Scorpions αθηνα 27/10/2010

φαε τη γλωσσα σου ρε.προσεχε τι λες.

Τους είχα δει πρώτη φορά κι έγω στο ΣΕΦ αλλά πριν 8-9 χρόνια…Και τελευταία πάλι εκεί…
Θα κλείσει ένας ωραίος κύκλος…

kai gw mallon…:slight_smile: 2 alla sigoura stin a8hna alla gia patra paizete epeidh grafw e3etaseis…epishs aerosmith k oozy!!!

Αντε αμα ερθουν (που θα ερθουν) και μια 4η φορα να κλεισει και ο κυκλος των συναυλιων που θα τους δω…

Καθολου ασχημα…

Παναγκια μου κατι σαπορτς στο αμερικα!!!

στο ΣΕΦ χαλαρά έχουν 20.000 κόσμο, 30.000+ στο Καραισκάκη…

Μετα τη Πατρα, Αθηνα!!!ολεεεεεεεεεεεεε:D

έτσι ακριβώς!!! :slight_smile:

εχει ακουστει τιποτα για προπωληση?? λογικα θα λειπω οταν αρχισει κ ανησυχω μηπως μεινω απ’εξω… δεν γινεται να μην παω, ειναι η τελευταια μου ευκαιρια…

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην μείνουν tickets :wink:

ποσταρετε ημερομηνια προπωλησης μολις ανακοινωθει…ευχαριστουμε!!! :D:D:D

Ειμαστε σιγουροι οτι θα διεξαχθει τις 6/10 (μην μου ποσταρετε το λινκ του σαιτ τους, το εχω δει); Κι οχι το επομενο καλοκαιρι, φιναλε της τελευταιας περιοδειας τους (προς το παρων τουλαχιστον) και με καποιο μεγαλο ξενο ονομα της αρεσκειας τους σαν support ή coheadliner; Κατι τετοια επιασε το αυτακι μου (με καθε επιφυλαξη ε; ). Αυτο, ωστοσο, δε σημαινει οτι δεν μπορει να γινει “Athens X 2”, δλδ και Οκτωβριο και καλοκαιρι.

Ιδωμεν.

Αυτό. Υπάρχουν περιπτώσεις λέτε να ξανάρθουν σ’αυτό το τουρ?ή τελευταία σταντέ?:-k

Πολυ πιθανο σεναριο.

Το λεω σε ολους του γνωστους μου οτι αυτην ΔΕΝ θα ειναι η τελευταια φορα που θα παιξουν Ελλαδα ασχετως αν αυτο ειπωθηκε απο καποιους promoters για να διαφημησουν το προϊον τους.

Μπορει να ειναι η τελευταια τους περιοδεια αλλα καμμια τους περιοδεια δεν κραταει εναν χρονο. :wink:

Στανταρ θα τους ξαναδουμε μετα το 2010. :wink:

παίδες, οι Scorpions τον Μαρτιο είχαν πει ότι θα βγουν για περιοδεία 2-3 χρόνια. Άρα εύκολα ερχονται τον Οκτώβριο στο ΣΕΦ και κάνουν sold out για πλάκα, και το καλοκαίρι του 2011 άλλη μια στο Καραισκάκη με πάρα πολύ κόσμο.

Προσωπικη εκτιμηση οτι θα ερθουν Οκτωβριο και ειναι πολυ πιθανο να μας ξαναρθουν το καλοκαιρι… Αλλα αν δεν βγει κατι επισημο, οτι και να λεμε… Παντως Οκτωβρη δεν το χανω…

Στο ΣΕΦ, από εκεί που ξεκίνησε η ελληνική περιπέτεια το Νοέμβριο του 1990…

Σωστος… Γιατι η ιστορια επαναλαμβανεται και οι Σκορπιοι εχουν [SIZE=“4”]ΤΕΡΑΣΤΙΑ[/SIZE] ιστορια…

έτσι ακριβώς…
αναμένουμε ανακοίνωση για τη συναυλία ή είναι ακόμα νωρίς?

πολύ ωραία. :smiley:
ξερει κανεις ποτε αρχίζει η προπωληση και που κυμαινονται οι τιμές των εισιτηρίων?
Δεν το χάνω με τίποτα!!:roll: