Scorpions + Cradle Of Filth ελληνικόν έπος

Εγώ πάλι λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων δεν θα πάω δυστυχώς σε καμμιά (Αν πήγαινα θα πήγαινα Scorpions) 30 Mαίου θα είμαι Θεσσαλονίκη , σε βαφτίσια . Βέβαια το προηγούμενο βράδυ θα είμαι στο Harley …!!!

Βασικά, αν πήγαινα στο λάιβ για να δω γκόμενες, θα πήγαινα στους Σκόρπιονζ…
Εκτός από παππούδες, θα ναι τόσα κ τόσα πιτσιρίκια που θα παν να ακούσουν Send me an angel :stuck_out_tongue:

xex gia tis xoreutries milousa…

“Ξέμεινες από γκόμενα” διάβασα… :stuck_out_tongue:

eixe gomena?..

οι γκομενες θα πανε ολες SCORPIONS για να δουν τον ΑΔΩΝΗ Claus Meine…

xaxaxaxaxaxaxa…afton perimename gia na oloklirothoume!

Πλάκα πλάκα τι του βρίσκουν;
Όσες του βρίσκουν κάτι… Μπορείτε να μου εξηγήσετε το πώς διαμορφώνετε τα γούστα σας;

me vasi tis katathesis tou!

Δυστυχως εγω ειμαι πολυ φτωχος… Εξακολουθεις να θελεις να παρω το αεροπλανο;

Δυστυχως εγω ειμαι πολυ φτωχος… Εξακολουθεις να θελεις να παρω το αεροπλανο;[/quote]

Πάλι Εκτός Θέματος .

Δυστυχως εγω ειμαι πολυ φτωχος… Εξακολουθεις να θελεις να παρω το αεροπλανο;[/quote]

Πάλι Εκτός Θέματος .[/quote]

Ζηλευεις που ειμαι οπαδος των SCORPIONS και θα του δω φετος 2 φορες… Μια στην Αθηνα και μια στην Σουηδια!!!

Ξέμεινες από γκόμενα" διάβασα…

nai vre…gomenes ennoousa tis xoreutries pou exoun oxi apo to koino na vreis ama einai etsi pas underground,dionuso ktl k vriskeis pio eukola :wink:

k kati allo…poios einai o adwnhs?

[quote=“BloodyKiss”]

k kati allo…poios einai o adwnhs?

O τραγουδιστης των SCOPRIONS. Μην μου πεις οτι δεν σ’ αρεσει…; Καπως ετσι ειναι και ο φιλος μου ο Angel

[quote="“telisvas”"]

Ψέματα , Ψέματα , Ψέματα … θα με δεις το καλοκαίρι και θα καταλάβεις την απάτη του Τέλη .

xalia einai…

an mporousa na paravretho se mia apo tis dio afti tha itan oi scorpions…distixos omos… as min paraponieme omos ke poli!

Παραπονιέσαι που είσαι στην Αγγλία; Εκεί έχει τις 10πλάσιες συναυλίες.

me to mpardon de tha to ksanakano!

Eκτος Θέματος … το θέμα μας είναι Scorpions + Cradle Of Filth ελληνικόν έπος…

Σας ευχαριστώ 8)