Scorpions Fan Club Party Outlaw 2/11

Τα είπε ολα ο Tolkki…:lol: O ήχος να μην ήταν τραγικός και θα ήταν ακόμα καλύτερα…

Και επαιξε και Bodom#-o

Καλη φαση ηταν, τα ανεφεραν ολα οι προηγουμενοι φορουμιτες, ξυλο, σκοπραιονς κλπ κλπ…

Οταν γυρνουσαμε σπιτι, πηγαμε με σοφι-καπα και ραροκκα να τσακισουμε βρομικο!8)

Χελλ γιεα…

απ’τα καλύτερα πάρτι στο outlaw,παρότι δεν υπήρχε κάποια συναυλία κοντά,το κέφι ήταν φοβερό.
όταν φύγατε,έγινε τρελό σκηνικό με coast to coast,blackout,hurricane κλπ,να’μαστε καλά:lol: :lol: :lol:

Τις φωτος περιμενουμε ε…8)

Πολυ αργουνε…[-X

σουτ.
κι εγώ περιμένω blog και μου λένε το καλό πράμα αργεί να γίνει

εβαλε και Megadeth :!:

Εγω δυστοιχως δεν καταφερα να ρθω και λογω κουρασης την παρασκευη απ την δουλεια και επειδη δουλευα το Σαββατο απ τις 8:50-20:00 το βραδυ και επρεπε να κοιμηθω για να βγαλω την ημερα…βρα ρουντολφ κανονησε το επομενο να γινει σαββατοβραδο να μπορουμε και μεις να ρθουμε…βαλτε καμια φωτο…

δεν είναι εύκολο να γίνει Σάββατο βράδυ8)

highlight,ο Angmar έχει βάλει τη ζακέτα και είναι έτοιμος να φύγει όταν ακούει…megadeth κι αρχίζει να κοπανιέται κάνοντας…στριπτίζ:!:

Το παρτυ πηγε πολυ καλα και το θετικο ηταν οτι υπηρχε κεφι και ειδαμε πολλους παλιους και νεους φιλους!Οι πρωτες φωτογραφιες εχουν μπει ηδη στο site του fan club http://www.scorpions.gr/scorps/index.php?option=com_expose&Itemid=86

8O 8O #-o Ρε τι χασαμε πάλι…:lol:

Υπαρχουν και τα
Highlights I

Highlights II

Photo Book


ετσι για να θυμομαστε :wink: :wink: :wink:

Κουκλος βγηκα παλι…:lol:

Αααχ…ζηλευω…θελω κι εγω…!!!:!: :!: :!: :!:

εεεεεεεεεεεεεμ:!: :!: :!:

Όλο Scorpions fan club party βλέπω, τι γίνεται; :stuck_out_tongue: Συνέχεια κάνουν;

όσο υπάρχει κόσμος που θέλει:wink:

Και περναμε καλα στα παρτυ τους :!:

Ειπα καλο λογο για σκορπιονς. Κακο σημαδι.

αρχίζει και μ’ανησυχεί η πάρτη σου:-k