Scorpions

O rudolf ειναι καμμενος οσο δεν παει!!!#-o #-o #-o

εγω πηρα το περιοδικο max που εχει δωρο ενα dvd scorpions απο την περιοδεια του 2004…γαματο!τρεχτε!

εχει και αλλα πραγματα να δειτε αυτο το περιοδικο εκτοσ απο το dvd…:stuck_out_tongue:

α,ναι,έχει το dvd “one night in vienna”
:smiley: :smiley:

Nτάξει, καλοί είναι. :lol:

απο in trance μεχρι taken by force θεοι8) .μετα νταξ τρωγονται:p

άλλωστε το taken by force με το lovedrive έχουν ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά στο ύφος…:roll: :roll:

δεν ξερω για διαφορα στο υφος παντως θεωρω πολυ καλυτερο το taken by force απο το lovedrive:p

σωστά,album που έχει μέσα always somewhere και holiday πρέπει να καεί στην πυρά:wink:

δεν ειπα για πυρα.αν θες εσυ καψτο:p αλλα στο taken by force μ’αρεσουν ολα τα τραγουδια του cd.απο το lovedrive always somewhere coast to coast loving you synday morning holiday.αυτα:p

coast to coast,another peace of meat,lovedrive μόνο και μόνο λόγω

MICHAEL SCHENKER:metal: :metal:

αληθεια rudolf το in trance το εχεις βρει αυθεντικο στην κανονικη του εκδοση?:-k

σε cd ναι,το είχα βρει τότε…υπήρχε…η παλιά έκδοση με το…2σέλιδο booklet…
τώρα έχει ξαναβγεί αυτή που είναι box set,με virgin killer και fly to the rainbow μέσα και poster…

εγω εχω το δευτερο που ειναι μαζι με virgin και μου εχει κατσει ασχημα γιατι εχω ολα τα υπολοιπα αυθεντικα και ειναι το μονο που λειπει:x δεν το εχω βρει ποτε.ελεος.εκνευριστηκα τωρα.ωραια αφου το’χεις παντως θα οργανωσω κλοπη:lol:

δε θα το βρες με την καμία.είναι στο ειδικό χρηματοκιβώτιο,με ατσάλινη ενίσχυση και δύσκολο κωδικό 94836383093836.άντε γεια:har:

Θα προσλαβει την Καθριν και τον Σον… Στη “διπλη παγιδα” ειδες τι συστηματα ασφαλειας παραβιασαν???:stuck_out_tongue:

δεν χρειαζεται να τους προσλαβω.ειμαι η καθριν και ο σον :lol:

δηλαδή?έχεις καμπύλες και άσπρο μούσι??:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αγγλία τέλη Ιουλίου…μεγάλες στιγμές ξανά…

Shot at 1969-12-31

Τελικά πήρες το περιοδικό;;; :stuck_out_tongue:

δε το πέτυχα και πουθενά να σου πω την αλήθεια:-k