Scott Kelly @ Roi Mat 03/05/2012

Παντώς τα χρήματα έχουν δεσμευτεί από την κάρτα.Τέλος πάντων,θα περιμένω κάποιες μέρες ακόμα αλλιώς θα επικοίνωνησω με τη Venerate μαλλον,ευχαριστω για την απάντηση:)

queen τι έγινε με το e-mail, σου ήρθε; Ρωτάω γιατί κι εγώ σκέφτομαι να κλείσω μέσω internet. Φαντάζομαι των 10 ευρώ θα έκλεισες ε;

Των 10 εκλεισα,αλλα email ακομα περιμενω.Εχω στειλει και mail στη venerate αλλα ουτε απο κει εχω παρει απαντηση.

Α μάλιστα… Μήπως έγραψες λάθος το mail σου, ή το confirmation mail πήγε κάτα λάθος στο junk;

Μπορεί να σκεφτεί κανείς τον λόγο που έχει να κλείσεις από το net εισιτήρια των 10 αλλά και των 15 ευρώ; Ποιός θα κλείσει των 15 αφού έχει των 10; Δεν λέει κάτι για τα πρώτα 20 εισιτήρια ξέρω γω.

Στο junk σιγουρα δεν εχει παει,τωρα για λαθος διευθυνση του mail δεν ξερω.Eλπιζω την Πεμπτη να μη γινει καμια μαλακια και ξεμεινω απεξω,τι να πω:p

Oκ ρε μαν! Αν υπάρχει κάποια εξέλιξη πόσταρε! Καληνύχτα.

Καληνυχτες!

Θα το χάσω για δεύτερη φορά. Καλά να περάσετε όσοι πάτε.

και εγω τουλαχιστον ειδαμε νιουροζις και ησυχασαμε :stuck_out_tongue:

θα τιμήσω λογικά

πω ρε μαγκες.νιωστε λιγο και για μας

Kαταπληκτικος απλα!Προσκυνησα σημερα,μαγικος οσο επαιξε,μονο που θα ηθελα να διαρκουσε λιγο παραπανω(και ολο το βραδυ να επαιζε βασικα δε θα μας χαλαγε).
Mε πονο καρδιας αφησα το βινυλιο με τις διασκευες στον Van Zandt,λογω αφραγκιας,αλλα εννοειται πως θα το χτυπησω καποια στιγμη.
Γενικα παντως,υπεροχη εμφανιση!

Αρχικά το κράξιμο: όταν το εισιτήριο γράφει ότι οι πόρτες ανοίγουν στις 9 και το live αρχίζει στις 9.30 [SIZE=“5”]ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΣΤΙΣ 9.30[/SIZE] και όχι μετά από 1 ώρα. Άντε να αρχίσει με καθυστέρηση ενός τετάρτου αλλά όχι μιας ώρας και. Εκτός και αν ο Scott Kelly ήθελε να ακούσουμε όλο το cd των ISIS πριν βγει, οπότε πάω πάσο.

το live τώρα ήταν εκπληκτικό!!! Στο Figures που τραγούδαγε και το κοινό ανατρίχιασα. Φοβερή ατμόσφαιρα. Σε διάρκεια θα ήθελα και εγώ λίγο ακόμα. Επίσης, ξέρει κανείς ποια ήταν η διασκευή που έπαιξε;

Υ.Γ.: κρίμα που δεν υπήρχε σε cd το the wake γιατί ήθελα να το αγοράσω :frowning:

Νομίζω έπαιξε το ‘Tecumseh Valley’ του Townes Van Zandt

St John the Gambler και το πήγε στο Θεό, παρότι το αλμπουμ δεν με ενθουσίασε. Ασε που πρεπει να είχε φέρει …1; Γιατί με το που το είδα εξαφανίστηκε!
Από τα live που μπορείς να ακούς ώρες, όσο αντέχει αν παίζει. Υπέροχη βραδιά

Ανέβηκα και εγώ απο Πάτρα και τελικά πήγα μόνος μου και μπορώ να πω οτιι ήταν πολύ όμορφα, αν και δεν είχα ακούσει τίποτα παρα μόνο λίγα κομμάτια μετα την ανακοίνωση του live. Ευτυχώς το Figures που περίμενα να παίξει ήταν τέλειο, μιλάμε για κομματάρα! Πολύ ιδιαίτερη και ξεχωριστή συναυλία αν και αν δεν είσαι fan θα ήταν πιθανόν να βαρεθείς. Πέρασα πολύ ωραία πάντως εγώ, respect!