Sebastian Bach -Angel Down

Αν βρείτε στα inbox σας τίποτα, πείτε και σε μένα…

Eίστε σίγουροι ότι έχετε πατήσει refresh; 8)

ωπ!
thanks!

Πω, πω! Το ξέχασα…:oops:

Thx!!!

Ωχ Παναγιά μου…τι έχουμε να ακούσουμε όταν (ΟΤΑΝ) βγει η κινέζικη δημοκρατία… :stuck_out_tongue:

ένα τραγούδι έχει λικάρει; μπορεί να με πει κάποιος πού το ακούω;

Έχουν leakαρει τα 3 που συμμετέχει και ο W. Axl Rose! 8)
[B]

  1. (Love Is) A Bitchlap :metal:
  2. Stuck Inside :-k
  3. Back In The Saddle (Aerosmith cover) :drunk: [/B]

Check your p.m. :wink:

thanks maiden
κομματαρα αουα!!!

βρε μπας και εχεις ολο το αλμπουμ και μας τα δινεις λιγα λιγα για να τα ακουσουμε καλα?

ενα πραγμα σαν το ανεκδοτο με τον λεπρο που το σκαγε απο τη φυλακη!!! :lol: :lol: :lol:

QUOTE=Cozy;237734]Ωχ Παναγιά μου…τι έχουμε να ακούσουμε όταν (ΟΤΑΝ) βγει η κινέζικη δημοκρατία… :p[/QUOTE]

Θες πραγματικά να μάθεις??? Απο τωρα εχω ετοιμη την κριτικη για τα 5-6 γνωστά τραγούδια… Εχει φτάσει στις 5 σελίδες…Οταν βγουν και τα αλλα θα γραψω διατριβη και οχι κριτικη:lol: :lol: :smiley: :stuck_out_tongue: :lol:

Re trismegiste Maiden1979, voithame ligo na ta vrw sta inbox mou! Dyskoleuomai…:stuck_out_tongue:

Κανονικά, αφού είδες τον Duff σήμερα, σε ζηλεύω θανάσιμα και δεν θα έπρεπε να σου μιλάω :stuck_out_tongue: , αλλά anyway…

Den metraei afou den ton eida simera!:stuck_out_tongue: :lol:

Lepon…to Love is a bitchslap einai polyyy kalo kommati alla to Stuck inside den m’arese… To Back in the Saddle den borw na to krinw giati h poiotha den einai kai poly kalh, to authentiko pantws m’aresei!

Τελικά, ο Bach τα κατάφερε και δεν διέρρευσε ο δίσκος του μέχρι τώρα! :roll:

Μάλλον, δεν θα κόπηκαν καθόλου promos… :-k

Πέρα από τα 3 γνωστά, από τα samples των υπολοίπων που έχω ακούσει, μου άρεσε πάρα πολύ το You Don’t Understand! :metal:
Θα είναι τεράστια κομματάρα! :vibrate:

Για τελευταίο ορεκτικό, είναι διαθέσιμη μια e-card, που μπορεί κάποιος να ακούσει 3 κομμάτια (2 που δεν είχαν διαρρεύσει μέχρι σήμερα!) και να βρει και άλλα ενδιαφέροντα πράγματα! :smiley:

edit: Το “Βy Your Side” μοιάζει αρκετά με το “Ι Remember You”, αλλά ο Baz για μια ακόμα φορά κάνει επίδειξη της φωνάρας του! :respect:

Δεν αντεξα…

Αν και το εχω προπαραγγειλει απο το Amazon και μου εστειλαν σημερα επιβεβαιωση οτι θα ειναι εδω μεχρι τις 10 Δεκεμβριου, μπηκα στο iTunes και αγορασα τα 3 τραγουδια με τον Axl.

Σπερνουν.

Ο ανθρωπος δεν το εχει χασει οσο και αν θελουν καποιοι να τον θαψουν…

Θα σχολιάσει κανένας άλλος ή θα είμαι ο πρώτος; :-k

Από χθες θέλω να πω κάποια πράγματα, αλλά περιμένω να πείτε και εσείς καμια γνώμη…:-#

Το ακουσα πολυ βιαστικα εχτες… Απο αυτα που ειχα διαβασει νομιζω οτι θα ηταν πολυ 80ς αλλα μου ακουστηκε πολυ πιο συγχρονο απο οτι περιμενα…
Το καλο ειναι οτι ο Axl λειτουργει συμπληρωματικα στον δισκο και δεν παει να “καπελωσει” τον Bach…
Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι sites οπως το allmusic του εδωσαν 4/5 :lol: :lol: .
Εαν παρατηρησες στο Stuck Inside εχει γραψει και ο Axl. Το μεσαιο κομματι μου θυμιζει ελαφρως το bridge του Better . Ισως ειναι τυχαιο ισως και οχι…
Περισσοτερα στην αναλυτικη κριτικη σε λιγες ημερες για να το ακουσω καλυτερα

Ναι, και εγώ θέλω πολλά ακούσματα ακόμα, αλλά ένα πρώτο συμπέρασμα το έχω βγάλει και δεν βλέπω να αλλάζει εύκολα… :-k

Πέρα από ελάχιστες ωραίες στιγμές ο δίσκος δυστυχώς μάλλον χαρακτηρίζεται ως μάπα. Προσωπική άποψη πάντα.

Για να μην έχεις ήδη κάνει κλασσικό και αγαπημένο epic post κατάλαβα…
Πατατούλα ε; 8)