Senser - θεσσαλονικη 05/11 αθηνα 06/11

Θα είμαστε οι γνωστοί και μη εξαιρετέοι!

Καλά θα περάσουμε! :slight_smile:

megatherion κανόνισε να σε γνωρίσουμε.

Απόψεεεεεεεε!!!

α ναι στη σαλόνικα.
ασταδιάλα και τρόμαξα!

Χαλισκέτε και ριπνουμπ κανονιστείτε.

βασικα ,θα παω νωρις γιατι εχω ενα κολλητο που θελει να περασει μεγαλη φωτογραφικη.
οποτε παιζει να ειμαι η καπου καβατζωμενος ή σχετικα μπροστα.(…στο αν…ΜΠΡΟΣΤΑ…ΣΤΟ Αν!!!)

Σήμερα Αθήνα!
Πως ήταν Θεσσαλονίκη;

Τέλεια,οπώς αναμενόταν :stuck_out_tongue:

see you there παίδες :wink:

Got my ticket!

Τα λέμε εκεί!

Πόσο γάμησε η συναυλία σήμερα… αυτό μόνο, full report αύριο :stuck_out_tongue:

λεπόν, εγώ την προηγούμενη εμφάνισή τους στο Αν την είχα πολύ ψηλά. Συγκεκριμένα, τη θεωρούσα την καλύτερη που έχω δει σε μικρό χώρο έβερ.
Και χθες ήταν ΑΚΟΜΑ καλύτεροι ρε πούστη μου!!!

Σετλίστ ΜΟΝΟ κομματάρες, σχεδόν όλος ο φοβερός νέος δίσκος (τσιμπήσαμε και το σιδί), το infoburner από το schematic, το adrenalin (AOYA!!!) από το asylum (ευχάριστη έκπληξη) και μετά βουρ στον πατσά από το ιστορικό ντεμπούτο. Παρουσία απίστευτη από τους δυο τραγουδιστές, και η Κέρστιν επί σκηνής είναι όλα τα λεφτά!

Συναυλιάρα με τα όλα της! Κόσμος ικανοποιητικός (όχι φίσκα όπως την προηγούμενη φορά) αλλά πορωμένος. Μόνο μικρό παραπονάκι ο ήχος που ψιλοέθαβε τις industrial λούπες αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα.

ΜΕΓΑΛΟ λάιβ.

ψ. Ο Μεγαθεριός από κοντά είναι 5 φορές πιο θεούλης απ’ότι δείχνει στο φόρουμ! :smiley:

μαλακια ive ηταν…
ειχε πολυ χωρο αδειο…
Η Ηeigh ειναι κλασσικη αγγλιδα! ειναι και θα ειναι η κλασσικη αγγλιδα “προσπαθω να φανω σεξυ αλλα ειμαι πατσαβουρα”…
Ο Al-Sayed απο κοντα ειναι σαν τον monkey (παλευει να αφησει μερικες σκορπιες τριχες για να νομιζει ο κοσμος οτι εχει γενια)
οι μισοι ηταν νευροσπαστοι…οι αλλοι μισοι ακινητοι…

τι να πω…ΤΣΑΜΠΑ τα φραγκα που σκασαμε!

[SIZE=“5”]ΝΝΝΝΝΝΝΝΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΤΤΤΤΤΤΤΤ!:stuck_out_tongue: γαμησαν συμπαντα!Ενσταση στον ηχο αλλα δεν πειραζει…ειχε παγκο με σιντια και μπυρες![/SIZE]

υγ Φορκυ σορρυ για την υπερκινητικοτητα…Δεν ΘΑ ξανασυμβει!
υγ.Μπληντιγκ, υπηρξες τρου τσεντλεμανος…πηγες πσω και αφησες τα στρουμφακια να χαρουν μπροστα-μπροστα!

Πανέμορφα ήταν. Κόσμος ικανοποιητικός και ζωντανός, μπάντα πάρα πολύ καλή (Κurstin και Al Sayed άψογοι), πολύ καλό σέτλίστ, ήχος μαζεμένος (σωστό αυτό για τα σαμπλς), γενικώς μια πανέμορφη ατμόσφαιρα. Τα τραγούδια του τελευταίου ακούγονται πανέμορφα λάιβ! Πήρα και το How to do battle μετά, και τό χω ακούσει ήδη 2 φορές σήμερα το πρωί. Άκουσα και age of panic (χιτάκιας μοουντ ον). Πάντα τέτοια γενικά.:smiley:

Α, και πολύ ωραίοι που έπαιξαν συνεχόμενα αντί για το καθιερωμένο διάλειμμα-ξενέρωμα των ανκόρ.

μαλακιες ελεγα?ε?

παρτε ηχο…και δεν φαινεται απο κονσολα!
http://www.youtube.com/watch?v=Pz1L3_27ql0

Έγραψα πόσο γαμάτη ήταν η συναυλία; Δεν έγραψα!
Τρελό κέφι, όμορφη ατμόσφαιρα, πολύς χαβαλές με τους τρελιάρηδες από δω, και, φυσικά, εξαιρετική απόδοση της μπάντας, που πρώτα από όλα το καταδιασκέδαζαν οι ίδιοι!
Πήραμε και τα cd που μας λείπανε, μια χαρά.

Μόνο ένα μείον. Πολύ μικρά νούμερα στο merch! Γιατί ρε παιδιά; Δε φοράμε όλοι… small!