Υποψηφιο sequel

+124345352143224542:D

Δε θυμάμαι κανένα! :-s

ιδρώνετε… μακραν:lol:

εγω ρε παιδια ανοιξα το τοπικ με τις γυναικες αλλα πονεσε το κεφαλι μου με τοσο τεραστια ποστσ…εννοειται πως δεν διαβασα ολο το τοπικ…μπορει καποιος να μου εξειγησει τι ακριβως θελει να πει ο μπαναρισμενοσ κ τι του απαντανε οι αλλοι στη συνεχεια???θα το εκτιμουσα πολυ…ευχαριστω!!

Xalara to Χεζεστε οταν ιδρωνετε?, an kai den nomizw na einai toso syglonistiko oso to prwto meros tis dilogias…

Ρε αξίζει! Διάβασέ το… Ειπώθηκαν τόσα πολλά που είναι αδύνατον να τα πω σε ένα post…

“Χεζεστε οταν ιδρωνετε?” λεμε!!!

Λαϊκη απαιτηση, πιο μεγαλη κι απ αυτην να επιστρεψει ο Ανχολυ στο φορουμ!!!

Toν Έλληνα gay

Α καλή φάση. Γιατί είχες ποστάρει σ’όλα.

Ναι;

Όταν θα 'χω χρόνο θα τσεκάρω αν δε βαριέμαι.

Cheers!

Θα πρότεινα να κάτσεις να βαριέσαι από το να τα ξεθάψεις με γλωσσίτσες. Σματς.

Kακώς προτείνεις, δε ζήτησα συμβουλές.

Επ ήρεμα φίλος θα καταγγείλω το ποστ σου αυτό πιέζοντας το θαυμαστικό.

:!:

Βρες μου τα λινκ να δούμε τι και αν είχα ποστάρει.

Δε θα υποκύψω σε απειλές.

loipon…den exw psifhsei akoma…den exw diavasei akoma ola ta parapanw se afto to forum…8elw na rwthsw prwta kati…to thread ellhnida gynaika me ti aformh eixe anoiksei;;; den to exw diavasei …opws kai ta parapanw…

sas parakalw diafwtiste me ton dysmoiro…led zeppelin 8a mou kaneis idiaitera gia to forum h alliws doryforum opws leei kai o mameisblue…an kai hmoun melos ayto to epiko thread den to eixa parakolou8hsei!!!

eyxaristw!!

(να παρει παλι ξεχασα να γραψω στα παραδοσιακα ελληνικα…)

Σας κατάλαβα από τη φωνή… Είσαστε γεννημένοι ο ένας για τον άλλο! Τέλους!!:stuck_out_tongue:

(προς το διάλογο παραπάνω πάει αυτό…)

Δεν θυμαμαι απο που πηρε αφορμη και τα εγραψε ολα αυτα. Αλλα γενικα εχει συμμετασχει σε απιστευτα σουτια και καυγαδες. Δηλαδη σε ολα εκεινη την περιοδο.

Ευνουχισμός στον Unholy.

μπριαμ γτ πειναω τωρα