Τι πάει να πει sex?

Όλα για ένα μαμήσι και για το χρήμα!
Αν εξαιρέσεις τους διεφθαρμένους, αδυσώπητους, αχρείους, ανεπίγνωστους χαμηλού επιπέδου και νοημοσύνης ανθρώπους που βρωμίζουν μόνο με την ύπαρξή τους αυτή την υπέροχη πράξη…sex is life, for sure!!!

α ρε γυναικες…Τα ιδια και τα ιδια…Δικαιολογιες για τους καφρους που τους την πεφτουν,που αν και γουσταρουν τρελα, το παιζουν δυσκολες γιατι …δεν πρεπει οπως λενε…

ΣΕΞ πάει να πει , αυτο που θα κάνω στον Τelisvas και στον Κourou aν πραγματοποιήσουν τις χθεσινοβραδινές τους απειλες :twisted:

Μανάρι μου γιατί τόσο σταλινική και gothic προσέγγιση του θέματος; Μια χαρά είναι το ΣΕΞ είτε με μεγάλη παρέα, είτε με πολύ μεγάλη (κοινοκτημοσύνη) και ακόμα καλύτερα όταν “αλλάζεις συνεχώς παραστάσεις”. Ανανεώνεσαι πραγματικά…

Αυτό λέγεται ΣΕΞ με τον κώλο… Ο συγκεκριμένος άνθρωπος ψήφισε για χειρότερο cd του 2004 το Start from the dark των Europe… Θέλει βίαιο ΣΕΞ ή δεν θέλει;

Ότι είχα να πω για δαύτα το είπα στο τόπικ με το χαμογελάκι. Αμέ.

Α ρε άντρες…Τα ίδια και τα ίδια…Παρηγοριά στον άρρωστο τον κάφρο επειδή δεν του κάθεται καμία γκόμενα, για να νομίζει ότι και καλά το παίζουμε δύσκολες γιατι…έτσι είμαστε εμείς οι γκόμενες όπως λένε…

Μανάρι μου (είμαι gothic galwtsa ξέχασες);
10 χαρές είναι το σεξ όχι μία! Δεν εννοούσα αυτό που κατάλαβες

Το ένα δεν αναιρεί το άλλο… ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕΞ

:?:

ΘΕΟΣ!!!
Αντρέας the Great!!!

Κι όμως δεν είναι σεξ… Γιατί είναι από πίσω ο άντρας και όχι από μπροστά; Μπερδεύτηκε; :roll:

Από πίσω SUCKZ! Μόνο από μπροστά θα βάλω όταν κάνω :twisted: … Σε καμιά 10αρια χρόνια… :cry: Με Μεταλλικό μαλλί και με ντροπαλό/κλειστό/σπιτόγατο χαρακτήρα άντε να βρω γκόμενα να κάνω σεξ κιόλας… :lol:

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

ΘΕΟΣ!!!
Αντρέας the Great!!![/quote]

Thnx Πέτρο

john_vla Είσαι μικρός και άπειρος ακόμα για να ξεστομίζεις τόσο ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ

Εγώ έμεινα έκπληκτος λέμε.

Α ρε άντρες…Τα ίδια και τα ίδια…Παρηγοριά στον άρρωστο τον κάφρο επειδή δεν του κάθεται καμία γκόμενα, για να νομίζει ότι και καλά το παίζουμε δύσκολες γιατι…έτσι είμαστε εμείς οι γκόμενες όπως λένε…[/quote]

Αν κοιταξεις γυρω σου θα καταλαβεις οτι οι γυναικες ειναι πολυ πιο στεριμενες πια απο τους αντρες και δικαιολογημενα…Αφου το 30% των ανδρων πια ειναι homo…
Αυτο που ειπα πιο πανω ισχυει για της γυναικες που δεν το εχουν καταλαβει ακομα απλα…
Σε γενικες γραμμες παντος οι γυναικες ειναι πολυ πιο χυμα απο καποτε…Δεν νομιζω πως υπαρχει στεριμενος αντρας πια…

Από την άλλη όμως, καθυστερημένοι υπάρχουν πολλοί.

Σωστο!!!Αρα σκεψου ποσοι λιγοι normal μενουν,για τις normal γυναικες!!

Και το ενδεχόμενο οι γυναίκες να τους προτιμούν, δεν το χεις λάβει πολύ υπ όψιν ε; :stuck_out_tongue:

Αυτες τις γυναικες ομως δεν θα τις προτιμας εσυ ετσι και αλλιως…Μονο και μονο απο αυτο δειχνουν τι ειναι…Αν και δεν νομιζω πως ειναι πολλες πια…Ακομα και γυναικες που δεν ειναι ομορφες,εχουν τον τροπο τους αν εχουν μυαλο…

Στερημένοι και στερημένες υπάρχουν και θα υπάρχουν πάντα απλά η διαφορά είναι ότι οι άντρες(το 70% τεσπα) το αντιμετωπίζουν πιο cool ρε παιδί μου, ενώ οι γυναίκες εκτός από τα ταμπού με τα οποία έρχοντε αντιμέτωπες γίνοντε και στριμμένες σε περιόδους ξηρασίας(ορμόνες είναι αυτές) :?
Πραγματικά οι γυναίκες είναι πολύ πιο χύμα από κάποτε και αυτό εγώ το λαμβάνω ως θετικό.
Πίστεψέ με ξέρω αρκετους στερημένους αρσενικούς! :twisted:

Unholy όλα είναι θέμα χημείας, βιολογικής και…εγκεφαλικής! 8)

Ρε john_vla βαρέθηκα να σ’ ακούω να χρεώνεις στο μαλλί σου και το μεταλ στυλ σου γενικά το ότι δεν βρίσκεις κοπέλα. Κατάλαβε επιτέλους ότι είσαι μικρούλης και ότι οι κοπέλες της ηλικίας σου(β γυμνασίου αν δεν κάνω λάθος) δεν κάθοντε εύκολα να κάνουν σεξ!
Κάνε λίγο υπομονή, πλησίασε κορίτσια του στυλ σου κι όλα θα πάνε καλά :wink:
Σ’ έχω δει σε φωτο και είσαι μια χαρά παιδί

Η κοινωνική λειτουργός/ψυχαναλύτρια/σεξουαλικός παιδαγωγός azza
είναι πάντοτε στη διαθεσή σας για οποιοδήποτε πρόβλημα αντιμετωπίζετε