Slash

καθως λοιπον εψαχνα κατι βιντεακια επεσα σε αυτο


και μιας και απλα ακουγα και ξαφνικα εφτασα στο 7:29 και ακουω το ιντρο του anastasia και λεω wtf…δεν ειχε βγει καν ο δισκος ο καινουριος…

Sorry που δεν το πιανω αλλα που ειναι το εντυπωσιακο σε αυτο ;

μαλλον πρεπει να ακουσεις επισημα live και bootlegs απο deep purple περιοδου 74-75…εκει θα βρεις τα μισα κομματια rainbow :stuck_out_tongue:

ειναι συνηθισμενο να βλεπεις ιδεες σε live που μετενσαρκωνονται σε studio ηχογραφησεις μετεπειτα :slight_smile:

εγω ξαφνιαστηκα παντως που το ακουσα πριν καν βγει σε δισκο…θα ελεγξω και τους deep purple τωρα…

παντως ωραια περφορμανς του κυριου!

ναι ειδικα το godfather ηταν εκπληκτικο…σαν να μιλουσε η κιθαρα ενα πραγμα

Γενικα παιδες τι γνωμη εχετε για τον θεο??
εγω προσωπικα τον λατρευω!! :stuck_out_tongue:
για τ κυριο λογο οτι εχει κανει μονο εξαιρετικεσ δουλειες… οποιοσ διαφωνει… :lol:
αλλα οκ μν γινομαι εριστικος!!

νταξει οχι ολες εξαιρετικες δουλειες αλλες απλα καλες αλλες υψιστες

Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators - Rocket Queen (Live Sydney)

Ατελειωτο σολακι στο rocket queen,κανενα 7λεπτο θα ειναι.:stuck_out_tongue:

Slash (feat. Myles Kennedy) - Nothing To Say - Made In Stoke

Αυτο το εχει ξανακανει?:stuck_out_tongue:

Glastonbury 2010 - Slash - Paradise City

Πισω απο τη πλατη. \:D/:band:

Slash Confirms 16 Songs Ready for New Album

“16 tracks worked up and completed. Plus an instrumental? Hard to decide what goes on the record, what will be bonus tracks. It’s all cool.”

:band:

Slash Bent To Fly

Μετα το καπως generic world on fire και το κραξιμο για τα lyrics,λικαρε σε radio copy μορφη το bent to fly,σαφως καλυτερο κομματι και ισως η πρωτη φορα που μου αρεσαν τα φωνητικα του myles σε σχεση με αλλες φορες,χωρις περιττες και εκνευριστικες τσιριδες.

Το αλμπουμ λικαρε,τα κομματα πολλα,σιγουρα καποια fillers,generic κλπ,ελπιζω ο myles να μην εχει χαλασει καποια απο αυτα με την annoying καποιες φορες φωνη του.:stuck_out_tongue:

ακομα να ανοιξει θρεντ στις κυκλοφοριες? τι κομματαρα το the dissident???

Μόνο “κάποιες φορές”;