Slayer ή Τρύπες

Δεν σε πωρώνουν οι Slayer και σε πωρώνουν οι Τρύπες? Ανησυχητικό αυτό. Μόνο εγώ βλέπω αυτό το λογικό λάθος ρε παιδιά στις παραπάνω προτάσεις?

Υπαρχει και αυτο που λεγεται στιχος στην μουσικη.Και για μενα η πορωση εξαρταται κυριως απο τους στιχους. Οποτε δεν μου ακουγετε και τοσο παραλογο.

Τρύπες. Οι Slayer με κουράζουν…

John McLaughlin

Paco Delucia.

Eίναι μόνο δικιά μου ιδέα ή όντως ο Αγγελάκας είναι απ’τις καλύτερες φωνές και κορυφαίος ερμηνευτής της ελληνικής μουσικής των 90’s;

Οι Τρύπες και τα τραγούδια τους έχουν δώσει έναν κάποιο χαρακτήρα στην ελληνική μουσική σκηνή, κάτι μου λίγοι καλλιτέχνες κατάφεραν στο ελλαδιστάν.

δε θεωρώ τον Αγγελάκα κορυφαίο ερμηνευτή,για όνομα του θεού…άλλο ως καλλιτέχνης,μπορεί να είναι κορυφαίος,αλλά ως ερμηνευτής δεν είναι κάτι το σπουδαίο…

Οχι και φωνη ο Αγγελακας

Τρυπες!!! :D/ :D/ :D/ Και ο Αγγελακας εχει φωνη!!!

Σοφια Bεμπω.

Ειναι πολυ δυσκολη η αποφαση, ειλικρινα δεν ξερψ τι να απαντησω…

Είχα αρκετό καιρό να μπω στο forum και ομολογώ οτι χάρηκα που το topic μου έχει τόση απήχηση και μετά από τόσο καιρό.

Ενα bump για να μαθουν κι οσοι δε γνωριζουν πιο ειναι το πιο epic Poll στο rocking:lol:

hahahahahaaa

Nταλάρας ή Μετσαλικα

Μουσακάς ή πρωκτικό σεξ…ε???

Θεε μου τι μαλακίες έλεγα τότε :stuck_out_tongue:

slayeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!

:lol::lol::lol: εναξει δεν υπαρχει το thread!!εγω ψηφιζω μαυρη μαγιονεζα παντως!!

Νιώθω ότι υποτιμάς τα θρεντς μου.

“Φασολάκια γιαχνί VS Jethro Tull”

Πιστεύω καλό thread είναι και πορτοκάλια ή Zeppelin…