Το τελος των Slayer;

ναι οντως. κατι ξερεις για να τα λες…:stuck_out_tongue:

και εδω ο Ulver σε λαιβ των slayer. ετοιμος να μπει στο πιτ, φορωντας την καταλληλη αμφιεση οπαδου…

ξερω ειναι καμμενο, αλλα αυτο μου ρθε. γιαυτο και…

…αρχικα ειχα κανει το ποστ, αλλα το εσβησα επειδη ηταν υπερ-καμμενο. αφου ομως αρεσε σε κοσμο το προβλημα διορθωνεται.:stuck_out_tongue: η δευτερη φωτο παντως εχει οντως πλακα…:lol:

Το ότι κάποια στιγμή θα αποσύρονταν ήταν το μόνο βέβαιο, όπως με κάθε μπάντα. Όπως και να’ χει, θα ζουν για πάντα μέσα από τη μουσική τους. Ασύγκριτοι. 8)

βασικα φιλε μου αυτο που λεγαμε με τον ουλβερ σε κουβεντα ηταν οτι κανεις απο τους οπαδους δε θα θελε να τους βλεπει να χτυπιουνται στα 50 τους. ειναι μοναδικοι για πολλους λογους… και δε θελω να χαλασει αυτο. πιστευω οτι οταν ερθει ο καιρος θα αποχωρησουν. ελπιζω να το κανουν με καμια δισκαρα, για να κλεισουν ενδοξα.

Μαζί σας. 8)

Κάτα τη γνώμη μου όλοι οι thrash-άδες μετά τα 50 πρέπει να κάνουν το ίδιο.Εάν τελικά διατηρήσουν αυτό το attitude θα είναι μάγκες.8)

προσωπικα το βλεπω για 2 δισκους ακομα. αν ηταν το επομενο το τελευταιο, θα το χαν πει πιστευω. ε, αν το βγαλουν, το πιο λογικο ειναι να πουν “ε, ενα ακομα τι ψυχη εχει…”

ειναι και το καλυτερο αυτο πιστευω. οσο να ναι φευγουν με το κεφαλι ψηλα.8)

Πλάκα πλάκα όμως αν είναι και δημιουργήσουν άλλες μπάντες τα μέλη των Slayer με ίδια μουσική δεν έχει και πολύ νόημα.

Γτ να φύγουν από το χώρο αποκλείεται.

Κατι σαν τους Savatage λες να γινει?? Πολυ πιθανο… Projects απο δω κι απο κει…

Ο Araya εχει και οικογενεια αν δεν κανω λαθος, ετσι?

ολοι εχουνε οικογενεια νομιζω…ο Αραγια ζει σε φαρμα στο Τεξας, οποτε αμα το διαλυσουν, εχει τι να κανει, θα βοσκει γελαδια και θα ακουει καντρι, κατι που οπως εχει πει το κανει ηδη…

κατα τη γνωμη μου αυτες οι δηλωσεις ειναι καλο promotion για το καινουργιο cd . καμια δισκογραφικη εταιρεια δεν θα αφηνε “βιτρινες” της να εγκαταληψουν την ενεργω δραση . Ποσο μαλλον οι slayer .

Ας το ανακοινωσουν πρωτα επισημα και βλεπουμε. Προς το παρον αναμενουμε τον νεο δισκο…

καλα κοιταξτε, ειπαμε πολλα ειναι promotion, αλλα πιστευετε οτι στα 50 τους γουσταρουν να ειναι εκει πανω να χτυπιουνται;

αν το παρατηρησετε, πολλα μεγαλα γκρουπ σιγα σιγα αρχιζουν και κανουν δηλωσεις. ο dio ειναι 70 χρονων ρε παιδια. δηλαδη δε νομιζω να πεταει σποντες για promotion. γερασανε. ας το παρουμε αποφαση. τα μεγαλα γκρουπ σε 3-4 χρονια θα αρχισουν δυστυχως να φευγουν. οι περισσοτεροι ειναι στο σταδιο του “δυο δισκοι ακομα”…

“there have been some remarks about an old man headbanging. and I have to agree”. κατι τετοιο ειπε ο τομ. μου ακουγεται πολυ ειλικρινης. ο καιρος οντως δεν ηρθε, απλα πλησιαζει οσο να ναι, οχι μονο για τους slayer, αλλα για ολους.

Δεν νομιζω να αποσυρθουν απο τη μουσικη παντως…:-k

Oι Slayer είναι πάνω από ολα ΙΔΕΑ,και οι ιδέες δεν πεθαίνουν…8)

Γι’ αλλη μια φορα αγια τα λες. To live του 2005 δεν θα το ξεχασω ποτε!

Ιδεα?:-s

τι ειπε τωρα το ατομο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα (βασικα δεν ειπες αλλα δεν πειραζει:p )

:lol: :lol: :lol: :lol: εγραψες ρε χαχαχααχ

Πάντα πολύ καλοί στο live. Και το 98 σε κλειστό χώρο, και το 2004 που τους είδα έξω στην περιοδεία με Slipknot, Machine Head, Mastodon.

μη με παρεξηγεις αλλα…

:lightsabre: :x :ban: :o :blink:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: