Slipknot @Release Athens 23/7/2022

Ωνασουγαμήσω

Τώρα κάτι γίνεται… Και σε πολύ καλή φάση για τη μπάντα! Δεν χάνεται πλέον η συναυλία… άντε και ένα sylosis για προθέρμανση να καουμε από τα αποδυτήρια! Πολύ δυνατή προσθήκη

3 Likes

Θα πέσουν καλα χαστούκια…

Για μενα προσωπικα, ΑΝ θα παω, στους fake sepultura θα πινω μπυρες. Τι να κανουμε, ειμαι μεγαλος φαν των παλιων,αυτοι που ειναι τωρα, δεν με αγγιζουν καθολου. Αναμονη για τα αλλα ονοματα, για να δω αν θα παω γενικοτερα εκεινη την ημερα.

Υ.Γ. Ποσο ωραιο θα ηταν,να εφερναν την ιδια μερα Soulfly? χαχαχα!

Sepultura χωρίς αδερφούς Cavalera είναι σαν Pantera χωρίς αδερφούς Abbott.

2 Likes

Ξεκίνησαν τα γραφικά τώρα.

2 Likes

Σύμφωνα με το φορματ του φεστιβάλ περιμένουμε 1 ακόμα ξένο και 2 ελληνικά. Θα χει ένα ενδιαφέρον ποιο θα είναι το 1 ξένο.

Υγ Behemoth που είπε κάποιος παραπάνω περιφέρονται Βουλγαρία εκεί κοντά

Το αυτό.

Ή Jinjer.

Ε, φανταστικό Ριλίζ; :pray:

1 Like

Με Behemoth περιοδευουν Ευρωπαικα ηδη - αμα δεν εχουν ανακοινωθει μαλλον δε μπορεσαν να τους φερουν. Μπορει και να το κρατανε εκπληξη!

Απόψεις είναι…

Και behemoth μάλλον…(αν τελικά γινουν lives το καλοκαιρι)

Ακυρώθηκε όπως και όλες οι μέρες του release. Έρχονται ανακοινώσεις τις επενες μέρες για τα εισιτήρια.

Επίσης η ανακοίνωση λέει ότι όλα τα συγκροτήματα θέλουν να έρθουν του χρόνου

2 Likes

Τα λεφτα μου πισω! :slightly_smiling_face:

Edit:

1 Like

φυσικά ,αφού είναι το κυρίως έσοδο τους και αυτών .

3 Likes

δεν ηξερα που να το ποσταρω οποτε ρωταω εδω
ξερει κανεις τελικα τι γινεται με τα εισιτηρια οσοι απο μας ειχαμε παρει προπωληση για το release?
θα γυρισουν σε voucher? αν ναι ξερει κανεις ποτε?

24/7/2021 τελικά

3 Likes

πρσευχομεθα

Δεν είμαι προφήτης για να ξέρω αν θα έχει εμβολιαστεί ο κόσμος σε τέτοια κλίμακα ώστε να έχουμε ξανά live το 2021. Νομίζω όμως πως κάνουν rescheduling γιατί με αυτόν τον τρόπο οι εταιρείες διοργάνωσης φαίνονται ακόμη να έχουν έσοδα, άρα παραμένουν ζωντανές.

Αν κατάλαβε κανείς τι πρέπει να κάνουμε με τα εισιτήρια όσοι είχαμε πάρει από περισυ ας δώσει ένα ινφο.

2 Likes

θα ισχύουν τα ίδια εισιτήρια κανονικά… αν θυμάμαι καλά έτσι είχαν πει