Slipknot @Release Athens 23/7/2022

Σλιπνοτ ρεεεε. Θα πάμε φυσικά…

1 τετραδα, 4 τριαδες, 6 δυαδες δεν ειναι;

1 Like

Στοίχημα δεν παίζετε απ’ ότι βλέπω ε;;

1 Like

Αυτό είναι απλά στον χώρο έξω από το Κλειστό και το κολυμβητήριο. Αμφιβάλω αν θα το κάνουν εκεί γιατί είναι ένας τελείως ανοιχτός χώρος με ελεύθερη πρόσβαση, δεν νομίζω να μπορούν να το περιφράξουν. Άλλωστε η συναυλία της Αμίτα είναι δωρεάν.

Εικάζω ότι θα γίνει στο ανοιχτό προπονητήριο όπως ανέφερα και παραπάνω.

Funny story:
Το προπονητήριο εχει υπόγεια σύνδεση με το ΟΑΚΑ ώστε να προθερμαίνονται εκεί οι αθλητές και να μπαίνουν στον στίβο με την ησυχία τους.
Με ένα φιλαράκι μου μεγάλο λαμόγιο κωλόγαρβο από τον Πειραιά έχουμε βρει ανοιχτό το προπονητήριο και έχουμε μπει σε συναυλία στο ΟΑΚΑ τζάμπα έτσι. Μπήκαμε στο υπόγειο τούνελ μέσα στα σκοτάδια με φακό από τα κινητά κάποια στιγμή βρήκαμε μια κλειστή πόρτα και βρισκόμασταν κυριολεκτικά κάτω από το κουλουάρ του ΟΑΚΑ. Από πάνω ακούγαμε βήματα και φυσικά μουσική. Σκαρφαλώσαμε σε έναν αγωγό αποχέτευσης, βγάλαμε από πάνω την μεταλλική σίτα (σαν τα Χελωνονιτζάκια) και βγήκαμε μέσα στο Στάδιο ΚΥΡΙΟΙ, περίπου στη γραμμή εκκίνησης των 100 μέτρων μέσα στην τάφρο.
Δυστυχώς άλλες φορές που δοκιμάσαμε ήταν κλειστό.

10 Likes

Α ναι, 11 κάνει αυτό. Χαχαχα τα βλέπω διπλά σήμερα δείξε έλεος :stuck_out_tongue:

1 Like

Slipknot 55, mercyful 45,priest 40(Το χω ήδη).Ολα μαζι140.Παιρνω το φουλ πακέτο κ τα βλέπω όλα.Κ στο τέλος δίνω των πριστ κ όλα καλά

Θα μπορεις να πουλησεις των priest ξεχωριστα?

Ζητά να σου κάνουν επιστροφή χρημάτων με σκοπό να πάρεις το πλήρες … Μπας και το κάνουν

Θα το δώσω σε κάναν φιλο-φιλη που θα θέλει να δει μόνο πριστ κ όχι ολα αυτά :wink:

Μισο. Εννοεις το μονο priest, γιατι νομιζα οτι μιλας για το 1/4 του πακετου

1 Like

Τρομερά νέα!! Τους περιμένω πως και πως!!!

2 Likes

Α και πριν να ξεχασω που λεγαμε οτι πως θα περιφραχτει εκει το μερος. Έχω περάσει πολλες φορες. Αλλο τα λαιβ του μοσιον. Εκει δε πληρωνεις εισηγήτρια. Εκτος και άμα βαλουν τπτ πλεγματα προχειρα.

1 Like

Έλα ρε παιδιά πως θα περιφραχτει. Το πιο απλό είναι με containers όπως στο ελληνικό στα πρώτα eject.

ναι ναι θα παμε αλλα ενα συνδυασμο χωρις sabaton δεν εχει?

1 Like

Να ζητήσω απ το release special guest korn ή είναι του ματς;;;

1 Like

Κανονικά για behemoth είναι το πακέτο αλλά δεν το κόβω. Κανένα sepultura θα με έψηνε να δώσω τα 60

Αυτο που θα με εψηνε να βαλουν μαζι με Slipknot και εχω ακουσει και φημες οτι συζητιεται ειναι Gojira. Αν τους βαλουν μαζι με Slipknot θα γινει ο κακος χαμος… Δεν το χανω αυτο αμα γινει.

8 Likes

Μακάρι να έρθουν οι Korn Ελλάδα!

2 Likes

Μακάρι να έρθουν με Trivium όπως στην αφίσα που πόσταρε κάποιος από Σιγκαπούρη

όπως και να 'χει , ενα τουλαχ. γνωστό όνομα για σαπορτ θα το βάλουν σε κάθε μέρα

1 Like

Εδω θελω Gojira ή Volbeat και θα ειμαι εκει. Θα κολλαγαν ωραια με Slipknot.