Socrates - Blues Wire live στο Principal Παρασκευη 1 Φεβρουαριου

Όντως, τελικά πήγα με έναν φίλο μου και δε σας έψαξα.

Εντάξει, η συναυλία ήταν απίστευτη. Και το jamάρισμα στο τέλος έβγαλε τρελά γούστα! Όσο για τους Socrates, 3 λέξεις:[SIZE=“5”] TIME OF PAIN![/SIZE] 8O

Ρε παιδια ποιοι ησασταν?Εγω ημουν ο 15χρονος με την κουκουλα που καθοταν με μεγαλους.(Ηταν και ο μπαμμπας μου γιατι ειναι ροκας οπως και οι φιλοι του.)

Γράψε λάθος, τώρα κατάλαβα ποιος είσαι, είδα τη σελίδα σου από το profile σου. Και με είδες και μιλήσαμε σε κάποια φάση στη συναυλία. Είμαι ο φίλος του Θανάση και του Αλέξη (αυτός με τα μούσια, ντε!), συναντηθήκαμε και στον Λευκό Πύργο. Μικρός που είναι ο κόσμος όμως… :lol:

Ρε παιδια ποιοι ησασταν?Εγω ημουν ο 15χρονος με την κουκουλα που καθοταν με μεγαλους.(Ηταν και ο μπαμμπας μου γιατι ειναι ροκας οπως και οι φιλοι του.)

Ήμασταν μπροστά μπροστά, ανάμεσα Τουρκογιώργη-Σπάθα. Εγώ είμαι 17, κοντός, χοντρός, με μούσια ακαθορίστου σχήματος, φορούσα μπλούζα AC/DC. Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται PM :lol:

A!!!Σε ειδα εσενα!Φορουσες μπλουζα με τον Angus!!

:lol: :lol:
τελικα βρεθηκαμε ε?#-o :stuck_out_tongue:

Επισης να πω οτι ο Σπαθας ειναι μακραν ο πιο αδικημενος Ευρωπαιος κιθαριστας.

Ηταν τρομερος χθες.Απο τουσ μεγαλυτερους ευρωπαιους κιθαριστες.

Κανα βίντεο υπάρχει; Ο φίλος μου τράβηξε αλλά με το κινητό του, οπότε η εικόνα μάλλον θα είναι λίγο μάπα. Θέλω κανένα καλό για να κάνω ορισμένους να σκάσουν από το κακό τους που δεν ήρθαν… :stuck_out_tongue:

Πω ρε…μλκια εκανα που δν πηγα!:frowning: