Χρονια πολλά Sofi-k

Απο τους κανονες του φορουμ:
5. Μηνύματα spam σε θέματα υψηλού ενδιαφέροντος ενδεχομένως να διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

Παταω :!::-s

Σοφάκι, δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όντως γράφει “ενδεχομένως” και “υψηλού ενδιαφέροντος”

Επισης:

  1. Μηνύματα προσβλητικού/επιθετικού χαρακτήρα θα σβήνονται εξ’ ολοκλήρου χωρίς προειδοποίηση. Η επιμονή σε τέτοια μηνύματα αυξάνει την πιθανότητα ban του χρήστη.

Προσεχε κοπελια:!:

Μιλα καλυτερα στη Ροουπ βρε ομορφο Σοφι καπακι :!:

: emoticon που προσκυνά ταπεινά τον στρογγυλό θεό και εξυμνεί την καμπυλότητα του :

E, ας ευχυθω και γω λιγακι καθυσετρημενα (δεν πειραζει που αλλαξαμε ετος ετσι?:-s :stuck_out_tongue: )!!! Αλλωστε ποτε δεν εχω ευχυθει στην ωρα μου εδω μεσα…:–
Χρονια Πολλα λοιπον σε ενα απο τα πιο συμπαθητικα μελη του φορουμ!!:smiley: Να σαι και να περνας παντα καλα κοπελια και να χαριζεις γελιο και τυχη στον κοσμο!!:smiley:

[SPOILER]Οχι, δεν κανω πλακα εγω δεν πιστευω οτι εισαι γκαντεμω και θελω να μου πεις “ευχαριστω” και να μου ευχυθεις και συ!:stuck_out_tongue:

Αλλωστε κατα ενα περιεργο τροπο ολα σκατα μου πανε τελευταια οποτε σε προκαλω οτι δεν μπορεις να τα κανεις χειροτερα!! Ισα-ισα μπορει να επιδρασει “αντιστροφα” η καταρα με τοση γκαντεμια που εχει μαζευτει και να ισιωσουν τα πραγματα!:lol: :lol: :lol: [/SPOILER]

Θανάση, υπάρχουν και πιο καθυστερημένοι από εσένα! :roll:
[B]
Σοφία, εύχομαι ότι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα! :drunk:

Χρόνια Καλά και Πολλά!!! :bounce: :vibrate: [/B]

[SIZE=“1”]21 χρονών ε; :smiley:
Είχα περάσει μια από τις καλύτερες χρονιές της ζωής μου σε αυτήν την ηλικία! :yes:[/SIZE]

Χρόνια Πολλά και Καλά Σοφικάπα!!! Πάντα ευτυχισμένη και χαρουμενη ευχομαι! Και υγεια!

Σου βρηκα θρεντ, παλιο ειναι, απο γενεθλια μαλλον αλλα νταξ! Οι ευχες ειν ευχες! :D:D

Χρόνια πολλά Σοφάκι!!! :slight_smile:

Χρονια πολλα Σοφι.Ευχομαι υγεια, και να εχεις παντα γουρουνια και κοτες διπλα σου για συντροφια(σε καλαμακι παντα)

Xρόνια πολλά Σόφι! :):slight_smile:

Χρονια πολλα για την ονομαστικη σου γιορτη Σοφι-κ

Ρε παιδια,αφου ειναι αθεη,δε γιορταζει:p

Xρόνια πολλά και ευτυχισμενα Σοφι:)

Χρόναιο πολλά και ευτυχισμένα στο Σοφι Κάπα και σε όλες τις Σοφίες του forum…(Guinevere,sophie xxx)…:slight_smile:

Χρόνια πολλά, να είσαι καλά, ό,τι επιθυμείς

Χρόνια πολλά (π)Σόφικ!

Xρονια πολλα κι απο μενα Σοφι!:slight_smile:

Have a happy name day :slight_smile:

χρόνια πολλά και καλά σοφικαπα

ένα αγνό,μη προκλητικό,μη άνανδρο ποστ ήταν αυτό

Χρονια πολλα και καλα Σοφι!!!:smiley:

Κερνας!