Sonata Antartika - Έντεχνο power metal

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ COVER!!

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΤΕ σε power metal!!!

Εκείνο το έπος στο metal hammer είχε τίτλο “the ceremony of the myconians”.
Όποιος το βρει, ας μιλήσει τώρα, αλλιώς να σωπάσει για πάντα.

‘‘Sonata Antartika/Black Hat Bones/Dark Matter LIVE! @ K44 31/3/2013’’

Mετά από 20 χρόνια συναυλιακής απουσίας, οι Sonata Antartika επιστρεφουν πιο γαμάτοι απο ποτε παίζοντας αξέχαστες επιτυχίες του παρελθόντος και του σήμερα! Και του χθες!!! ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥΥΥΥ!!! ΤΡΕΛΟ ΓΛΕΝΤΙΙΙΙ!!!

Μαζί τους οι Black Hat Bones και Dark Matter!!

EΙΣΟΔΟΣ ΤΣΑΜΠΑ - 0.000?

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΛΑΙΒ – > 21:00

Το ότι είναι τσάμπα η είσοδος το είπαμε? Το είπαμε. Εσείς το είδατε? ΟΧΙ? ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΙΣΟΔΟ. ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΕΙ ΑΥΤΟ. ΠΟΛΥ.

Εγω λογικα θα ειμαι παντως 8)

αντε γεια…

dragonball theme

[B][U]Φωτιά με Φωτιά[/U][/B]

ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

I’ll just leave this here… :–

Τσιγάρο άφιλτρο η μοναξιά

Check In Στον Παράδεισο - Οφίσιαλ Μιούζικ Βίδεο

Μεταλ ελληνικη μπαντα, βγαζει ραπ κομματι για χαβαλε και το κανει καλυτερα απο αυτους που το κανουν σοβαρα…RESPECT!!

Στον καιρό της εξαθλίωσης και της γενικευμένης υποκουλτούρας σας φέρνουμε μια τόσο μέηνστριμ πρόταση που καταντάει εναλλακτική γαμώ τους χιψτερ σας γαμώ.

Οι τιτανοτεράστιοι ΣΟΝΑΤΑ ΑΝΤΑΡΤΙΚΑ (μιλάμε στο τρίτο πληθυντικό για μας, τόσο καύλαροι) επιστρέφουνε από κεί που ουσιαστικά δεν είχανε φύγει και ποτέ, δηλαδή από το σπίτι της μαμάς τους, για να σας φέρουνε ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΥΠΕΡΘΕΑΜΑ.

Μια βραδιά. Τέσσερις μπάντες. Ενας Γουόρτουθ.

Φιλάκια, τα’παμε.

Η μπάντα είναι απίστευτη, power metal δε παίζουν βέβαια αλλά metalcore…μάλλον. Μετά τις οκ διασκευές βγάλανε δύο δισκαρες. Συνθεσαρες και ένας γαμάτος τραγουδιστής, τι να λέμε… Όχι δε τα έχω πάρει.