Soul cages 12/5/13 @ κύτταρο

Τι να νοιαστεί ο ΑΕΚτζής.

Γαμιεσαι αλλα δεν θα δωσω συνεχεια.

Μετατεθηκε για 13 Οκτωβρη μαλλον.

Βασικα μολις εγραψε τα εξης ο Γκρεγκ:

h sinavlia, distixos, metaferete gia octobrio, xoris na exoume thn akrivh imerominia pou tha ginei.
H allagh afth, ofeiletai apokleistika sth diorganosh.
To group den exei kamia sxesh me afth thn allagh, kai exoune enimerothei pliros, kai simfonoune.
Apo oti eipame, o octobrios einbai sigouros, kai kata 90% tha prosthesoume kai ena akomh show, mallon gia Larisa.
Perisoteres plirofories, sigekrimenes imerominies, support groups, kai episimh anakoinosh sta mesa Maiou.
Zitame signomh apo ola ta paidia, kai desmevomaste oti to live tha pragmatopoihthei 100%, panta sto Kyttaro, me th kaliterh dinath diorganosh…
kalo pasxa na exete, metal on…

Αναμενουμε δηλαδη.

Καλή φάση, θα δούμε και τον Θρύλο πρωταθλητή Ευρώπης και Soul Cages, μια χαρά!

Θα δούμε την ομάδα να παίρνει δεύτερη σερί Ευρωλίγκα και θα δούμε και Soul Cages, γιούχου! 8)

εδιτ. αχαχαχαχαχαχαχαχ Πάρη!

τα μεγάλα πνεύματα λένε…:stuck_out_tongue:

ναι ρε πούστη. ισως και λαρισα.!!! (και αελ στην γ μια που το πιάσατε…)

Και παίζει λέει πιθανότητα για πακέτο με Mayfair τον Οκτώβριο… Παναγιά μου σώσε!(μέρες που είναι)

δε θέλω τη συγνώμη σου απλά [B]ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ[/B]
και για το πιθανό επιπλέον λάιβ και κυρίως για την αλλαγή ημερομηνίας

Εχμ, επειδή κάτι έλεγα όταν ανακοινώθηκε το λάιβ…

[SPOILER][B][SIZE=“7”]ΔΕΝ ΘΑ 'ΧΩ ΜΠΛΕΞΙΜΑΤΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗ ΖΩΗ!!!

YIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[/SIZE][/B][/SPOILER]

:smiley: :smiley:

Εχω βαλει Die Flucht και μαλακες τι να πω, και τι δε θα δινα να δω τετοιο πακετο. Αντιλαμβανομαι πως δεν ειναι οτι πιο ευκολο λογω εξοδων, αλλα αν καθοταν…

πλάκα πλάκα αυτό για Soul Cages-Mayfair που ειπώθηκε να φανταστώ ότι είναι απλώς φαντασίωση ε? ή βασίζεται κάπου?:-k

(αν και οι Mayfair θα ξανακάνουν κατά πάσα πιθανότητα σύντομα κι άλλη επίσκεψη στην Ελλάδα)

Είχαμε εξελίξεις. Σύμφωνα με Γρηγόρη θα γίνει οριστικά κι επίσημα στις 3 Νοεμβρίου. Και σε λίγες μέρες πιθανόν να βγουν και εισιτήρια.

:bounce::yahoo::bounce::yahoo::bounce::yahoo:

Έχουμε και τους Special guests:
FORTRESS UNDER SIEGE + AGNOSIA

…υπέροχα:):!:

μάλλον και λαρισα μια μέρα πριν απο αθηνα :smiley: