Αγαπημένη περίοδος South Park

τον παοκτζη δεν τον φτανεις

Τα ιδια ακριβως θα εγραφες για μια γνωστη μπαντα

:eek::eek: το καμμενο δεν φτανει για να περιγραψει πληρως το κειμενο!!!

:lol::lol::lol::lol:

και τωρα ας σοβαρευτουμε αγαπημενη περιοδο δεν μπορω να ψηφισω…μαλλον η πρωτη μου…εεε…ηθελα να πω απο 4 εως 10

:lol::lol:
Θεος μαν! Οντως η λεξη καμενο δυσκολο να περιγραφει ακριβως το κειμενο.

Τρελαααααα καμμένο!

Ειδικά στο τέλος της “συναυλίας”. Screw you guys I’m goin’ home! :lol:

κλαιω:lol::lol:
Αν και βαση σελιστ,η συναυλια καταχωρητε ως η αρπαχτη της χρονιας:p

16 “κομμάτια” setlist μόνο αρπαχτη δεν ειναι… :stuck_out_tongue:

ε,απο τα 16 ‘‘κομματια’’,αν τα 8 τουλαχιστον ειναι αηδιες,τοτε αρπαχτη ειναι για μενα:p

ειμαι αυτος που πεταει μπουκαλια,στο καγκελο…p:p

http://www.video2mp3.net/?url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DKGDsmZVcxOg%26playnext_from%3DTL%26videos%3DqKm-d7p075U&hq=1

MONO

My soul mate…μακ,σαγαπαω ε…

Come at night Come at night Come at night …

χαχαχα!ωραίο κείμενο Ellanor!:respect:

Συμφωνώ με τον Μακ σε πιο πάνω ποστ του, ότι δηλαδή κι εγώ είμαι μεταξύ της 2ης και 3ης περιόδου…Για μένα είναι μακράν οι καλύτερες, έχω ξενερώσει που η παρέα δεν είναι πια τόσο δεμένη, γιατί οι διάλογοι μεταξύ τους ήταν απίστευτοι.
Όπως και να έχει το θεωρώ λογικό να μην είναι πια τόσο κάφρικο (ωριμάζουν σιγά σιγά ή ξεμένουν από ιδέες :p) αν και κάποια στιγμή πιστεύω ότι θα επανέλθουν με ένα ισάξιο επεισόδιο του Make love not warcraft…

We love kenny σε κάθε περίπτωση!
Και τελικά ψηφίζω 3η περίοδο…!:stuck_out_tongue:

Χαίρομαι που σας άρεσε η καμμενιά μου παίδες, να προσθέσω πως στο πέρας του λάιβ δόθηκε πρόσκληση σε ορισμένους επισκέπτες να δουν άλλη μια παράσταση SouthPark, η οποία ήταν απίστευτη, παίχτηκαν κάπου 25-30 επεισόδια, και όλα σχεδόν απο τις πρώτες 8 σήζονς. Ανάμεσα στους επισκέπτες ήσασταν όσοι γράψατε ένα καλό σχολιο.

Αλλά πρόσκληση για την παράσταση δεν δόθηκε στον κύριο που πέταγε τα μπουκάλια, για λόγους ασφαλείας, καταλαβαίνετε. :PPP

Κατα τ΄άλλα. Ολόφρεσκη συνέντευξη των Parker & Stone για το 200στο επεισόδιο…