Spartacus

Επισης ας ποσταρει καποιος τις φωτο του ηθοποιου που παιζει τον Μπατιατους και του Neil Peart στο τοπικ με τους σωσιες πληζ…8)

Ενταξει, μονο στο Calligula ειχα δει να συνοδευονται λογιες εκφρασεις με πισοκολλητο σε σκλαβες και οργια σε ολη την οθονη.
Η σειρα μου αρεσε πολυ αλλα δεν προτεινεται για να την δειτε με συντροφια, γιατι θα χει φυγει απο την πορτα στο πρωτο κιολας επεισοδιο :stuck_out_tongue:

Τα δυσαρεστα νεα ειναι οτι η ιστορια δεν θα συνεχισει οπως την ξερουμε, δηλαδη η επανασταση των σκλαβων, μιας και ο πρωταγωνιστης πασχει απο καρκινο (λεμφωμα) και αυτη τη στιγμη βρισκεται στο σταδιο των θεραπειων.

Θα γυρισουν prequel ομως οπως αναφερθηκε.
Ας ολοι ελπισουμε στην γρηγορη ανναρωση του Σπαρτακου και την επιστροφη του σε αυτο το 300 lookalike σκηνικο

Hokam, ναι εχεις δικιο hehe. Επισης ο Σπαρτακος δεν σου φερνει λιγο Φραντζεσκο Τοτι μολις ειχε κοψει το μαλλι;

Moυ πηρε 2 μερες αλλα ειδα και εγω ολο τον πρωτο κυκλο.

By Jupiter’s cock this series rock !

Sex & Violence που λεγανε και οι Εxploited.

Στην αρχη οντως ηταν λιγο φτηνιαρικο,αλλα μετα εστρωσε.
Η δολοπλοκια ειναι το νουμερο ενα προσον των περισσοτερων,το τελευταιο επεισοδιο
ειναι αψογο,τα μπινελικια πανε και ερχονται οπως και τα κλωτσομπουνιδια.
Οτι πρεπει για να σου φτιαξει την διαθεση.

Ειδικη μνεια στις σκλαβες της σειρας που ειναι η μια καλυτερη απο την αλλη.

Διαβασα καπου οτι ο πρωταγωνιστης ειναι πλεον καλα.
Τα 6 επεισοδια θα εστιασουν κυριως στο fucking house of Batiatus.

Ετσι, γαμω τον γαμημενο κωλο της καριολας της Αφροδιτης!!

\μ/

Αμην για την καλύτερη σειρά από εφεύρεση της tv. Αναμένουμε με αγωνία.

Andy Whitfield has dropped out of Spartacus: Blood and Sand’s second season to continue cancer treatment, Starz announced late Friday.

Whitfield, who was diagnosed with non-Hodgkin’s lymphoma in March, had been in remission until doctors recently advised him to resume aggressive treatment. Whitfield said at Comic-Con in July that he felt “better than ever” and was training hard to resume work on Season 2.

“It’s with a deep sense of disappointment that I must step aside from such an exceptional project as Spartacus and all the wonderful people involved,” Whitfield said in a statement. “It seems that it is time for myself and my family to embark on another extraordinary journey. Thank you sincerely for the support so far.”

The epic drama halted production in March after Whitfield was initially diagnosed. The network then produced a six-part prequel to give Whitfield time to recover before starting work on Season 2. No immediate decisions have been made about the future of the series, but the prequel will still air in January 2011.

“Our hearts and prayers are with Andy and his family during this difficult time,” Starz President and CEO Chris Albrecht said in a statement. “Andy is not only an incredible actor whose portrayal of Spartacus made an indelible impression on Starz audiences, he is also an amazing human being whose courage, strength, and grace in the face of adversity have inspired all of us.”

Περαστικά στον Andy, κρίμα για την σειρά.

δεν είχα παρακολουθήσει όλη τη σεζόν γιατί είχα δει οτι θα αργήσει να συνεχίσει…
έτσι χθες είδα το επεισόδιο οπου

[SPOILER]ο σπαρτακος αναγκάζεται να σκοτώσει τον φίλο του…
τι να λέμε…θεϊκό επεισόδιο…ο θάνατος του φίλου του, η επαφή του με την σκλάβα, η ειλιθια και η ραδιουργία που έκανε για να φτάσει στον θάνατο του βαρρο…όλα τέλεια…και ωραία μουσικουλα στο τέλος…[/SPOILER]

*μα το στραβό αγγούρι του Δια…θέλω όσο τίποτα να δαγκώσω τις ρώγες της Lucy Lawless ώσπου να ματώσουν…!

Ελα και ερχεται και η δευτερη σεζον σιγα-σιγα !

Συμφωνω μαζι σου μα το πουλι του Δια !

Και που να δεις και το τελευταιο επεισοδιο.Τα σπαει πραγματικα!

είδα και τα υπόλοιπα επεισόδια…

Πλήρης, ανόθευτη, τιτανοτεραστια [B][SIZE=“4”]ΚΑΥΛΑ[/SIZE][/B].!!!

ειδικά στο τέλος ήθελα να πάρω ενα σπαθί/ξίφος/πιρούνι να σφάξω όποιον μου κάνει την ζωή δύσκολη…

η σειρά απο ενα σημείο και μετά αφηνει τους εντυπωσιασμούς και δίνει μια απο τις καλύτερες πρώτες σεζόν σε σειρά…
αλλά είναι πολύ κρίμα που δεν συνεχίστηκε(τουλάχιστον αμέσως). αλλά τι να πεις , όταν παίζει θέμα υγείας…

θεοί…(εκτός συναγωνισμού η lusy):

[B]ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΧΝΟΥΔΩΤΟ ΑΙΔΟΙΟ ΤΗΣ ΓΕΑΣ![/B]

http://www.youtube.com/watch?v=ntSHknxy3Vc&feature=player_embedded

[B]ΑΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΠΙΚ ΓΑΜΩ![/B]

πλακα με κανεις???
δεν πήρα χαμπάρι #-o

21/1 αυτα ειναι!!!

πουτσα και αρχιδια

ναι γαμω τον δια.!!!

Λιποθυμώ…

Ξεκινώ εντατικό δεύτερο πέρασμα στο Bood&Sand με ταυτόχρονο λιώσιμο Lair Of The Minotaur \m/

Δεν νομίζω να χρειαζόμαστε δέυτερο τόπικ, στο κάτω κάτω η ίδια σειρά είναι.

Ας πάρουμε μία γέυση για τι θα παιχτεί στο prequel:

[B]Spartacus: Gods of the Arena - The Gladiators[/B]
http://www.youtube.com/watch?v=fLfBCd6KG8I&feature=player_embedded

[B]Spartacus: Gods of the Arena - The Weapons [/B]
http://www.youtube.com/watch?v=6p-90Lm3Lbs&feature=player_embedded

[B]Spartacus: Gods of the Arena - The Women[/B] (παίζει και το μωρό η Lila από το Dexter:naughty:)
http://www.youtube.com/watch?v=fQMAdP-xVsk&feature=player_embedded

[B]Spartacus: Gods of the Arena - The Slaves[/B]
http://www.youtube.com/watch?v=hdhFOREaO50&feature=player_embedded

το ξεκινησα.

ειναι γαμημενα γαματο.

μακαρι ο πρωταγωνιστης να ειναι καλα.

Ξεκίνησε το Gods of the Arena, τα “best of” εδώ (<-spoilers)

ειδα μεχρι το 5ο(αντι να κατσω να διαβασω μπας και περασω κανα μαθημα)

[SPOILER]δεν ξερω και γω ποσες φορες εχω βαλει το τελευταιο 10λεπτο.Πειτε μου πως στη συνεχεια θα εμφανιστουν και αλλα κτηνη σε στυλ θεοκόλη(χαχαχ),overdose καβλας και επικοτητας.[/SPOILER]

[B][SIZE=“4”]ΓΑΜΩ!![/SIZE][/B]
Η επιστροφή της πιο αρχιδάτης σειράς που έχω δει τελευταία… Μακάρι να είναι στα ίδια επίπεδα με την προηγούμενη… Το μόνο που με είχε ξενερώσει στο προηγούμενο είναι ότι, μετά από κριτική που είχαν δεχτεί, μείωσαν τις ποσότητες αίματος και γενικότερα την ωμότητα που έβγαζε στα πρώτα επεισόδια…