Αγαπημένο ντύσιμο Steve Harris

Το πρώτο!!

ακόμη , να επισημανθούν
live at rainbow

http://www.youtube.com/watch?v=gDZraNdXeS8 ( 2.00 )

και live after death

http://www.youtube.com/watch?v=oCg8zf7pcjY ( 0.56 )

:stuck_out_tongue:

Μπαμ μπαμ

αχααχαχα

το πιο απαλευτο thread ever :lol:

Καταγγέλλω νοθεία στο poll.

Μεταξύ στρατιωτικού σορτς και τζιν. Θα πω το σορτς!

α,ρε αμπαλλο νετ…
Επαιζε και μια φωτο ολης της μπαντας με Y-front εσωρουχα.Τη θυμαται κανεις?(νομιζω παλια αφισα Χαμμερ)
Ψαχνω λινκ αλλα δε βρισκω τπτ!

σε καποιο αλμποθμ παιζει αυτο, νομιζω πισ οφ μαιντ…

καλα δεν υπαρχει το θρεντ…#-o:lol::stuck_out_tongue:

εννοειτε ασπρομαυρο ριγε!!

τα βλεπω ολα ασπρομαυρα λεμε

:lol::lol::lol:

Κορυφαίο θρεντ αλλά αδικεί τον Dickinson που είναι και αυτός “ήρωας με κολάν” και τη δεκαετία του '80 μας είχε εντυπωσιάσει με κάτι κόκκινα, κίτρινα αλλά και πολύχρωμα με ρόμβους (βαριέμαι να ψάχνω αλλά είμαι σίγουρος πως οι πολυάριθμοι μεηντενάδες εδώ μέσα μπορούν εύκολα να ποστάρουν το σχετικό φωτογραφικό υλικό)

Ψήφισα βιαστικά “κολάν με ρίγες” αν και η πιό σωστή επιλογή είναι “με ασπρόμαυρες ρίγες”. Γενιές μεγάλωσαν βλέποντας τον Ηarris με αυτό! Στη δεκαετία του '80 έβλεπες ματράχαλους να το φοράνε και να κυκλοφορούν έτσι στα metal clubs της εποχής και στις λίγες συναυλίες που γίνονταν. Επίσης είχε υιοθετηθεί και από μεγάλο αριθμό μελών των τότε Ελληνικών συγκροτημάτων.

καλα οταν ειχαν ερθει ελλαδα τοτε που μολις ειχε γινει το ριγιουνιον (καποιος ειχε φτυσει τον χαρις αν θυμαμαι καλα) ο ντικινσον φορουσε γυναικειο μπλουζακι με ροζ η μοβ δαντελα αν δεν κανω λαθος.

χαχαχαχαχ το βρηκα http://www.youtube.com/watch?v=Pje6h_hFPzc

Aπλα για τον Dickinson, με ολα τα απιστευτα που εχει φορεσει δεν θα μπορουσε να γινει πολλ. :lol:

(Καλα να μη μιλησουμε για τα ξωκοιλα του Smith ε. #-o)

Και για τους δυο (Bruce, Steve) προτιμω παντως το Rock In Rio ντυσιμο, περα απο την πλακα.

π.χ.

πφφφφφφφφ … [-X καθόλου ειτίλα ρε …

Αφήστε τους τσακωμούς στο άλλο θρεντ για το αν οι Νιρβάνα είναι καλύτεροι από τους Κανιμπαλ Κορπς και αν η Μαντόνα είναι καλύτερη από την Γκάγκα και ψηφίστε 8)
Στο κολλάν του Χάρις κρύβεται η ουσία της μεταλ και ροκ μουσικής \m/

Βλέποντας πάντως τα αποτελέσματα απορώ, προβληματίζομαι και θλίβομαι.

Δηλαδή, εντάξει, πολλοί απο σας δεν ζήσατε την χρυσή περίοδο των Maiden, και δεν ξέρετε. Ούτε εγώ την έζησα αλλά δεν έχει σημασία αυτό.

Ψηφίζετε έχοντας ελλιπείς γνώσεις πάνω στο θέμα, και τα αποτελέσματα αντανακλούν πλήρως αυτή την άγνοια. Ψαχτείτε λίγο παραπάνω, εν ανάγκη απο το google, τι να γίνει, δε μπορεί να κάνει και περισσότερα η γενιά σας! Καταλαβαίνω ωστόσο.

Είναι προσβλητικό να παίρνουν ψήφους οι επιλογές που δεν περιέχουν τη λέξη ΚΟΛΛΑΝ μέσα τους. Είναι αστείο. Είστε εσείς γνώστες της μουσικής?

Δυστυχώς το φόρουμ για άλλη μια φορά με απογοητεύει… για άλλη μια φορά…

γιατί δηλαδή στα άλλα θρεντ και όχι - και -εδώ

Αμφιταλαντεύτηκα λίγο μεταξύ πρώτης και πέμπτης επιλογής αλλά ψηφίζω δαγκωτό κολλάν με διαφορετικό χρώμα σε κάθε πόδι. Να συμφωνήσω και με ελανορ ότι χωρίς κολλάν είναι false η φάση.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :lol:#-oΈχω κάνει πολλές φορές με το αγόρι μου σχόλια επί του θέματος.Εγώ στηρίζω Στηβ και γενικά Μαίηντεν στην αρχη της καριέρας τους που ντυνονταν τέρμα γελοία.Μιλάμε για δεκαετία 80 επομένως αμα ειναι να γινουμε κιτς ας γινουμε βασιλιαδες του κιτσαριου! :metal:

γι’ αυτο και αγαπαμε με τρελλα τον Οβελίξ αλα μεταλχεντ:

εγώ τον προτιμώ χωρίς παντελόνι :roll:

ΧΑΧΑΧΑ :lol2::lol2: Απλα απιστευτο thread… Γουσταρω ομως, οποτε θα πω μαυρο κολλαν απλο και μεταλλικο \m/… Και σαν δευτερη επιλογη θα ελεγα το κλασικο με ασπρομαυρες ριγες.