Stranger Things

Μονο το πρωτο επεισοδιο εχω δει ως τωρα και με τη μια hooked.

Γινεται να βγει spin off που να εχει μονο Billy και τη μανα Wheeler?

3 Likes

Μόνο εγώ δεν αντέχω την Έρικα (η αδερφή του Λούκας); Και λένε της μεγαλώσανε το ρόλο γιατί άρεσε πολύ στον κόσμο την προηγούμενη σεζόν κάνει το σταυρό του

1 Like

μπαμπάς Χοπερ ;;;

Μπαμπά Χόπερ αναμένω πως και πως να χώσει την μουστάκα με τα σάλια του στο στόμα της ελληνίδας μάνας και η μπυροκοιλιά του να συνθλίψει το όμορφο κεφαλάκι της, γιατί εκεί της φτάνει

1 Like

και να πέφτουν οι στάχτες στη μούρη γιατί καπνίζει ανάσκελα :grin:

σύγκριση με Έλληνα πατέρα κοριτσιού όμως δεν έχουμε ;;

1 Like

:sweat_smile:

Μπαμπάς Χόπερ > Λαυρέντης Διανέλλος;;;

ειδα μεχρι και το 4ο επεισοδιο σημερα.οσο παει γινεται και καλυτερο…

Την τελείωσα μόλις… Θα περιμένω να τα πούμε όταν την δείτε κι άλλοι

Τολμηρό αυτό που έκαναν. Και θλίψη μεγάλη

Κατά τα άλλα όλα τα κλισέ για τα οποία την λατρέψαμε

Δεν είμαι και τόσο σίγουρος γι αυτό. Την σκηνή μετά τους τίτλους τέλους στο 8ο επεισόδιο την είδες;

Χάχα όχι τώρα την είδα, πάλι καλά που το είπες

Χμμμ μάλλον για μένα ακόμα χειρότερα αν τον έχουν όμηρο οι Ρώσοι όταν ξεκάθαρα στο πρώτο επεισόδιο έχουν εξαυλωθει στρατιώτες … :stuck_out_tongue: Και χάσαμε και τον λατρεία Μπίλι. Προσωπικά έχω δεχτεί πολλές βλακειες γιατί στη συγκεκριμένη σειρά αφού δεν έχουν και μεγάλη σημασία αλλά αυτό θα με πειράξει

Πρώτο σχόλιο, μόλις τελείωσα τελευταίο επ. Απογοητεύτηκα πολύ από την σεζόν, οριακά την λέω ικανοποιητική, ένιωθα αρκετά ένα stranger cringe. Μπράβο στα παιδιά και στους γονείς που δώσανε ρέστα σε ερμηνείες. Τα υπόλοιπα μαντάρα για μένα.

1 Like

μολις το τελειωσα και εγω…απολυτα ικανοποιημενος και απο τον 3ο κυκλο…

Λοιπον 3η σεζον η καλυτερη ως τωρα. Το τελευταιο επεισοδιο αριστουργημα, και προφανως δεν αναφερομαι σε δραση κτλ, αλλα στο τελευταιο 20λεπτο που ηταν απλα μεσα στα ζουμια.

2 Likes

Πολύ ωραία σειρά είναι αυτή. Η 3η σαιζόν μου άρεσε και μένα περισσότερο απ όλες. Χιούμορ, ανάπτυξη χαρακτήρων, δράση τα είχε όλα που λέμε.

Θα πω και μια unpopular opinion γιατί με τρώει καιρό. Η eleven και ο mike είναι πολύ εκνευριστικοί χαρακτήρες για μένα τουλάχιστον.

ΥΓ Αλεξέι :heart_eyes:

1 Like

Α εγω αγαπω Ηλεβεν και Μαηκ. Ο Μαηκ ειναι ο αγαπημενος μου απο τους 4 της παρεας.

Η Ερικα καλυτερα να μην υπηρχε ως χαρακτηρας. Μου εσπαγε τα νευρα σε καθε σκηνη.

1 Like

Από τους μικρούς γέρνω προς τον Ντάστιν. Γενικά ο πιο γαμάτος είναι ο Χόπερ εύκολα

2 Likes

Ντροπή σας:

maya

4 Likes

Φυσικά και αυτή

2 Likes

Δεν μπορώ να ξεχωρίσω κανένα χαρακτήρα σε αυτή τη σειρά

Τα παιδιά τα σπάνε, αντε ίσως Χοπερ και Μπιλαρο

1 Like