Summoning - Old Mornings Dawn

23.03.2013
As Napalm Records wanted to integrate some pictures of the final products, the release of the teaser had been hold back for some weeks, but will be online during the next few weeks.

Some words about the final products of Old Mornings Dawn; there will be three different editions:
A regular and unlimited jewel-case edition, a double LP edition (including the two bonus tracks) and a strictly limited box set edition. The box set will include the jewel-case edition of the CD, including the two bonus track, a flaming eye-patch, a flaming eye banner, and a summoning logo necklace. The latest information we got about the release date is the first week of June.

We also will release a new version of our homepage before the release of the new CD (including all the new lyrics of Old Mornings Dawn).

Κοίτα να δεις τώρα πώς με ψήνουν για το box set…

Απο τη στιγμη που υπαρχει εκδοση LP τα αλλα τα ξεχναμε :stuck_out_tongue:

Τι μου’κανες γαμω την αφραγκια μου μεσα…

Οσο όλοι μας περιμένουμε τον νέο δίσκο,τσεκάρετε εδώ φρέσκο υλικό από μπάντα που μοιάζει πολύ με τους θεούς !

To teaser: www.youtube.com/watch?v=G9XTxXEcqLU

Γιατί έχω την εντύπωση ότι γάμησε;

Βρίσκεται στους ρώσους…

Ποσο γαμαει το The White Tower?

Παω να συνεχισω το λιωσιμο.

Ένα και ένα πραγματικά ! Εμένα η μελωδία του Caradhras δν μπορεί να μου ξεκολλήσει από το μυαλό!

ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΔΙΣΚΟΣ!!! Ειλικρινά ακούγοντάς τον ένιωσα σαν να μην έλειψαν μέρα!!! Τα 7 χρόνια αναμονής έσβησαν μονομιάς! Έχω συγκινηθεί!:cry:=D>=D>=D>

Βασικα ακουγοντας αυτον τον δισκο καμια 300αρια φορες συνειδητοποιησα ποσο μου εχουν λειψει οι πουστηδες, αντε, ελπιζω να μην κανουμε 7 χρονια παλι ε :smiley:

Μη μου λέτε τέτοια και τρελαίνομαι…

Μπράβο στους τεράστιους οπαδούς των Summoning που κρατούν ψηλά τη σημαία.

Το νέο album κατ εμέ είναι όπως ακριβώς πρέπει και τολμώ να πω καλύτερο απ’ ότι περίμενα.

Πήγα να το ακούσω αλλά η ποιότητα του 128αριου leak είναι πολύ άθλια. Βέβαια, θα μου πείτε, σιγά μην το παρατηρήσει μπλακμεταλλάς αυτό :Ρ

Το βρήκα κι εγώ, όντως δεν ακούγεται από άποψη ποιότητας.

Με πατάτα πρέπει να έγινε το rip.

Σχόλιο επιπέδου “το μέταλ είναι η μόνη αληθινή μουσική” απ’ την ανάποδη. :!:

Έλα, παραδέξου το, αν ακούσεις χάλια ήχο, πρώτα θα σκεφτείς ότι δεν είναι καλή ποιότητα του rip ή ότι ηχογράφησαν στο κασετόφωνο της γιαγιάς του ντράμμερ;

Α, δεν ξέρω από ριπ, εγώ κρίνω από αυτά που μπαίνουν στο στέρεο.

Τα ριπ και τα μπ3 είναι για νεόκοπους ακροατές που παθιάζονται με θηλυπρεπές “ροκ”.

Α σόρι τότε, my bad. Νόμιζα ότι ήσουν ΠΕΙΡΑΤΗΣ.