Superleague 2010/2011

μια χαρα ειναι ο δερμιτζακης,απο τους υποψηφιους αυτον προτιμουσα,

μη συγκρινεις παοκ με αστερα,αλλοι στοχοι εχει ο ενας αλλους ο αλλος

και χειροτερος απο τον βλαχο δυσκολο να ειναι

Σίγουρα ξέρεις καλύτερα τα του Αστέρα και τα του Βλάχου. Εμένα πάντως αν με ρωτούσες πριν ξεκινήσει το πρωτάθλημα ποιοι θα πέσουν θα έλεγα Πανσεραικός, Αστέρας και Κέρκυρα. Με εξέπληξε η πορεία σας μέχρι τώρα γιατί δεν πιστεύω ότι έχετε και πολύ αξιόλογο υλικό. Άρα δεν μπορώ να ρίξω φταίξιμο στον Βλάχο. Επαναλαμβάνω ότι τα ξέρεις καλύτερα.

συγγνωμη απο τον κοσμο της κερκυρας

αφου νικησαμε ειστε συγωρεμενοι. λες για τη φαση του πεναλτυ να υποθεσω ε?

φυσικα…αισχος.!! δεν γινεται ολη την χρονια να κλαιμε για την διαιτησια και μολις το κανουμε εμεις να κανουμε την παπια…ευτηχως που ηρθε η ηττα…

*αν και καταφερε σε μια φαση να εκνευρησει και την λαρισα…στη φαση του τετατετ του μετιν που το εκοψε χωρις κανενα λογο…αλλα ειναι μετα την φαση του πεναλτι οποτε δεν εχει σημασια

ε ναι γιατι αμα ηταν πριν το πεναλντυ θα ειχε αδικηθει η λαρισα… απλη η εξισωση:roll:

βασικα αυτος ο διαιτητης ειχε να σφυριξει 15 αγωνιστικες. ειναι ασχετος κι επικινδυνος.

βεβαια εγω δεν ειπα αυτο…αλλα εσυ σαν παοκτζης αυτο σου ηρθε στο μυαλο…

-ποιο πεναλτι σας εκανε ο ολυμπιακος…?
-3 περιπτωσεις ηταν μεσα στην περιοχη, ε, μια απο ολες…χαχαχα

βασικα ο τυπος ηταν τραγικος με μεγαλο σφυριγμα εναντιων της κερκυρας…

http://www.dokari.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=23815:2011-01-22-18-41-37&catid=51:-skoda-&Itemid=369

Αχ καημενοι μου Ξανθιωτες,δυστυχως λαθος πορτα χτυπατε για fair play.Εδω με μας οι καφοι την προηγουμενη Κυριακη εβαλαν γκολ με πεσμενο τερματοφυλακα μετα απο επιθετικο φαουλ που το ειδαν μεχρι και οι τυφλοι της Σχολης Τυφλων ‘‘Ηλιος’’ στη Θεσσαλονικη!
Το δις εξαμαρτειν…?
Αλλα τι περιμενεις τωρα κυριε Παπαδοπουλε fair play απο Μπαοκια?
Κατα τ’αλλα κλαψα στον Μπαοκ μια ζωη για τη διαιτησια!

Τις δηλώσεις του τερματοφύλακα τις διάβασες?Κάνε τον κόπο κ διάβασέ τες για να μην γράφεις μαλακίες.

Πρωτα απ’ολα ποιο νουμερο εισαι εσυ που θα μου πεις οτι γραφω μαλακιες?
Αντε απο δω ρε μπουγατσοκιμα!

Τράβα να κλάψεις κάπου αλλού ρε καραγκιόζη…αυτό με τις μπουγάτσες πια δεν το βαρέθηκες?

Ασχολήσου ρε φίλε με το μεγάλο διπλό της ομάδας σου χτες και σταμάτα να βγάζεις κόμπλεξ, γιατί είπαμε μια, δυο φορές, ε καταντάει κουραστικό.
Θα φτάσεις σε επίπεδα ρομάντικ σε λίγο.

Οχι ρε χουλιγκανι της Τουμπας δεν το βαρεθηκα!

Γιατι ρε φιλε μου?Δηλαδη δεν εχω το δικαιωμα να υποστηριζω οτι σε μια φαση αδικηθηκα?
Ενταξει τελειωσε ειπαμε,αλλα ασε να τα πει κανενας αλλος αυτα,οχι εσεις που βρεχει στη Θεσσαλονικη και σας φταιει ο Κοκαλης?Μιλατε εσεις για κλαψα?

[quote="“jiopas,post:529,topic:14618”]
http://www.dokari.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=23815:2011-01-22-18-41-37&catid=51:-skoda-&Itemid=369

Αχ καημενοι μου Ξανθιωτες,δυστυχως λαθος πορτα χτυπατε για fair play.Εδω με μας οι καφοι την προηγουμενη Κυριακη εβαλαν γκολ με πεσμενο τερματοφυλακα μετα απο επιθετικο φαουλ που το ειδαν μεχρι και οι τυφλοι της Σχολης Τυφλων ‘‘Ηλιος’’ στη Θεσσαλονικη!
Το δις εξαμαρτειν…?
Αλλα τι περιμενεις τωρα κυριε Παπαδοπουλε fair play απο Μπαοκια?
Κατα τ’αλλα κλαψα στον Μπαοκ μια ζωη για τη διαιτησια!

[/QUOTE]

Ρε καθυστερημένε, μάθε να διαβάσεις ολόκληρα ποστ και όχι την μια πρόταση:

Τις διάβασες ρε miopas;

ΥΓ: Και μην ξαναπείς τίποτα για τις μπουγάτσες, γιατί καλά σε χώνουν[SPOILER]Όχι, βρες μου καλύτερο πρωινό, σε προκαλώ[/SPOILER]

Φυσικά και έχεις το δικαίωμα, απλά είναι άτοπο να μιλάς για κλάψα των ΠΑΟΚτσήδων κλπ κλπ, τη γνωστή καραμέλα δηλαδή, όταν κάνεις ακριβώς τα ίδια.
Γι’ αυτό σχολίασα.

Κάποιοι εδώ μέσα είχαν “προβλέψει” ότι ο 'Αρης θα τερματίσει πάνω από τον ΠΑΟΚ…:lol::lol: (Δεν θυμάμαι ποιοι και βαριέμαι να ψάχνω)

ο Crimson Idol το είχε πει αυτό νομίζω

ναι εγώ ήμουν…:smiley:

πίστευα οτι ο παοκ έφτασε στο ταβάνι του και σιγά σιγά θα εχει μια πτώση , και πως ο αρης έχει ακόμη περιθώριο να κάνει κάτι καλύτερο…
διαψεύστηκα πανηγυρικά…

*πως σας ήρθε??
**έπεσα μέσα για τον βολο ευτυχώς