Sylvester Stallone Appreciation Thread

:lightsabre: λιγα για τη θεα…

οντοπικ: ευκολα ραμπο ΙΙ, ειναι κ το πρωτο του σταλλονε που ειδα…

η σκηνη που αντικρυσα για πρωτη φορα το μεγαλειο Του…

http://www.youtube.com/watch?v=PqD-Mmuz34k

:bow2::bow2:

Άντε να του κατοστίσει στο 5.

Over The Top εύκολα κιόλας. Ακόμα προσπαθώ να κάνω το τρικ με τα δάχτυλα που γαμάει τη μάνα του άλλου στο μπρα ντε φερ. Πόσο θεός ρε πουστή τότε…

Επίσης Lupin, καλά τα γράφεις, αλλά όταν αποφασίσεις να αντρέψεις και να κάνεις το τιμιότερο και πιο ΓΑΜΑΟΥΑ θρεντ, για την υπέρτατη action φιγούρα έβερ,

ενημέρωσε μας… :p:p

Έλα τώρα…

κομπρα στο πολυ ευκολο… χαζεψτε τι κανει στο 0:45…

Εντάξει δεν είναι και κανα έπος, αλλά ρε σεις “JUDGE DREDD” !!!

Δεν θα μπορούσε να υπάρχει καλύτερη επιλογή από τον Sly γι’αυτό τον ρόλο!
Αμείλικτος, αυταρχικός και απόλυτος. Κλείνει στόματα με τις ατάκες και το attitude του.
Φόβος & Τρόμος… Ο Υπερ-Ασφαλίτης! :lol:

[SIZE=“4”]'Cause In Megacity [SIZE=“5”]I AM THE LAW[/SIZE] !!![/SIZE] (κλικ!)

το Judge Dredd ειναι ντροπη που υπαρχει και μονο…

έλα μωρέ, πλακίτσα έχει! ντάξει δεν συγκρίνω με Rambo κλπ αλλά έχει τη φάση του!

Btw, είδα το Expendables κι εγώ επιτέλους πριν από μερικές μέρες και νομίζω τελικά πως το τελευταίο Rambo (του '08 ) ήταν απολαυστικότερο…:tomato:

Respect Lupin!:thumbup:Rambo 2 εννοειται…

ΥΓ.Ο θεος προκειται να γυρισει και να πρωταγωνιστησει στο remake του death wish(charles bronson).Tι να λεμε τωρα!:bow2:

το Judge Dredd για καποιον ασχετο με το κομικ, ισως να τον διασκεδασει σχετικα, η αληθεια ειναι οτι βλεπεται αναλαφρα παρολο που ειναι κακη ταινια σε γενικες γραμμες…αλλα για καποιον φαν του εικονογραφημενου ηρωα, η στιγμη και μονο που ο Σταλλονε βγαζει τη μασκα του μπορει να προκαλεσει απο απανωτα γελια εως και εκτοκτευση τηλεορασης στο τοιχο απο τα νευρα…

First Blood για μενα.
Ναι ειναι πιο σοβαρη απολες τις αλλες, αλλα εχω συναισθηματικο δεσιμο με αυτη τη ταινια.

Ο ξαδερφος μου ο οποιος ζει και δουλευει στη Μελβουρνη, ερχεται τα καλοκαιρια ανα 3 με 4 χρονια. Οποτε ερχεται, η πρωτη κουβενα που θα ανταλλαξουμε ειναι
Ξαδερφος: It’s over Tommy. It’s over!

Εγω (με στραβο σαγονι): [SIZE=“4”]NOTHING IS OVER[/SIZE], [SIZE=“7”]NOTHING!!![/SIZE][SIZE=“4”]YOU JUST DON’T TURN IT OFF![/SIZE]

Αφου τελειωσουμε με τον επικο αυτο διαλογο (babykiller, parking cars κλπ) πεταμε και ενα

YOU SON OF A BITCH απο Predator μολις αγκαλιαστουμε.

Μου λειψε γαμωτο. Του χρονου που θα ερθει αποκλειεται να μην τον ηχογραφησω. Σταλονε και Σβαρτζενεγκερ τους κοουταρει απιστευτα. Δεν υπαρχει γραμμη σε καθε επικη ταινια αυτων των 2 που να μην γνωριζει απ’εξω.

Κυριακή!

23:30!

Star Channel!

Rambo - First Blood!!!

sorry, i’ll pass.
Blue ray rips πριν κανα μηνα σε 43ρα οθονη τα first blood και commando. :smiley:

Σειρα εχει το Kick Boxer με βανταμ.
ΝΟΚ ΣΟΥ ΚΑΟ!!!
ΝΟΚ ΣΟΥ ΚΑΟ!!!
ΝΟΚ ΣΟΥ ΚΑΟ!!!

Sylvester Stallone ενας αταλαντος κεφτες που λιωνει στα γυμναστηρια face it.

Ok, βρες εσυ αλλον καλυτερο action badass των 80’ς.
Αλλιως, πανε δες James Bond και πιες ενα μαρτινι.

Τζέισον Στέιθαμ ρε νιωστε

ισχυει…οπως και το παρακατω απο την αλλη ομως

ΕΔΩ αποθεωνουμε, οποια αδερφη θελει να πουλησει κουλτουρα να παει να γραψει ποσο ωραια γαμιουνται οι καουμποηδες του Ανγκ Λη ή ποσο τον μαγεψε το να βλεπει τον Νικολσον να σπαει μιση ωρα μια πορτα για να πει ενα here’s johnny που δεν ηταν καν το ονομα του…ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΤΑΛΛΟΝΕ!!

:slight_smile:

επισης μπραβο, σε ενα τοπικ τιγκα στο χαβαλε ερχονται 1-2 ‘γνωστες’ και πετανε τη πιπα τους…δλδ λολ, νιωστε λιγο…

Με ενα ποστ που να μην γραφει ΣΤΑΛΛΟΝΕ ΡΕ ΜΟ… ΧΥΝ… πεφτει το χατε του αιωνα :lol:

Γεννημενος μετα το 90;
Σορρυ μαν, αλλα κριμα που δεν μεγαλωσες με GONNA FLY NOW.

φίλε, πάρτο χαμπάρι.

χέστηκε η φοράδα σταλόνε.