Tί αναμένετε από το 2007;

ΑΝ ξαναβγαλουν.Ο Corey και αλλος που ειναι στους Stone Sour ειπαν θα ασχοληθουν με αυτους τωρα.

Σωστος ο παιχτης!!! :wink:

ΑΝ ξαναβγαλουν.Ο Corey και αλλος που ειναι στους Stone Sour ειπαν θα ασχοληθουν με αυτους τωρα.[/quote]

κριμα… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: 8) :lol:

vasika perimenw na teleiwsei to 2007 grigora kai na er8ei to 2008

axa gkoux gkoux perimenw na er8oun oi apoliti 8eoi pink fairies stin ellada an kai poio pi8ano einai na ksanapaiksei o soumpotits mpasket xwris mpala

albums: metallica,machine head,big business,Jesu,pelican

lives: isis,red sparowes,boris,crowbar (siga mhn erthoun,eidika ta 2 teleutaia onomata… :cry: )

Να σταματησει να βασιλευει η μετριοτητα και να ακουσω πολυ καλους δισκους απο νεα συγκροτηματα.

Slipknot rule… 8)

Το νέο των Scorpions τίποτα άλλο.

θα γράψω ορισμένα όχι και τόσο underground γιατί έχω μεγάλη λίστα…

Limbonic Art: Legacy of Evil
Dimmu Borgir: In Sorte Diaboli
Carpathian Forest: Universal Evil
Marduk: ROM 5:12
MayheM: Ordo Ab Chao
Susperia: Cut From Stone
Ravencult: Temples of Torment
Xasthur: Defective Epitaph

…και νέα από DeathSpell Omega, Funeral Mist, Immortal, 1349, Thorns και ίσως Μetallica και Slipknot που είπατε.

:smiley: :smiley: :smiley:

Mέχρι στιγμής μια χαρά κυλάει το 2007 και από θέμα κυκλοφοριών και από θέμα συναυλιών…Αντε να βγει και το νέο Metallica…:smiley:

primordial, down, the dillinger escape plan, meshuggah. αυτα σιγουρα περιμενω απο κυκλοφοριες ακομα. τωρα κατι αλλο δε μου ρχεται. οι priest χλωμο να το βγαλουν φετος.

μερικά που μου έρχονται τώρα: katagory v/ulver/primordial/cooper/alcest/sieges even

Την εμφάνιση των Μuse στην Αθήνα…

To Θεο D να βγαλει δισκο και τον Angmar να ελαττωσει λιγο τους κλασσικομεταλλικους δισκους :stuck_out_tongue:

Υστερα απο τον ερχομο του Waters (18th June 2006) ειναι σειρα του gilmour ωστε η πιο νεα γενια floydians να ολοκληρωσουν το ονειρο τους (εστω κ χωριστα τον καθενα)… (ημουν μπεμπης το 1989 που ηρθαν οι floyd xωρις Waters)…εστω του χρονου

Τωρα πιο ουτοπικο επανενωση Floyd στα γεραματα και κυκλοφορια ενος τελευταιου αλμπουμ… Για να πεθανουμε ευτυχισμενοι… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
(Για το 2008 )