TΖΟΥΛΙΑ.... A star is born

John Hoston λεει χαχαχαχα

την τσοντουλα δεν την ειδα αλλα φανταζομαι ποια τραγουδια θα παιχτηκαν:
nice guys finish last απο green day για τον τυπο που κερναγε και born for this απο paramore αναφερομενο στην σχεση της τζουλιας με της τσοντες.

οσο για την sasha,δεν ξερω για τα αλλα 8 αλλα το κλαρινο και το φλαουτο τα χειριζεται τελεια.

ασυφταγε,συμβιβαζομαι με stoya αντε με tia tanaka πιο κατω δεν παω.

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

βασικα εχω την εντυπωση πως ο μαμιας δεν ειναι ελληνας γιατι δεν μιλαει κατα τη διαρκεια της πραξης. μιλαει μονο καποιος στην αρχη και στο τελος και μαλιστα ψυθιριστα. δεν νομιζω να ειναι ο ιδιος…
παντως εχει ανεβει και στο ιντερνετ η “ταινιουλα”. οποιος δυσκολευτει να τη βρει, εδω ειμαστε εμεις…
ΖΗΤΟ Η ΤΖΟΥΛΙΑ!!!

ΜΠΑΣΤΑ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ!!!

αρρωστιες ειναι αυτα?:-s

βασικα αυτο που ειπε ο παπαρδελας στο αλλο θρεντ.λινκ για να το κατεβασουμε:p.
πλακα πλακα αναμενομενο ηταν και εξυπνη που το κανει.

λινκ τωρα

ρε μαλακες το δειχνει τωρα στην ραδιο αρβυλα!!!

βασικα δεν παιζει…
το εδειχνε με λιγο μωσαικο…
βλεπω τα προστιμα να φευγουν σφαιρα…

και σταματηστε να μου την “λετε”

ταυτοχρονα μου την λεμε και σε αλλο Thread…
μαλλον το αξιζω

Σε ποιο? θελω να το διαβασω?

στειλτε μου λινκ. θελω και εγω

εντιτ: άκυρο το βρήκα. Για να δουμε…

στο Thread με τις Πολιτικές εξελίξεις…
εγω ειμαι το θεμα…??

μολις ξαναεδειξε το βιντεο με την τζουλια στο ραδιο αρβυλα…
παν για φουντο…

Eυχαριστω…

ολα στο βωμο της τηλεθεασης…#-o

με την ψωλοσυνδεση που εχω δεν παιζει να το κατεβασω αποψε:(εσεις κοζαρετε τζουλια να τα δινει ολα και εγω βλεπω neon genesis evangelion:(

fixed

Aisχος ρε, τι είναι αυτά? Τα φτύνει? Πως θα πάει μπροστά με τέτοιες σεμνοτυφίες?

σωστα το εθεσες και ετσι.

παντως πολυ πιθανον να ειδαμε αποψε την τελευταια εκπομπη ραδιο αρβυλα.Το ΕΣΡ θα τους κανει ο,τι εκανε εκεινος στην τζουλια.Ακομα και εγω σοκαριστικα για ενα δευτερολεπτο αλλα μετα το απολαυσα!Το μονταζ ηταν ολα τα λεφτα!Σκιστε!

-ποναει η μητρα μου!
-καλο κουραγιο!

Κ εγώ δεν χάρηκα…καύλωσα!

Πάμε μωρη Τζούλια αρρώστια…παιδιά είδα βινεάκι. Νομίζω παίρνει αυτό που της αξίζει! [Μεγάλη κουβέντα το ξέρω…]


Το μόνο που με χάλασε σε αυτό το βίντεο είναι οτι της λείπει το τσοντοηθοποιηλίκι. “ΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΓΑΜΗΣΕΙΣ…” Ναί μωρή ανυπόμωνη θα στον φωρέσει…πές τα λίγο πιο αναψιάρηκα γαμώ το μου…εμάς δεν μας σκέφτεσαι;! Δεν πειράζει όμως γιατί γρυλίζει ωραία…

5/5 από εμένα!

http://www.gamato.info/cloud.php
μαλακες!!! τι κριση και παπαριες. με μια τσοντα κοιταξτε πως καταντησανε οι ελληνες…
:lol::lol::lol:

Δεν το έχω δεί όλο ρε! Μην σποιλεράρεις! πωωωωωω πω…

Κατσε ολα απο τωρα? ειναι η πρωτη σκηνη με τον καιρο θα ερθουν και τα αλλα.:stuck_out_tongue:

Εδω ολοκληρη Jenna και δεν τα’χει κανει ολα…