Tελευταια επιθυμια

…το αγαπημένο μου φαγητό έβαλα, και δεν είναι ψέμα
…[SPOILER]αλλά και το Σουλάκι το ξανθό απ’τα Ταμπούρια, πολύ θα τό’θελα[SPOILER]…να το φάω:roll:[/SPOILER][/SPOILER]
…τι γράφω παντρεμένος άνθρωπος
:):!:

Κι εμενα αυτη θα ηταν η επιθυμια μου

[SPOILER]Να σου κανουν ευθανασια[SPOILER]Χα, πλακιτσα :p[SPOILER]Αυτα.[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Θα ηθελα να φαω μακαρονια με κιμα, περιπου 5 πχιατα μαζι με 3 λιτρα κοακολα.

Σεξ και να ακουω στο τερμα Manowar :smiley:

Άρα, μια καλή μαλακία;

Η μόνη σωστή απάντηση σ’ αυτό το ερώτημα.

Αμέσως το έπιασες #-o :lol: Αλλά, τώρα που το σκέφτομαι… … … …

Ότι λέω στην υπογραφή μου! Ένας αγώνας ράλλυ θα ήταν ότι πρέπει για εμένα!!! :slight_smile:

Να με αφήσουν να βασανίσω για 30 λεπτά τους προγραμματιστές του nba live, τίποτα άλλο δεν θέλω.

Ο Dead γραφει ιστορια!

Sex ενώ ακούμε τον αγαπημένο μας δίσκο θά’πρεπε να υπήρχε σαν επιλογή :stuck_out_tongue:

Sex ενω τρωμε το αγαπημενο μας φαγητο θα επρεπε να υπηρχε επισης.

κρέας;

Αιώνιε, δεν ξέρω αν πρέπει να σε κράξω για το πόσο αηδιαστικό ήταν αυτό το ποστ, ή να σου δώσω συγχαρητήρια.

Εγω θα εδινα συγχαρητηρια αλλα σε ατομο με νικνεημ aionios δεν μου παει καρδια. :-s

ΤΙ ΘΕΟΣ!!! χαχαχα…


Μα γιατί όλοι θέλετε να πηδήσετε πριν τον πσόφο? εγώ θέλω να τερματίσω το αγαπημένο μου rpg. Πολύ απλά.

Χμ, εγώ πριν αφήσω την τελευταία μου πνοή, θα ήθελα να φάω τα αγαπημένα μου φαγητά…κοκκινιστό με πουρέ και ρύζι, κοτόπουλο στα κάρβουνα, σούπα με ψάρι, κοτόσουπα, γιουβαρλάκια, μαγειρίτσα, σπετσοφάι, φρικασέ, λαχανοντολμάδες και τους άλλους με αμπελόφυλλα, μουσακά, παϊδάκια, μεζεκλίκια και για επιδόρπιο γαλακτομπούρεκο…και μετά ας πέθαινα με την ησυχία μου…:stuck_out_tongue:

Ολο το μενου θα τρωγες, λογικο να πεθανεις.

Εγώ σκέφτομαι μήπως θα μπορούσαμε να βρούμε τρόπο να τα συνδυάσουμε όλα, ή όσο γίνεται περισσότερα.

Μάλλον η καλύτερη περίπτωση είναι, σεξ με τη γκόμενά σου, στάση doggy style, μια κούτα με πίτσα στην πλάτη της και στην οθόνη να παίζει το Wizard of Ozz με μουσική επένδυση Pink Floyd-Dark Side of the Moon.

Μην αρχίσετε τώρα τις γκρίνιες τύπου “μα εγώ δεν έχω γκόμενα”, “μα εγώ είμαι κοπέλα”, “μα εμένα η αγαπημένη μου ταινία δεν είναι το Wizard of Ozz”, “μα εμένα ο αγαπημένος μου δίσκος δεν είναι το Dark Side of the Moon”, “μα εμένα δε μ’ αρέσει η πίτσα”.
Μελλοθάνατοι είστε ρε άπληστοι μπάσταρδοι. ΒΟΛΕΥΤΕΙΤΕ ΜΕ Ο,ΤΙ ΕΧΕΤΕ.

:lol::p:lol:

Απάντησα σε άλλο ερώτημα “με ποιόν τρόπο θα θέλατε να πεθάνετε;” και απάντησα “με σκασμό”…και αυτό, που λες, δεν ειν’κακό…

Σοβαρά, εγώ αν είχα μία “τελευταία επιθυμία” αυτή θα ήταν…να αποδράσω.!! :expressionless: Επειδή όμως αυτό δε θα ήταν εφικτό, θα έμενε απλώς επιθυμία…

Δηλαδή αν σε ρωτούσανε “ποιά είναι η τελευταία σου επιθυμία;”, εσύ θα τους έλεγες “να αποδράσω, γι’ αυτό αν μπορείτε κάνετε ότι κοιτάτε αλλού για κανένα τεταρτάκι”;

Όχι,καλέ…λέγονται αυτά;