Tι θέλετε να σας φέρει ο άγιος βασίλης...?

Τον πρώτο λαχνό του Πρωτοχρονιάτικου λαχείου.Και όλα τα άλλα έρχονται…(Κάτι Mazda Rx8,μια βίλα στην Αράχωβα,ένα σκαφάκι) 8) Πέρα από την πλάκα να μας φέρει υγεία και ευτυχία.Τα 2 πολυτιμότερα αγαθά…(Και καθαρή σκέψη και μυαλό)

Αγιε μου Βασίλη σε παρακαλώ, σε παρακαλώ, σε παρακάλω, τον J να μου φέρεις δωρο θελω μόνο εγώ και πολύ πολύ θα σε αγαπώ… :smiley:

[size=1] και την καινούργια BMW M3 θα ήθελα σε παρακαλώ… με γέματο πόρτ παγκάζ ευρώ[/size]

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Kana tepozito petrelaio gia na vgaloume ton xeimwna.
A, katalavainw, oxi eidh polyteleias… Exeis dikio…

ειληκρινά δεν θέλω τίποτα(υλικό πάντα)… σε σημείο που έχω αρχίσει να σνησυχώ μήπως δεν είμαι πια αυτό το αξιαγάπητο υπερκαταναλωτικό άπληστο πλασμάτάκι που όλοι ξέρουν

Γοβες. :stuck_out_tongue:

Και λεφτααα… πολλααααα!

Ορεξη να διαβασω.

+1 :frowning: :frowning:

Υγεια…

το μυαλο μου…

Την Carmen Electra :smiley: :smiley: :smiley:

Ήταν στο σημερινό επεισόδιο του House, ελπιζω να μην το έχασες. Παρεπιπτώντος ωραία σειρά και την προβάλει καθε Σάββατο 5:30, το STAR. (όχι δεν είμαι υπάλληλος του Σταρ),

Ον τόπικ:

Θέλω να φέρει ο χοντρούλης στα καναλία και άλλες αξιόλογες σειρές και να τους πει να τις βάζουν σε κανονικές ώρες… :evil:

Toν Τίμο…

μερικές εικόνες από τα studio που ηχογραφούν οι scorps τώρα!!!

Α, έτσι πάει;

Λοιπόν.

Billy

για φέτος θέλω
τον Blackie
τov Antony
τov Dave
τon Slash

etc…

Ήταν στο σημερινό επεισόδιο του House, ελπιζω να μην το έχασες. Παρεπιπτώντος ωραία σειρά και την προβάλει καθε Σάββατο 5:30, το STAR. (όχι δεν είμαι υπάλληλος του Σταρ),

Ον τόπικ:

Θέλω να φέρει ο χοντρούλης στα καναλία και άλλες αξιόλογες σειρές και να τους πει να τις βάζουν σε κανονικές ώρες… :evil:[/quote]

Την βλεπω την σειρα, ειναι αρκετα καλη.

¨

Νομίζω ότι καταλαβαίνω. Νομίζω ότι καταλαβαίνει και το “αξιαγάπητο υπερκαταναλωτικό άπληστο πλασμάτάκι”. (Νομίζω οτι αναθεωρέι.)
Καλά παιδιά δεν είμασταν φέτος;;;;;;

Siga min sou exoun kai evdomadiaio studio update! Poioi einai? Oi Maiden?? Gia symwrfwsou kai min zhtas yperoga pragmata giati to managment tous borei na sou steilei exwdiko…

δίκιο έχεις…

ή τώρα που το σκέφτομαι… μια κάρτα απεριορίστων πτήσεων Αθήνα- Στοκχόλμη και τον J έτσι?
βασιλάκη μην ξεχνιώμαστε… :-k

ενα καινουργιο μπασακι…pleaseeee…καλα μαλλον θα το παρω εγω αλλα λεμε τωρα…