Talisman τον Οκτώβριο

Μηπως σε λενε Τελη Σταρενιο ???

Υπερβολες σιγα μην δωσω λεφτα για να παρω cd των Europe ρε !!! Ψευτη !!!

Αφού τα έχεις όλα μωρή κότα… Και γνήσια και mp3 και live και σπάνια demo και όλα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το βράδυ TEXAS όλοι λέμε…

Αχα!!! Το ηξερα οτι κατι δε παει καλα, ωστε εισαι κρυφος εραστης των Europe ανδρεα?
Θελεις να σου γραψω και εγω μερικα στιχακια, ε θέλεις??? Ελα τωρα ομολογησε το :lol: :lol: :lol: :lol:

Αχα!!! Το ηξερα οτι κατι δε παει καλα, ωστε εισαι κρυφος εραστης των Europe ανδρεα?
Θελεις να σου γραψω και εγω μερικα στιχακια, ε θέλεις??? Ελα τωρα ομολογησε το :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Υπερβολες ειναι ολα Εβιτα … δεν εχς απολυτως τιποτα απο Europe , και σιγαμην εδινα λεφτα να κανω τον Tempest μαγκα. μπρρρρρρρ μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο (ναι η ξυρισμενη, απο αλλο τοπικ ειναι αυτο) με το που ακουσα το ονομα Europe.

[size=1](Εχω και maxi singles re σε βινυλιο 45αρια.Αλλα μην το πεις πουθενα.Οπως και προσωπικα Tempest)[/size]

Αχα!!! Το ηξερα οτι κατι δε παει καλα, ωστε εισαι κρυφος εραστης των Europe ανδρεα?
Θελεις να σου γραψω και εγω μερικα στιχακια, ε θέλεις??? Ελα τωρα ομολογησε το :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Υπερβολες ειναι ολα Εβιτα … δεν εχς απολυτως τιποτα απο Europe , και σιγαμην εδινα λεφτα να κανω τον Tempest μαγκα. μπρρρρρρρ μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο (ναι η ξυρισμενη, απο αλλο τοπικ ειναι αυτο) με το που ακουσα το ονομα Europe.

[size=7](Εχω και maxi singles re σε βινυλιο 45αρια.Αλλα μην το πεις πουθενα.Οπως και προσωπικα Tempest)[/size][/quote]
σε καρφωσα για να μαθεις!!!

Bλεπω εισαι μεσα στο πνευμα της εποχης … Ιουδα !!! Οπως αυτος εδωσε τον Χριστο στους Εβραιους , ετσι και εσυ με δινεις στους μαναβηδες. :lol: :lol: :cry: :cry:

Αφου σου αρεσουν οι μαναβηδες, γλυκο μου μπροκολακι :lol: :lol:

Αφου σου αρεσουν οι μαναβηδες, γλυκο μου μπροκολακι :lol: :lol:[/quote]

Ε οχι να μ’αρεσει και ο Τελης …ειπαμε αλλα οχι ετσι … :twisted:

Αφου σου αρεσουν οι μαναβηδες, γλυκο μου μπροκολακι :lol: :lol:[/quote]

Ε οχι να μ’αρεσει και ο Τελης …ειπαμε αλλα οχι ετσι … :twisted:[/quote]
Γιατί βρε μαρουλάκι μου, τι εχει ο Τέλης;
Καλό παιδί είναι, από οικογένεια, με αρχές, ήθος, γούστο τι άλλο θέλεις;
Τέλη το λογαριασμό της τράπεζας για να μου στειλεις την αμοιβη μου θα σου τον στειλω με pm :lol: :lol: :lol: [/img]

hahahahahahhahahahahaha…vlepo de gnorizeste katholou kala!!!

hahahahahahhahahahahaha…vlepo de gnorizeste katholou kala!!![/quote]

η αληθεια ειναι πως δεν γνωριζόμαστε πολυ καλά, απλά η προσφορά του για το προξενιό ήταν καλη και δεν μπορουσα να αρνηθω :lol: :lol: :lol:

Τι προξενιο καλε ??? παντρεμενος ειναι και με κορη της παντρειας ο μαμουχαλος μαναβης.

Εγω θελω να παντρευτω με προξενιο , και για γυναικα μου θελω την τυπισα που υποδυεται την Aγγελα στο Παρα Πεντε , για να με βαραει πρωι μεσημερι, βραδυ , να μαλακωνω γιατι εχω γινει πολυ ΣΚΛΗΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ με ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ.

[size=1]Μην γελασει και μην σχολιασει κανενας τον εκλασα και θα του πεσουν ολα τα δοντια[/size]

Το παρα πεντε δεν το βλεπω, δεν ξερω ποια ειναι η Αγγελα αλλα αν ηθελες γυναικα να σε βαραει γιατι δεν μου το ελεγες νωριτερα, σκληρο μου αντρακι εσυ???

Μερικα πραγματα δεν χρειαζεται να λεγοντε , βρισκοντε μονα τους … :oops: