Tankard Live in Athens Κυριακή, 14 Δεκεμβρίου 2014

mia xara
olklhro thrash fest me 10e
den 8a paw, alla ka8olou asxhma.

10 γιουρος ασφαλώς! Διότι τα λοιπά έξοδα θα τα [B]σκάσετε[/B] (πέραν των μετακινήσεων) [B]στις άφθονες μπύρες[/B] (όπως επιβαλλεται ε?).[B][COLOR="#2F4F4F"] Tankard quality beer [/COLOR][/B]λέμε… :slight_smile: :drunk::drunk:

eftaseeennnnnn

Ξέρουμε τι ώρες θα βγουν τα συγκροτήματα στη Θεσσαλονικη;

…τελικά για οικονομικούς λόγους δεν θα πάω αύριο…καλά να περάσετε…καλά αυτό είναι σίγουρο…πιείτε και καμιά μπύρα και για μένα:):!:

Δυστυχως ουτε εγω μπορεσα να παω λογω υποχρεωσεων και το ειχα κανονισει τοσο καιρο… 0/2 με Tankard και Entombed A.D., για διαφορετικους λογους ομως… Πως περασατε, το setlist καλο?

πηγα τανκαρντ, μιλαμε τετοιο μπυροκοιλι δεν εχω ξαναδει στη ζωη μου, ειλικρινα τρομαξα.

πηγα στον εξωστη χαλαρα με τη μπυρα μου κ 2-3 θρασορετσινομαστουρηδες απτη ναυαρινου, που φωναζε ο ενας τον αλλον “σομ! εεεε σομ!! εεεεεεε σομ!!!” απανταει ο σομ, “που σαι ρε ολα καλα?” “ναι εσυ?” “καλα μωρε τωρα δειραμε εναν εδω απ εξω” ΝΤΑΦΑΚ λεω μεσα μου αλλα βαριομουν να αλλαξω θεση γτ εβλεπα καλα κ τη σκηνη κ τους ουνους απο κατω να παιζουν ΞΥΛΟ κ αντι για crowd surfing απλως να πηδανε απτη σκηνη κ να πεφτουν στο πατωμα κ να σηκωνονται μετα.

τιγκαριστο το 8μπολ, προλαβα μονο τους εξαρσις, πολλα χαλια, σαν να τραγουδαει ο king diamond old school thrash τι αλλο να πω. αλλα ξυλο οκ. μετα επεσε μια φαση λεει στο τετραγωνο κ δεν ειχαν ρευμα, πηγα για σουβλακι, γυρισα, διορθωθηκε η φαση (δεν ξερω τι φαση) κ ανεβηκαν οι θεουληδες κ λεει ο αλλος “fuck dei! i dont know what that means but whatever”.

απο μουσικη δεν ελεγαν κ πολλα βεβαια, μονο θρας, ΜΟΝΟ ΘΡΑΣ, [B]ΜΟΝΟ ΘΡΑΣ[/B]. αλλα ηταν τιμιοι, στ αρχιδια τους ολα ,ειχαν 2 καφασια μπυρες στη σκηνη κ πινανε κ τις μοιραζανε κ απο κατω σε φαση που το κοκκαλο διπλα μου κατεβηκε κατω, ζητησε κ πηρε μπυρα, εκανε stage diving ο θεος να το κανει κ ξαναρθε πανω :")

ωραια βραδια και το ηθικο διδαγμα ειναι: ΜΠΥΡΑ - ΘΡΑΣ - ΣΑΤΑΝΑΣ

λινκ-λατρεία: https://www.youtube.com/watch?v=5EiTf9N5Rk4&t=2m30s

ο δευτερος αυτο που ειδες το εκανε 10 φορες, παντα με ιδιο αποτελεσμα https://www.youtube.com/watch?v=DfOzUzy_NU0