Tattoos

αναρωτιεμαι αν μικρες γιαπωνεζες το βρισκουν τρενδυ να γραφουν HOPE ή LOVE ή FREEDOM στα βυζγια τους ξερωγω

να το χρησιμοποιεις σοφα.

Ε αλλαξα γνωμη ή εγινα χαζογκομενα.:slight_smile:
Χαιρομαι που θυμασαι τα ποστ μου παντως.

Όσο τρέντυ είναι γράφει κάποιος “πσ”, “κσ”, “πχιο”, “βυζγιά”, ξερωγώ.

*να

:wink: :!:

*να

Εγω το σημειο ηθελα να δειξω, οχι το τατου ομως:wink::!:

Μην σπαμμαρετε ρε.

Καμια φωτο εχεις ? Μονο το σχεδιο ετσι ?

Δε γινεται να μην τα θυμαμαι, μεσα στην καρδια μου σε εχω!:oops:

Και ας μην μου μιλας πια:(

γενικη απορια εξεφρασα διαβολε. Δεν πα να χτυπησετε και τη φατσα του γιουγκιο.

:p:p:p:p:p:p:p:p

ποσο τελειο ομως?

Μία από τα ίδια…
Αλλά τώρα τον Οκτώβριο…μάλλον θα τα καταφέρω…γιατί θα το ζητήσω για δώρο γενεθλίων σε φίλο:D
Μου αρέσει πολύ (ειδικά για ένα τατού που σημαίνει κάτι για σένα)…το σημείο από τη μέσα μεριά του καρπού στο χέρι…εκεί που περνάνε οι φλέβες…!!!Αλλά μου έχουν πει ότι πονάει πολύ εκεί…κ σκέφτομαι να κοπανήσω πολύ αλκοόλ πριν πάω…!!!
Επίσης, το άλλο που με φοβίζει είναι ότι δεν έχω πολύ μέτρο σαν άνθρωπος…:roll: και φοβάμαι μη μετά θέλω να κάνω και άλλα…ΠΟΛΛΑ ΤΑΤΟΥΣ…:-s

1o bold παντου ποναει, ειτε λιγοτερο ειτε περισσοτερο, οποτε απλα παρε την αποφαση να το κανεις

2o bold ισχυει κατα πολυ αυτο:p:wink::!:

εγώ έχω 3. ένα σε κάθε μπράτσο και ένα στον πήχη

Θα βγαλω , και θα την ποσταρω :slight_smile: … Ναι μονο το σχεδιο , εκτος απο το “εδαφος” …που απλα εδωσε μια 3D αισθηση …δεν το εκανε ολοκληρο … παντως το εκανε πιστη αντιγραφη …ουτε και εγω δεν το περιμενα τοσο καλο …:slight_smile:

Iris ?

Σκεφτομουν να γραψω κατα μηκος της απο μεσα πλευρας των χεριων, “Pride” στο ενα, και “Νihilism” στο αλλο με μεσαιωνικη γραφη κι ετσι. Μαλλον αυτο θα κανω. Εχω ακουσει κι εγω οτι ψιλοποναει εκει αλλα δε βαριεσαι… Οπου και να κανεις θα τσουξει. Ευτυχως δε φοβαμαι τις βελονες :stuck_out_tongue:
Δε θελω να κανω πολλα παντως. Δε μ’αρεσει πολυ αυτο. Ισως ενα ακομα στην πλατη. Κανενα λυκο σκεφτομουν (μ’αρεσουν παρα πολυ).

Αλλα και το απο πανω με τη μπλουζα του σπαιντερμαν μεσα απο το στηθος γαμαει (αν και λιγο geekish). Το προβλημα ειναι οι τριχες στο στηθος. Πρεπει να ξυριζεσαι για να φαινεται ωραιο. Η αλλιως να λες οτι ειναι ο ιστος της αραχνης :lol:

Ε ναι αλλα πες και τι σχεδια ειναι. :D:wink:

αφού επιμένεις… :stuck_out_tongue:

sign of the hammer + battle hymns

αυτό στον πήχη είναι προσωπικό-συμβολικό.

Το φίδι του μπλακ αλμπουμ των μεταλλικα στο μπρατσο
Παω και για αλλα τωρα :oops: