Tattoos

αν το τατου ειναι με χρωμα η ασπρομαυρο εχει μεγαλη διαφορα στη τιμη?

ναι ρεεε,

εξαρτάται και για πόσο μιλάμε βέβαια, αλλά γενικά ανεβαίνει

Εχει διαφορα αλλα τον μεγαλυτερο ρολο στην τιμη να ξερεις παιζει το μεγεθος και η λεπτομερεια που θα εχει

καμια ιδεα ποσο θα μου βγει σχεδιο ασπρομαυρο απο αγκωνα μεχρι καρπο?οχι τελειως κλειστο σα μανικι.

να 'σαι καλά bro. Το logo των Blood For Blood είναι. Tεράστια hardcore μπάντα που μισεί τα πάντα :stuck_out_tongue:

Το επόμενο θα είναι σε φάση ίδιο σενάριο με το believe που έχω κάνει. Αν συναντήσω τον καλλιτέχνη που θέλω (Frank Turner - παίζει σε 2 βδομάδες support στους Dropkick Murphys στο Βερολίνο), θα του πω να μου σχεδιάσει αυτό (χωρίς το frank από κάτω):

ωραίος, ωραίος.

(άκουσα το the road και γούσταρα, τι ακούμε από δαύτον;)

check pm :slight_smile:

κατεβαίνουν, είσαι λατρείας.

ωραιο, some kind of hate και love song λατρειες. και γενικα ολο το outlaw anthems

το outlaw γαμάει πλανήτες! pure μίσος :slight_smile:

ναι, πες και για άλλες μπάντες, τα 6 cd που με έβαλες να κατεβάσω δε φτάνουν.
τώρα ακούω το ομώνυμο από το handwritten, τι κομματάρα.

λοιπόν, για να μείνουμε οντοπικ, βλέπω κάτι σχέδια του Μαυρίδη από το tattooligans, πχ αυτό εδώ

[SPOILER][/SPOILER]

που, οκ, είναι απίστευτο. τι παίζει όμως με αντοχή στο χρόνο; μετά από 5 χρόνια πχ θα φαίνεται καμιά λεπτομέρεια ή θα είναι μια έγχρωμη μάζα; ρωτάω γιατί σκέφτομαι για το σχέδιο με τον Link που πόσταρα πριν και διστάζω λίγο.

ασταλδε γνωριζεις το μπακστορυ αυτου του τατου; δε νομιζω πως εκανε ο φρανκ το λογκο του, μονο την υπογραφη…

το εξωφυλλο (και οπισθοφυλλο) ειναι ιδεες που τριγυρνανε στο μυαλο μου. κιθαρα και χελιδονια βαζικα.

Εννοείς το συγκεκριμένο συγκεκριμένο ή γενικά το fc*hc?

το συγκεκριμενο. δεν ειναι απαραιτητο ζωγραφισμενο απο τον φρανκ. δε ξερω αν θα τοκανε ενηγουεη

Ναι ρε οκ… απλά μία random photo βρήκα και πόσταρα για το τι θέλω επειδή ρώτησε ο bastard

Μπα δε νομίζω να παίξει πρόβλημα. Απ’ ότι έχω δει στο fb πρέπει να το έχει κάνει σε πολλούς :wink:

Στόχος είναι αριστερό μανίκι που να συνδυάζει :

1.

και στο ίδιο ύφος (όσο γίνεται δηλαδή) διασκευή του :

τα κύρια θέματα : 1. σε μπρατσο 2. σε πυχη μπροστά 3. σε πύχη πίσω…

Αυτά είναι!! Να βρείς καλό τατουατζί να σου προσέξει τις λεπτομέρειες και μετά θα γαμάει

Και βεβαια να εχεις και αρκετα φραγκα γιατι θα παει πολλα

Δεν το ξεκινάω ακόμη και δεν θα το κάνω με την μια ολόκληρο το χέρι. Μαζεύω φράγκα σιγά σιγά, ψάχνω για καλλιτέχνη σωστό και τότε ξεκινάω με το πάνω μισό…

Ωραιος!!!Σιγα σιγα για να γινει καλη και σωστη δουλεια