Tattoos

το BE ειναι τελειο! και ειδικα επειδη δεν εχει στρογγυλοποιημενο περιγραμμα.

πολυ ωραιο!!!

το ΒΕ όντως δεν το ήθελα με στρογγυλό περίγραμμα, το συγκεκριμένο σχέδιο μου το πρότεινε εκείνη την ώρα αφού του έδειξα το εξώφυλλο και εννοείται μου έτρεχαν τα σάλια.

crimson, μου πήρε 140 και για τα 2 αλλά έχω την υποψία ότι μου έκοψε λίγο γιατί έχω ξαναπάει και γενικά είναι γαμώ τα άτομα, 180 μου είχε πει στην αρχή.

είσαι ωραίος.μεγιες!!
ναι είναι πολύ καλά έτσι.
αντε να ερθει η σειρα μας μια μερα

[SPOILER]αυτο και ο ανεμόμυλος αργότερα[/SPOILER]

φρανκ

Από το δεύτερο αγαπημένο μου “επεισόδιο” sandman :slight_smile:

ε ναι! :stuck_out_tongue:

φρανκ

Φρανκ

ε, προφανώς θα ρωτήσω ποιο είναι το πρώτο :slight_smile:

εγώ είμαι ανάμεσα σε κάποιο από τα τελευταία εκεί πριν το wake, αλλά επειδή είναι ψιλοστανταράκια αυτά θα επιλέξω τελικά εκεί που βρίσκουν τον

[SPOILER]destruction[/SPOILER]

Τι είναι αυτό και είναι φρανκ??
/Δεν είσαι εσύ αυτός φαντάζομαι γιατί φοράς σουτιέν.

donnie darko film

Αυτό που σου είπε και ο αποπάνως. όχι καλέ, δεν είμαι εγώ :stuck_out_tongue:

πάντως για να είμαι και οντόπικ, θέλω να μαζέψω λεφτά (αλλά χωρίς δουλειά θα πάρω το μπούλο) για να κάνω κάποια στιγμή αυτό

[SPOILER]

δηλαδή αυτό αλλά από καλύτερο tattoo artist :stuck_out_tongue:


[/SPOILER]

μόνο τον ήλιο, χωρίς τα γύρω-γύρω το οποίο θα είναι μέρος μισού μανικιου με θέμα το διάστημα. Δηλαδή κάτι σαν αυτό

ή αυτό

γενικά κάτι με έντονα χρώματα. Αλλά όπως είπα και πριν, no money no homey:(

καλά εσύ έχεις μεγάλες προσδοκίες

εγώ λέω να μαζέψω λεφτά να κάνω τατού το “There is no dark side of the moon really. Matter of fact it’s all dark” (μάλλον πίσω στο μπράτσο).

αλλά και εγώ χωρίς δουλειά δεν παίζει…

ε ναι, αφού ξέρω ότι δεν πρόκειται να το κάνω ποτέ άσε με να το ονειρεύομαι.:stuck_out_tongue:

σε αυτό που λες πάντως θα γαμάει. αν έκανα στίχο πάντως θα έκανα το “with my feet upon the ground I lose myself between the sounds” στο σημείο που λες και εσύ.

Α! επίσης κάτι πιο πραγματοποιήσιμο είναι αυτό στη γάμπα

Οι χρωματιστοί ήλιοι μου φαίνονται πολύ καλύτεροι από εξώφυλλο Converge…

Εγώ πάλι εδώ και τόσο καιρό θέλω να κάνω γράμματα και παντού ζητάνε πολλά χρήματα που προφανώς δεν έχω. Δηλαδή 100 ευρώ για 10 γράμματα. Στο εξωτερικό οι τιμές τατουάζ είναι σχεδόν εξευτελιστικές.

dmembra, θύμισέ μου από που είναι αυτή η εικόνα γιατί σκάλωσα?

α και γάμπα θα γαμάει να κάνεις κάτι, αλλά με την τρίχα που έχω εγώ δε θα φαίνεται καλά :stuck_out_tongue:

Το έγραψα βρε Μωβ Μιχάλη…Νιώσε

το Jane Doe απο Converge είναι, τριχωτό αγόρι :stuck_out_tongue:

σχώρα με μάναμ, προσπαθώ να διαβάσω και είμαι χαμένος :stuck_out_tongue:

επίσης αυτό που σκέφτομαι πόσο περίπου θα μου πάρουν? (για να ξέρω τι μπάτζετ πρέπει να έχω). και πίσω στο μπράτσο πονάει πολύ? (γιατί είμαι και χέστης :p)

εντιτ: τριχωτό αγόρι λέει! χαχαχαχαχχ