Tattoos

Καλορίζικο Ασταλδο. Πανέμορφο είναι. :slight_smile:

ωραίος μαν! ένα Γκαλλαχερικό σου λείπει τώρα :stuck_out_tongue:

Αν κάνει το Tattoo τατού πριν από μένα, θα πάρω υπερβολική δόση τζέημσον. 100% αλκοχολ.

θενκς πιπολ!!!

Πότε σκοπεύεις να το κάνεις Έλενα; :slight_smile:

Προς το παρόν don’t worry. Το επόμενο είναι το black rose από thin lizzy!

Ε, αργότερα. Τώρα θα κάνω ένα ελεύθερο παιδάκι… :wink:
Απ! Το πιάσαμε; Free as a child…
Απ! Να το και το στιχάκι…:lol::stuck_out_tongue:

Ποσα θα κανεις ρε αθεοφοβε;;;

αρκετούτσικα :slight_smile:

Άλλα 2 φέτος σίγουρα

Εγω εχω 3 και η αληθεια ειναι οτι ψηνομαι να κανω κανα δυο ακομα :smiley:

το ψήνεται να γίνετε εφημερίδες δηλαδή.

Όχι φυσικά, απλά έχουν φράγκα για πέταμα.

Οκ δεκτο να μη σου αρεσουν και να θεωρεις τα λεφτα για τατου οτι ειναι για πεταμα αλλα προφανως για καποιους δεν ειναι.

Ε είναι της μόδας να κράζουν tattoo πια μιας και αρχίζουν και χάνουν την αξία τους. Εγώ μαζεύω λεφτά για το δεύτερο πάντως και έχω σκεφτεί και ένα τρίτο

Ειναι πολλα τα λεφτα γαμωτο…
Τα εχω βρει ολα για ενα καλο που θελω να κανω του Baizley … απο artist μεχρι σχεδιο… αλλα και τη τιμη! Και δε παιζει εκτος και αν το κανω κομματι κομματι…

Προς το παρον το κοβω να κανω κανα μικρο-μαλακιουλα για να μου φυγει η καψα, στους φιλους του PainThing Tattoo οταν κατεβω.
Μαλλον σε ενα μικρο κεφαλι Bender + Zoidberg απο Futurama for the lolz.

αυτο μαλλον εγινε σε τατουατζιδικο στη λαρισα.

αυτή είναι μια σελίδα από το “η Φανή στον κόσμο της” του Γιώργου Τσούκη.

και αυτά είναι τα καινούρια tattoos, κλασικά οι φωτογραφίες δεν είναι και οι καλύτερες δυνατές γιατί με το ένα χέρι δυσκολεύομαι να ποζάρω, κλασικά tattooligans στον Μπογατίνη, κλασικά έχουν βγει υπέροχα (δε φαίνεται πολύ στις φωτογραφίες αλλά αλήθεια λέω, ειδικά τα μαλλιά στο 2ο). Τα πλαίσια είναι επίτηδες έτσι με κενά για να φαίνεται σαν καρέ από κόμικ στο χέρι.

γέμισαν τα χέρια, πάμε γι’άλλα.

με γειες!! ωραία σχέδια και φαίνονται πολύ καλοφτιαγμένα!

θελω να κανω τατουαζ τον τζοκερ και ψαχνω ενα studio που να κανει καλες προσωπογραφιες.δεν ξερω αν κανει να αναφερθω ονοματικα αλλα θελω αποψεις για το sake tattoo (χαλανδρι) και το lonis tattoo (αγ, δημητριος) και αν ξερει κανενας αλλος εντος αθηνας κανενα καλο να μου προτεινει.ευχαριστω

Αυτά που αναφέρεις δεν τα γνωρίζω. Στην Αθήνα πάντως αν θες καλό τατουάζ είναι το Nico tattoo στην Πλάκα. Νομίζω πως και η Betty και ο Ozon θα μπορέσουν να στο κάνουν πολύ εύκολα. Η κοπέλα μου έχει κάνει 2 tattoo εκεί και είναι πολύ ευχαριστημένη.

Lonis Tattoo στο γκρουπάκι στο fb έχει μερικά πολύ καλά, πχ

[SPOILER]

[/SPOILER]

Ozone επίσης εγγύηση που είπε ο dmembra.

Γενικά θα πρότεινα να ψαχτείς αρκετά πιο πριν και να μη διστάσεις να τα σκάσεις χοντρά γιατί ίσως το μετανιώσεις αργότερα.

πχ

vs

το τελευταίο πιο ζωντανό σου μιλάει!