Tattoos

ρε θύμησε μου, σου χει κάνει ο μαυρίδης?

όχι, στο studio του πηγαίνω αλλά από τον ίδιο δεν έχω κανένα

Μια που αναφερθήκαμε στον Μαυρίδη.

Σύμφωνα με ένα ποστ που έκανε στο φμπ περίμενε στην ουρά να βγάλει εισιτήριο για την έκθεση στην Αθήνα, κανονικά ως επισκέπτης, και τον πλησίασαν σεκιούριτυ για να του πουν ότι δεν του επιτρέπεται η είσοδος… Είπε ότι θα έγραφε κάτι πιο αναλυτικό επί του θέματος, μετά το μετάνιωσε και το άφησε απλά με το “γι’αυτό τόσα χρόνια δε συμμετείχα ως καλλιτέχνης στη χώρα μου” και κάτι μίνι σπόντες για το κόμπλεξ των καλλιτεχνών που συμμετέχουν.

Ξέρει κανείς λεπτομέρειες/κουτσομπολιά/τισυζητάνεστιςγωνίες ;

μου είχε πει ένας πολύ γνωστός καλλιτέχνης από πρόπερσι (που είχα ρωτήσει γιατί δεν είναι ο μαυρίδης) ότι γενικά ο μαυρίδης τη γράφει στα @@ του τη διοργάνωση γιατί είναι ψιλοστημένη και ότι όντως είναι λίγο μιλημένα τα βραβεία και πάνε εναλάξ σε στάνταρ κριου.

πείτε, πόσο γάμησε.

Δικο σου ? Με γειες !

όχι, θα ήθελα =/

Συνεχίζω τα σχέδια από τις σελίδες του Τσούκη:

Αν πάρω κινητό με καλύτερη κάμερα θα κάνω έντιτ, αυτό έχει κουμπιά και κάμερα 3μπ =Ρ

Θελω να κανω τατουαζ προσωπογραφια και θελω αν μπορειτε να μου προτεινετε καλλιτεχνες οι οποιοι να ειναι καλοι σε αυτον τον τομεα. Ευχαριστω!!

To δεύτερο :smiley:

[SPOILER][/SPOILER]

Συγνώμη αν το έχετε ήδη συζητήσει αλλά δεν μπορώ να κοιτάξω 144 σελίδες…

Τι ξέρουμε για το Μέδουσα στα Εξάρχεια; Είναι safe για tattoo;
Εκεί έκανα την τρύπα στη μύτη και ήταν πολύ καλά από θέμα υγιεινής, αποτελέσματος και εξυπηρέτησης. Στα tattoo είναι εξίσου καλά; Τιμές καλές, νορμάλ ή την έχουν ακούσει;

Thanx in advance

τα tattoo shops δεν είναι όλα ίδια ,ούτε καν οι tattoo artists που δουλεύουν σε αυτά δεν κάνουν την ίδια δουλειά …άρα τσεκάρε τις δουλειές των παιδιών , είτε απο το internet,είτε απο εκεί και κυριώς κουβέντιασε μαζί τους να δεις με ποιόν βρήκες ότι μπορεί να κάνει αυτό που θές .
μπορεί να σου φαντάζει λίγο κουραστικό(που να τους τσεκάρω όλους ή που να τρέχω σε όλους ,αλλά μιλάμε για κάτι που θα το έχεις πάνω σου για πάντα.)
γενικά είναι καλό μαγαζί και καθαρό (όπως και τα περισσότερα) , αλλά αν είχα να προτείνω μαγαζί στο κέντρο θα έλεγα το nico tattoo.
ειδικά για ρεαλιστικά tattoo , είναι πολυ καλοί.

Σ’ ευχαριστώ!

Το αφήνω εδώ μήπως και ενδιαφέρεται κανένας από Θεσσαλονίκη, κλαρινογαμπροκλπ σχόλια για τον Μαυρίδη δεκτά και κατανοητά (μάλλον), αλλά αυτό είναι για καλό σκοπό και έχει κάνει και άλλες ανάλογες κινήσεις οπότε από μένα ρησπέκτ.

https://scontent.fath3-2.fna.fbcdn.net/v/l/t1.0-9/14600885_1394800380549236_6158451284782239752_n.jpg?oh=ae53a349e1f4caa99acc013ffad90f69&oe=586DAFB6

Βαλτε καμια φωτο ρεεε οχι μονο λογιααα
Εχω θελω να κανω το 2ο. Ακομα το σκεφτομαι χαχαψαψαα

χα χα χα χα χα!! τωρα το ειδα!! επος ! και εγω γελασα πολυ δυνατα ![quote=“bastard, post:1371, topic:669, full:true”]

γελάω πολύ δυνατά.
[/quote]

1 Like

[quote=“BloodborneHunter, post:3918, topic:3255, full:true”]
Up the iron’s ρε μουνιά

και

Υ.Γ Μόνο Maiden
[/quote]http://i.imgur.com/fe3GaDy.jpg

3 Likes

*μόνο Maiden και Savatage

1 Like

δικα σου ειναι ρε ;