Taumatawhakatangihangakoauauotamateapokaiwhenuakit anatahu

βρωμικε.
εξτρημ στραπον ειναι.

Το πέρασα για σερβιετάκι#-o

ότι και στο διάτανο να είναι,στισ οδηγίες χρήσεως λέει αυστηρά u18 δηλαδή κάτω18

Φαση multitap ps3. Ειναι για φασεις με πολλους φιλους και τετοια…

Στο ταξιτζη πως το λες αυτο τωρα:lol: :lol: :lol:

το γραφει η πινακιδα.χαχα:p καλο!

εγω εχω φτιαξει την πινακιδα.

και δεν έπαθες επιληψία?

Κάνοντας τις απαιτούμενες εξετάσεις έμαθα ότι είχα καλαζάαρ.Αποφασίσαμε με τους γονείς μου να αρχίσω θεραπεία με ενδοφλέβειες ενέσεις αν κ ο γιατρός μας έδινε ελάχιστες πιθανότητες να σωθώ. Εμείς συνεχίσαμε κ μάλιστα υποβλήθηκα κ σε δεύτερη σειρά ενέσεων παρόλο που ο δείκτης του καλαζάαρ δεν είχε πέσει καθολου απο τη πρώτη θεραπεία. Αποτέλεσμα να σωθώ από το καλαζάαρ. Η μέρα των αποτελεσμάτων ήταν η πιο ευτυχισμένη ύστερα από τόση ταλαιπωρία δική μου καθώς και της οικογένειας μου, αφού ξεπουληθήκαμε οικονομικά.Ανήμερα του Πάσχα έπαθα την πρώτη κρίση επιληψίας με σπασμούς, αφρούς από το στόμα και αφόδευση ούρων. Τρελαθήκαν οι δικοί μου στην κυριολεξία. Και τώρα αρχίζει ο πραγματικός γολγοθάς μας. Εξετάσεις , εξετάσεις, εξετάσεις. Όλα στις εξετάσεις δείχνουν φυσιολογικά. Αρχίζω φάρμακα για την επιληψία. Ιούνιο κ Ιούλιο έκανα σύνολο 5 φορές σπασμούς. Μέσα Αυγούστου αρχίζω να τρέχω σαν τρελός. Αυτό γίνεται έως σήμερα, ακόμα κ τώρα που γράφω, μόνο που οι κρίσεις δεν είναι με τρέξιμο, απλώς τα χάνω και επανέρχομαι αμέσως. Το θέμα είναι ότι χτυπάω το κεφάλι μου γιατί δεν καταλαβαίνω. Έχουμε πάρει τη γνώμη 2 Γιατρών που μας μιλάνε για ευθανασία. Οι γονείς μου φυσικά το σκέφτονται σοβαρά αλλά εγώ και άλλοι 2-3 ακτιβιστές ούτε να το σκεφτούμε… με λατρεύουμε στην κυριολεξία. Δευτέρα θα πάμε σε έναν έμπειρο γιατρό που μας σύστησαν. Ζούμε με την ελπίδα να λιγοστέψουν τουλάχιστον οι κρίσεις. Κάτι θα υπάρχει. Είναι κρίμα,κρίμα, σώθηκα απο το καλαζάαρ κ να μη γίνει κάτι με αυτό. Θα το παλαίψω όσο και αν είναι το προσωπικό κόστος, τόσο ψυχολογικό όσο και οικονομικό. Αν μπορείτε να με βοηθήσετε σε κάτι που ξέρετε για την επιληψία θα σας είμαι ευγνώμων.

Ειναι τραγικο πως το μονο σερτς ρεζαλτ για επιληψια ειναι αυτο :frowning:

Ανηγουεη σε παραπεμπω στους ειδικους…

Taumatawhakatangihangakoauauotamateapokaiwhenuakitanatahu , να εγω το εγραψα ολο μαζι.

εδιτ:πουστια! μολις πατησα ποστ χωριστηκε παλι. :frowning: Μαγνητακια θα χει.