Testament 7/6 αθήνα, 8/6 θεσσαλονίκη

Παιδια εγω με τον φιλο μου απο δω θα παμε μια βολτα προς Χαλκιδικη,αμα θελετε ακολουθειτε.
Πληρωνετε τη βενζινη και οτι πιω ομως.

Εύγε! :slight_smile:
Κατά τα άλλα μακάρι να παίξουν κ Αθήνα και να παίξουν κυρίως (για να μη πώ αποκλειστικά :smiley: ) υλικό της περιόδου 87-90!

Έρχονται με Skolnick;

Αυτη την απορια εχω και γω

ελπιζω να μην γινει τετοιο πραγμα δικεμου. Λατρευω και εγω αυτην την περιοδο, αλλα εχουνε και κατι μεταγενεστερα που σπερνουνε πανικο και ολεθρο

Διαφωνώ ριζικά, αλλά γούστα είναι αυτά.

προφανώς :!:

Το ξέρω :lol:

ΑΙ ΣΤΑΔΙΑΛΑ! Δεν μπορουν να αντιστρεψουν το 8 με το 6 στην ημερομηνια??? Μαλλον δεν θα ειμαι Ελλαδα τοτε…:frowning:

Ναι με Σκολνικ θα ειναι.
Ενω η πρωτη τους περιοδος ειναι λατρεμενη θα ηθελα να ακουσω και 2-3 μεταγενεστερα σε live…

Ειμαι μεσα, no matter what. Την πρωτη φορα μας φαγαν οι πανελληνιες, η δευτερη δε χανεται. Στη τελικη αν δεν ερθουν Αθηνα, θα κανω γενεθλια με τους Testament στο Σαλονικα:!: :!: :!:

Εδιτ: Μονο μη δινω εργαστηριο εκεινη τη μερα. Δε ζηταω κατι αλλο.

λογικα δεν θα ερθουν και αθηνα?

με σκολνικ ναι!!
και με μποσταφ!!ο μπαρκερ εχει προβλημα με την βιζα!!!

τωρα λογικα εχουμε δυο ενδεχομενα

1)επειδη κανουν τουρ για το νεο αλμπουμ (the formation of damnation) τους να παιξουν και απο τα μεταγενεστερα αλμπουμ τους
2)επειδη ειναι ξανα ο σκολνικ στην κιθαρα να παιξουν μονο απο τα πρωτα και απο το καινουργιο τους

κοβω το πιο πιθανο το 2

αν και οντως τα μεταγενεστερα εχουν κατι κομματαρες :
dog faced gods,hail mary,dnr,down for life,true believer,legions of the dead Κλπ κλπ

Κοιτα, ο Μπαρκερ ειχε προβλημα με την βιζα για Αμερικη, για τις ηχογραφησεις, οποτε κρατα μια πισινη για την περιοδεια αν και το θεωρω λιγο απιθανο να κανουν παγκοσμίως περιοδεια με Μπαρκερ και Αμερικη με Μποσταφ και αφου βγαλαν και προμο φοτο με τον Μποσταφ τοτε μαλλον ολα για εκει οδευουν.:slight_smile:
Και καλυτερα γιατι μ’αρεσει πολυ περισσοτερο απο τον Μπαρκερ!:slight_smile:

¶μα δεν έρθουν Αθήνα θα βάλω μπόμπα στο πούλμαν σας. :!:

αν είναι να πας μέχρι εκεί που είναι το πούλμαν τους, γιατί δε τους βλέπεις και live?:stuck_out_tongue:

Παρτε ενα περσινο set list, να εχετε μια ιδεα τι παιζουν.

[SPOILER]The Preacher
The New Order
The Haunting
Signs of Chaos + Electric Crown
Trial by Fire
DNR - Do Not Recusucitate
Three Days in Darkness
True Believer
Practice what you Preach
Return To Serenity
Into The Pit
Over the Wall

Alone in the Dark
Disciples of the Watch
Burnt Offerings

:!: [/SPOILER]

χαχα μου αρέσει που τα κομμάτια του Δε Γκαδερινγκ τα παίζουν στα καπάκια…

Ωχ…Τωρα το είδα…8O 8O #-o Plz,Θεέ ας κατεβουν και από εδώ…

'Νταξ, κατεδαφιση τωρα. Τα σπαει τουλαχιστον, ισως το ιδανικο για τα γουστα μου…

Kαι ενα ballad η Legacy δεν με χάλαγε παντως…Κατα τα αλλα το setlist είναι πραγματικά ενα best of…