The Big Bang Theory

Πολυ γελιο το τελευταιο επεισοδιο!
:lol::lol:

πολυ μετριο το 19. κριμα την αναμονη…

Εγω παλι καραγουσταρα.Warcraft καψιμο και δε συμμαζευεται.Γαμησε.

Και μένα μ’ άρεσε πολύ το καινούργιο. Είχε πολύ γέλιο.

Ωραίο ήταν αλλά έχει αρχίσει να μου φαίνεται τελείως άκυρο να βλέπω 2 γκομενάρες να γουστάρουν έναν nerd σαν τον Lenard ο ρόλος του οποίου γενικά χάνει αρκετά από αυτό, σε σύγκριση με τους άλλους που συνεχίζουν στο κοινωνικό κομμάτι της ζωής να είναι απόλυτοι losers. Ο Sheldon από την άλλη που δεν έχει τέτοιους προβληματισμούς έτσι και αλλιώς συνεχίζει να είναι ο απόλυτος θεούλης :smiley:

μου αρεσε το τελευταιο,οχι οσο το προτελευταιο αλλα ηταν καλουτσικο…πρεπει νομιζω να ελλατωσουν κατι συζητησεις penny,γκομενας wolowitz και emmy(ας την διωξουν αυτην) και να εστιασουν στους αλλους…οπως ειπε και ο Δεαδ πρεπει να ξαναγινουν οι Λosers που αγαπησαμε…μου χουν λειψει αισχρα σχολια howard.

το 19ο παρα πολυ καλο!!!

λιγα πραγματα το τελευταιο… να παρει ποδι η εμμα και να δωσουν παραπανω ατακες στον ουολουιτς που τελευταια τον εχουν παραμελησει…

Συζήτηση μεταξύ Howard - Sheldon:
“I got two questions, one, Are you kidding me? Two, Are you fuckin kidding me?!”
“I rarely kid and when I do you will know because of my use of the word ‘Bajinga’”
“So? Are you going to sleep, like, together?”
“Yes.”
":o"
"… Bajinga."

[SIZE=“5”]ΠΕΘΑΝΑ!!![/SIZE]

[SPOILER]Είναι νομίζω το προπερασμένο αλλά δν έχω δει τα πιο πρόσφατα… :oops:[/SPOILER]

κορυφαιο το 19! :lol::lol:

ωραιο το 20

θεος Ραζ,επιτελους,μου χε λειψει

Περίμενα να γίνει κάτι τέτοιο μιας και φτάνουμε στο τέλος της σαιζόν.

Ίσως έχουμε και καμιά ανατροπή βέβαια στα επόμενα επεισόδια.

Θεϊλα το τελευταίο, όντως έπρεπε να βάλουν ξανά στο Ραζ στο επίκεντρο.

καιρό είχα να δω επεισόδιο που η Amy δεν ήταν εκνευριστική. Πολύ καλό πάντως και αυτό. Ο Raj θεός αλλά αυτός που έχει πέσει τραγικά στο μεγαλύτερο μέρος της φετινής σεζόν είναι ο Lenard που δύσκολα πλέον να λες ακόμα και Nerd.

Aγαπαω Raj στο 20!!

Ενταξει, την σειρα την βλεπω απλα απο συνηθειο πλεον τις τελευταιες 2 σεζον, και συνηθως να το πηδαω για κατι αλλο κατα τα τη διαρκεια.
Ακομη και τον Ινδο του χωσανε ομοφυλοφιλικες προθεσεις για να αγγιξουν και τιποτα απο gay κοινο.
Για μενα μονο ο Σελντον ειναι το πραγματικο διαμαντι απ’ολη αυτη την σουπα που χει καταντησει η σειρα.
Ευχομαι να τον δουμε και σε καμια κωμικη ταινια η αν μπει σαν ανδροειδες σε star-trek styl ταινιας.
Απ’τη στιγμη που εκτοξευτηκε η τηλεθεαση, μην απορειτε πως γινεται και πλεον δεν εχει την συνοχη που ειχε στην αρχη. Αυτο να μου πεις συμβαινει σε ολες τις παραγωγες τηλεοπτικων σειρων.

Τρανο παραδειγμα το Scrubs. Ανυπερβλητου γελιου οι 3 πρωτες σεζον.
Μετα το καταντησαν δραματικη ρομαντζαδα για να ερωτευονται οι εφηβοι τους πρωταγωνιστες.

Τελοσπαντων, τουλαχιστον κατι καλο βγηκε απο την τοση μεγαλη διασημοτητα που ακομη εχειη σειρα.

Παιζει να χει πιο πολυ αστειες και λιγοτερο προσποιητες ατακες απο τη σειρα τις τελευταιες σεζον. :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχ θειλα η τσοντα, παω να τη βρω

τελοσπαντων, δεν συμφωνω με τον πανω, η σειρα κραταει αρκετα καλο επιπεδο και τα τελευταια 2 επεισοδια ηταν πολυ καλα. και νταξει δεν εχει γινει πια τοσο ρομαντικη και βασισμενη σε σχεσεις κτλ, ολα γινονται σε κωμικες βασεις μεχρι τωρα τουλαχιστον

Διαφωνώ και εγώ με Tommy. Μια χαρά το πάει η σειρά ως τώρα, δείχνει μεν κάποιες ρομαντζάδες παραπάνω από ότι ίσως χρειάζεται για μια τέτοια σειρά αλλά και πάλι είναι σε πολύ υψηλά επίπεδα.

και τρίτος εδώ που διαφωνεί…
η σειρά στέκει σε πολύ καλό επίπεδο…
οσο για τον ινδο ταυτόχρονα με ομοφυλοφιλικές τάσεις του, βλέπουμε οτι εχει και αλλού την προσοχή του στραμμένη…οπότε…