The Big Bang Theory

έμενα μου άρεσε αρκετά…

[SPOILER]
[B][I]who let the Satanic dogs out[/I][/B] :lol:

επίσης ο σελντον στο νοσοκομείο είχε τρελή φάση[/SPOILER]

Το 23 ήταν απ’ τα αγαπημένα μου επεισόδια.Φοβερές ατάκες.Η καλύτερη όμως

[SPOILER]Who let the satanic dogs out?[/SPOILER]

[SPOILER]η φάση είναι οτι μετά ζητάει και βοήθεια… :lol:[/SPOILER]

[SPOILER]το ενα ο ραζ, το αλλο ο ραζ, γκέι ο ραζ. [B]NOW YOU CAN ALL SUCK HIS DICK[/B], το έριξε το γκομενακι…:lol:

*im the new homo in town :lol:[/SPOILER]

το τελος απαραδεκτο

[SPOILER] φαινοταν απ τη προικονομια οτι θα πηδαγε τη πενυ ο ραζ και οι μαλωμοι απλα για σασπενς
στην επομενη, λογικα θα υπαρξει σχηνικο ραζ πενυ, διαφορα με την αδερφη του ραζ, θα παιξουν σε ψυχολογια ειμι σελδον και θα παντρευτουν οι αλλοι 2[/SPOILER]

τεσπα δεν παιζει να κατσω να δω αλλη σεζον το βαρεθηκα απ την 3η οσο δε παει…

[SPOILER]^ Τα λες σαν τον Ηλία Φραγκούλη του Cinemad 8O[/SPOILER]

Θα συμφωνήσω πάνω κάτω με τον savealekos

[spoiler]χρυσό rolex? εντελώς άκυρο #-o
δεν μπορούσαν να βρουν κάτι καλύτερο?

Γενικά όλο το επεισόδιο φάνηκε πολύ πρόχειρα γραμμένο[/spoiler]

[SPOILER]ρε τι λετε? υποτίθεται οτι η άλλη φέρνει το χρήμα και κοροϊδεύει την κατάσταση του πως άλλαξαν οι ρόλοι…όπως θα τις έπαιρνε αυτός χρυσαφικό, του πήρε αυτή ρολεξ[/SPOILER]

Παρολο που δεν ηταν το καλυτερο αστειο του επεισοδιου, ηταν ΟΛΟΣΩΣΤΟ να του παρει χρυσο ρολεξ η αλλη, δεν υπαρχει πιο κλισε δωρο για χρυσαφικο σε αντρα, και αυτο ακριβως ηθελαν να ειρωνευτουν.

Εμενα μαρεσε πολυ το τελος, προφανως και ηταν επιτηδευμενο, χαιρω πολυ.

Καλή μη βαράτε, απλά εμένα μου φάνηκε χαζό.

Ωραίο και το τελευταίο επεισόδιο. Δεν μπορώ να καταλάβω τις ενστάσεις για το δώρο :-k τέσπα, ομολογώ πάντως ότι με έχει χαλάσει λιγάκι που οι χαρακτήρες έχουν αλλάξει κάπως σε αυτή την σεζόν και από απόλυτοι looser έχουν σοβαρέψει πολύ με τα προβλήματα των σχέσεων τους. Μόνο ο Sheldon παραμένει ίδιος και συνεχίζει να είναι το ίδιο θεούλης όπως και στην αρχή.

Πάντως παρα τις αλλαγές η σειρά συνεχίζει να βγάζει άφθονο γέλιο.

καταρχην δεν περιμενα να εχει 240ο…:lol:

[SPOILER]η φαση εμ το ρολεξ ηταν σωστη[/SPOILER]

[SPOILER]η φαση πεννυ ραζ ειναι για τα πανηγυρια… ελεος…[/SPOILER]

κακο επεισοδιο.ειδικα για φιναλε.

Τα πράγματα έπρεπε να μείνουν όπως ήταν στην αρχή. Ο leonard έχει πάει με 4 γκόμενες#-o ο howard βρήκε γκόμενα#-o και τώρα αυτό με τον raz#-o, δεν κατάλαβα γιατί δηλαδή να μείνει με το πουλί στο χέρι:lol:.

Εγώ παντός του προτιμούσα full-nerds:)

[SPOILER]Αυτό κακό επεισόδιο για φινάλε. Ούτε εμένα μου άρεσε. Τα έχουν κάνει σκατά με τις σχέσεις μεταξύ τους, Μόνο ο αδιάφορος -για τους ανθρώπους- Seldon κρατάει:P. Ελπίζω σε ανάλογη συνέχεια η 4η season.[/SPOILER]

καποια στιγμη βαζει τα κλαματα η αιδιτσα γιατι δεν σκαμπαζει ενω τη διδασκει ο ι-τι
και της λεει
-γιατι κλαισ?
-επειδη ειμαι ηλιθια
-αυτοσ δεν ινε λογος για να κλαις,καποιος κλαιει επειδη ειναι λυπημενος…
πχ εγω κλαιω επειδη εχω να κανω με ηλιθιους κι αυτο με κανει λυπημενο…

αντιπροσωπευτικο το βρισκω και καλυπτει μια πολυ ευρυτερη γκαμα αταπεινοφρονων κρετινων απο οτι φανταζονται οι ιδιοι για τον εαυτο τους,εχουν το ακαταλογιστο αλλωστε…:wink:

[-X[-X[-X

κουρασελ το πρωτο

???

Δεν θυμαμαι σε ποιο απο τα 2, αλλα σε καποια φαση γελασα παρα πολυ.

Αλλα γενικα λιγο του υψους λιγο του βαθους, οχι σταθερα πραγματα πια.