THE BLACK ANGELS @ Fuzz Live Music Club (Athens) - Wednesday 4/12/13

συν ότι το εισιτήριο δεν ήταν και στην πιο φυσιολογική τιμή… :wink:

εγω τελικα πηρα σημερα τικετιριο. για θεσσαλονικη λογικα θα υπαρχουν ακομα μια που δεν ακουσα κατι για sold out.
τσιμπημενο μεν αλλα στην τελικη βλεπουμε ενα απο τα σημαντικοτερα συγκροτιματα της σκηνης αυτης σε μια πολυ καλη τους περιοδο οχι μετα απο 20 χρονια που ηρθαν για μια αρπαχτη…

Αν είναι κάποιος που πουλάει εισιτήριο για την συναυλία της Αθήνας ας μου στείλει ένα μήνυμα…

edit : Κανένας ;; :confused:

Εχουμε καμια ενημερωση για το τι ωρα θα βγουν οι Black Angels; Αφου οι πορτες ανοιγουν 8, να υπολογιζω 9:30-10;

χαχαχαχαχα… ετοιμάζεται σφαγή… :stuck_out_tongue:

Θα διατεθούν 50 εισιτήρια, στην τιμή των 28 ευρώ, στο ταμείο του Fuzz Live Music Club, από τις 7 το απόγευμα.

Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Προς αποφυγή φαινομένων μαύρης αγοράς, κάθε άτομο θα μπορεί να προμηθευτεί μέχρι 2 εισιτήρια.

Το αποψινό πρόγραμμα:

Doors Open / 20.00

DJ Set by Kafka / 20.01

A Victim Of Society / 21.15

The Black Angels / 22.20

Οργασμός! έπαιξαν και manipulation. οι χιπστερς έβγαζαν shazam για να καταλάβουν τι παίζουν. εις αύριο τα σπουδαία. οβερ.

Πες μας οτι ηταν true story το shazam!καθολου απιθανο δεν μου φαινεται!

Ευτυχώς που βγάλαν τα 50 πριν ξεκινήσει.
Manipulation γαμώ δν το πολυπερίμενα.
Έπαιξαν και μπόλικη ώρα 1.50 περίπου νομίζω, πολύ καλό setlist, πολύ καλά ψυχεδελικά γραφικά, ο ήχος μόνο μπούκωνε λίγο.

Το shazam είναι true story, ένας μπροστά μου παίζει να το έβαλε 10 φορές

Γάμησαν. Το Manipulation είναι μέσα στο Top3 των κομματιών τους φυσικά και πολύ ευχάριστη έκπληξη.

Γενικά φοβερότατο λάηβ! Ξέραμε ότι είναι μακράν το καλύτερο συγκρότημα ‘της φάσης’, από τους στούντιο δίσκους τους και μόνο. Τώρα το ξέρουμε εις διπλούν, γιατί το είδαμε και στο σανίδι. Έτσι απλά.

για πειτε σετλιστ αν εχει καποιος. να δουμε τι να περιμενουμε απανω

ή και οχι. :stuck_out_tongue:

έλα μωρή ελλαδάρα! :stuck_out_tongue:

στα του live, Ο,ΤΙ έχουν πει η παραπάνω.

ηχάρα (εκεί τουλάχιστον που στεκόμουν εγώ, κέντρο και 2-3 μέτρα από τη σκηνή), φωνάρα, παιχτάρες, σετλιστάρα, διάθεση, τα πάντα…
ευτυχισμένος που τους είδα…

Κριμα που δεν εγινε αλλαγη χωρου και στην Αθηνα…πολλοι μειναμε απ εξω!για εμας λοιπον θα ειναι για παντα (για φετος δηλαδη!) το the ocean το live του 13!

[I][B]!!ΙΜΕΡΤΖΕΝΣΙ!![/B][/I]
θα πάει κανένας θεσσαλονικιός black angels σήμερα που μπορεί να μου πάρει ένα μαύρο μακριμάνικο που έχουν στο merch τους με ένα 20άρικο, και να του βάλω από τώρα στο paypal τα λεφτά μαζί με ταχυδρομικά για αθήνα ή αύριο πουρνό πουρνό σε τράπεζα;;;

Επεσα σε αυτη την φωτο απο χθες…το Manipulation, δεν το ειχαν στο σετ :!:

αυτό το κάνει ακόμα πιο γαμιστερό… :slight_smile:

Ω ΝΑΙ!!

btw, μα καλά… ο Kafka? google it ρε φίλε

Σήριουσλι; Όταν βλέπεις γραμμένο dj kafka μπορεί να πάει το μυαλό σου ότι μπορεί να είναι γυναίκα; Μου αρέσει που γράφεις ‘μα καλά’ λες και είναι καμια διασημότητα και θα έπρεπε να την ξέρουμε. :Ρ

εγώ ξέρω ότι όταν γράφεις ένα κείμενο οφείλεις να κάνεις και μια έρευνα. όπως ψάχνεις να βρεις το setlist (είτε γιατί δε τα συγκράτησες τα κομμάτια, είτε γιατί είχες χαθεί, είτε για ότι άλλο) έτσι όταν κάνεις μια αναφορά σε κάποιον πρέπει τα βασικά να τα ξέρεις…

Χμμμμ το αν είναι άντρας ή γυναίκα αυτός που έβαζε τις μουσικές στο ενδιάμεσο είναι λιιιγο σημαντικότερο από το αν ήταν άντρας ή γυναίκα αυτός που με σκούντηξε και χύθηκε η μπύρα μου και το ανέφερα στο ρηπόρτ. Το σετλιστ, από την άλλη μεριά, είναι μέρος της συναυλίας και μάλιστα μία από τις σημαντικότερες πληροφορίες. Δλδ, έκανες μια αναλογία ιδιαιτέρως άστοχη! Ακόμα κι έτσι, όμως, ήμουν καλυμμένος. Έγραψα "Καταρχάς, να πω ότι δεν ξέρω ποιός είναι αυτός ο Kafka ". Και φυσικά δεν όφειλα να ξέρω, γιατί έκανα λαηβ ρηπόρτ, ενός [U]λάηβ[/U]. Μάλιστα, δεδομένου ότι ξεκαθάρισα ότι δεν ξέρω ποιός είναι -και δεν ενδιαφέρει και κανέναν- προφανώς δεν ξέρω αν είναι άντρας (παρόλο που βγαίνει αυτό το συμπέρασμα από το όνομά) ή γυναίκα.

Τέσπα, θέμα χωρίς ουσία, κουβέντα να γίνεται, απλά απορώ με την (μη) λογική της επισήμανσής σου ως κάτι απαράδεκτο ή, έστω, αυτονόητο.

[B]Πάμε και σε κάτι ονΤοπικ: [/B]http://www.youtube.com/watch?v=3NvfjH5Yv4w \μ/