The doors 2006

Παιδια ως εδω ηταν… νταξει σεβομαι τις αποψεις του καθενος αλλα μου βγαινουν τα ματια μαυτα που διαβαζω!!!

GA*****E OLOI SAS POY VRIZETE TON MORRISON ADIKA, MONO KAI MONO EPIDEI MPOREI NA MHN SAS ARESEI H MOUSIKH TOU, H EPIDEI EXETE AKOUSEI KATI ASXETO KAI EXETE SXIMATISEI MIA ASXETH EIKONA GIA AFTON! O MORRISON HTAN AFTOS POU HTAN, TOUS EIXE OLOUS XESMENOUS, KAI AFTOKTONISE GIA KATI POU DE THA KATALAVETE POTE SAS!! H MOUSIKH TOU, OI STIXOI TOU KAI OI SKEPSEIS TOU EINAI MONADIKES, MPOREI NA MHN ARESOUN SE OLOUS ALLA DEN HTANE KAI MPOYDES!!! HTAN O TROPOS ZWHS TOU, O TROPOS SKEPSHS TOY POY TON EKANE ENA TOSO IDIETERO ANTHROPO! AFTHN THN IDIETEROTHTA TOU MPOREI NA THN LAVEI KANEIS OS KATI THAVMASTO, H OS KATI ELEINO.
GIA AFTOUS LOIPON POY TO THEOROUNE KATI ELEINO, DEN EINAI ANAGH NA LETE ESXETOSINES TYPOU “den htane alithinos rockas” GIATI DEN EXETE TO DIKAIOMA!

…ειμαι εντελως καμενο ατομο και αρχισα τις παρλαπιπες μου, μην νομιζετε οτι εχω κατι μαζι σας, απλα ειναι και καπως προσωπικο το θεμα με τον Morrison γιατι ειναι λυτρωτικη για μενα η μουσικη και οι στιχοι του και δεν αντεχω να βλεπω τετοιου ειδους διαλογους…

εμεις γ********στε κ περναμε ωραια κ ξελαμπικαρουμε κιολας!
κοιτα να κανεις κ εσυ το ιδιο … :wink: :wink:

Για το πρώτο σκέλος που επέλεξα:

Εσύ βρίζεις χοντρά ανθρώπους που δε ξέρεις μόνο και μόνο γιατί δεν έχουν την ίδια άποψη με σένα. Τραγικός…

Για το δεύτερο σκέλος:

Φαίνεται ότι είσαι καμένος, αφού δεν καταλαβαίνεις μέχρι και τι λες. Μόνος σου παραδέχεσαι στη συνέχεια ότι το πρόβλημα είναι καθαρά δικό σου ('ειναι και καπως προσωπικο το θεμα με τον Morrison ') και όχι αυτών που έχουν αντίθετη άποψη.

Σε αυτό το forum οι συζητήσεις γίνονται σχεδόν πάντα σε φιλικό ύφος και μόνο οι πολύ ανεγκέφαλοι βρίζονται για μουσικά θέματα. Επειδή είσαι νέος, μαζέψου…

=D> =D> =D> =D>

ρε παιδια φτηνα τη γλιτωσα :stuck_out_tongue: και γω νομιζα οτι θα με βριζατε χειροτερα 8)

Θες να τα ακούσεις τώρα;;;;

:stuck_out_tongue:

(Εγώ δεν είχα κάτι παραπάνω να πω, αφού δεν έβρισες εμένα, γενικά πάντως δεν έκανες και πολύ καλή αρχή…)