The Greekz

Toυ καναν τα μουτρα κιμα του εγκληματος τωρα…επιασαν τους ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ κακουργους.

Αχ τις καημένες τις εταιρίες.Και έλεγα γιατί τελευταία δεν τους πάνε καλά οι δουλειές.Άτιμο the greekz τις κατέστρεψες.#-o#-o

κάτι παρόμοιο υπάρχει? :-s

Μαλακιάρα τεράστια. Για μένα το καλύτερο site, είχε τα πάντα. Ήμουν μέλος απ’ το 04!

E ναι μετα τον Warezakia και το κλεισιμο του επεφεραν ηδη τεραστια ανακουφιση στις πολυεθνικες…Τωρα μετα το κλεισιμο και του Greekz φημες λενε οτι στηθηκε πανηγυρι στο Χολυγουντ και κανουν παρτι στις μεγαλες δισκογραφικες ενω η ιδια microsoft εστειλε συγχαρητηριο τηλεγραφημα δια χειρος Bill Gates στα τσακαλια της Διωξης Ηλεκτρονικου Εγκληματος.Πσσσσ…

Πούλο και το Gt. Ήταν από τον ίδιο διαχειριστή με το greekz.

Τα πήρε η μπάλλα κα τα γάμησε όλα…thegreekz,yougreekz,thegt
Μόνο το thepicz έμεινε
[-X

we are fucked !!!

Όχι ρε γαμώτο! #-o

[SPOILER] Αλλά ξανάνοιξε το bluewhite! :smiley:

Να δούμε πόσο θ’ αντέξει πάλι![/SPOILER]

Ολως τυχαιως, αυτο συνεπεσε ΠΑΛΙ με την κυκλοφορια του νεου ντιβιντι του πρεζοπουτανου.

Σκατα!! τι κανουμε τωρα?

πάει κ το greektracker 8O #-o ? ε ναι τελικά hokam πιστεύω έχουν στήσει γλέντι τρικούβερτο στο hollywood …

Το thegt ήταν μεγάλη απώλεια για τους torrent pirates.

Όχι πως από αύριο θα υπάρχουν σολντ άουτ στα multiplex και ουρές χιλιομέτρων στα βίντεο κλαμπ και τα δισκάδικα,αλλά σαματάς να γίνετια…

κι εγώ το ίδιο…απ’ το 04 ή το 05 ήμουν εκεί…
και το κακό είναι οτι ήμουν τόσο ευχαριστημένος και καλυμένος που δεν είχα ψάξει για κάποιο άλλο…
Αν υπάρχει κάποιο εν ζωή site στείλτε κανα pm ρε… :stuck_out_tongue:

To ιδιο θα επιθυμουσα και εγω παιδες.

Για παράβαση του νόμου περί πνευματικής ιδιοκτησίας συνελήφθησαν πέντε από τους οκτώ διαχειριστές της ιστοσελίδας www.thegreekz.com με εκατοντάδες χιλιάδες μέλη που ανέβαζαν και διαμοίραζαν ψηφιακό υλικό, όπως ταινίες, μουσική και παιχνίδια.

Η ιστοσελίδα ήταν ένα από τα δημοφιλέστερα ελληνικά site παράνομου διαμοιρασμού κινηματογραφικών ταινιών, μουσικών κομματιών, λογισμικού, παιχνιδιών κ.ά. με αποτέλεσμα να υπάρχει μεγάλη οικονομική ζημιά στις εταιρείες αυτών, παράλληλα με την φοροδιαφυγή.

Σύμφωνα δε με εκτιμήσεις, το σύνολο των ιστοσελίδων οι οποίες συνδιαχειρίζονταν από τους κατηγορουμένους της συγκεκριμένης υπόθεσης , καθημερινά δεχόταν περίπου 15.000.000 επισκέψεις.

Οι συλλήψεις έγιναν σε Αθήνα, Καβάλα, και Φλώρινα.

Όχι ρε πούστη μου… και πάνω που είχα καταφέρει μετά από κόπο να φτάσω super user στο GT και να μπορώ να στέλνω invite πάει το site… τζάμπα οι εργατοώρες που έριξε το pc…
Παίδες για ξένα torrents κοιτάξτε για Ρουμανία… πολύ μπροστά οι άνθρωποι…:thumbup:

Χαχα. Με το που γράφτηκα έκλεισε… :stuck_out_tongue:

:lol::lol:
Οι τύποι είναι αστείοι απλά.

ρε μαυρογατα!!! :stuck_out_tongue: