The Lord of the Rings: The Rings Of Power (TV series)

Για βία και σεξ συμφωνώ και εγώ. Ειδικά μάλιστα μετά το Hobbit που έβλεπες ανα το ιντερνετ πολλούς να λένε για R rating λες και είναι Conan ο βάρβαρος. Την σειρά την φοβάμαι αρκετά σε αυτό το θέμα. Ο Jackson το χειρίστηκε άριστα στις ταινίες αλλά εδώ δεν ξέρω τι θα δούμε.

1 Like

Aragorn - A LotR Story

:stuck_out_tongue:

Αν πανε με την νοοτροπια του goat την γαμησαμε . Θα κανουνε το Aragon γαμια :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

1 Like

Ε ναι η 1 από τις 5 σεζόν που υποτίθεται θα κάνουν. Και αν όντως δεν πιάσουν τα γεγονότα του Άρχοντα τότε τι διάολο θα δείξουν μετά δεν μπορώ να καταλάβω.

Yπαρχει πολυ πραμα για να κανουν ιστοριες

Το θεμα ειναι αυτο που λετε. Αν ειναι να κανουν κατι προσαρμοσμενο σε συγχρονα προτυπα να μας λειπει το βυσσινο. Δεν μας ενδιαφερει κατι με τονους cgi, action heroes, political correct ατζεντα, σεξ κ βια.

Αν ειναι στο πνευμα των βιβλιων και στην γραφη του Τολκιν τοτε εμενα δεν θα με χαλασει

1 Like

Για το θεό κανένας από τους δύο…καρικατούρα του Άραγκορν θα δούμε ?

Καθολου κακο δεν ειναι

Δεν κρινω αν δεν δω. Ειδικα για σχετικα οχι πολυ προβεβλημενους ηθοποιους. Δεν νομιζω να χαμε καμια ιδιαιτερη επαφη με τον Viggo οι περισσοτεροι απο μας πριν την τριλογια. Ασχετα αν οσα μαθαμε γι αυτον και τα ενδιαφεροντα του ηταν ενθαρρυντικα.

2 Likes

o Barnes ειχε παιξει και στην narnia αν θυμαμαι καλα

Και εμένα μου αρέσει η ιδέα να μείνει η σειρά μακριά από πολύ γνωστούς ηθοποιούς. Μέρος της επιτυχίας του Άρχοντα ήταν και αυτός. Πήραν καλούς ηθοποιούς που όμως ο κόσμος δεν είχε πολύ μεγάλη επαφή μαζί τους.

1 Like

Κάπου διάβασα ότι μπορεί να συμμετάσχει και ο Jackson


Ωραια πραγματα Δευτερη Εποχη

3 Likes

Πολυ καλο νεο. Πολυ σημαντικη παρουσια ο John Howe

1 Like

Κάτι διάβασα και για γυρίσματα στην Σκωτία αυτό το καλοκαίρι.

2 Likes

Indeed

Τέλειαααααααααααα :neutral_face:

Ως άρρωστος με τον Tolkien ένα πράγμα ζητάω μην το γαμησατε παιδιά…