The Lord of the Rings: The Rings Of Power (TV series)

Δεν εφταιγε το “diversity” που το DT ηταν κακη ταινια ομως.

3 Likes

Ναι ρε προφανως. Αν και παλι θα προτιμουσα εναν ηθοποιο που θα εμοιαζε με τον Gunslinger των βιβλιων. Γενικα εχω κολλημα με τις μεταφορες βιβλιων. Θελω να ναι παντα πιστες σε ολα. Αλλα ο Elba εκανε μια χαρα δουλεια. Μακαρι να ηταν αυτο το “προβλημα” της μεταφορας

1 Like

Κοίτα ενώ γενικά και εγώ δεν έχω θέμα με το συγκεκριμένο είχα λίγο γιατί είναι από τους χαρακτήρες που ο συγγραφέας τόνιζε τόσο πολύ την εμφάνιση του (τα μπλε μάτια πιλότου βομβαρδιστικού) που όποιος και να τον έπαιζε που δεν είναι ίδιος με τον Κλιντ εποχής dollar trilogy θα με ξένιζε. Όμως ο Elba είναι ηθοποιαρα όπως λες οπότε κλαιν, δεν είναι αυτό το πρόβλημα της ταινίας.

1 Like

Εντάξει είναι μαλάκες. Εύχομαι πάτος!

Περίμενες κάτι διαφορετικό; Από την αρχή με είχαν ζώσει τα φίδια και κρατάω πολύ μικρό καλάθι για το όλο εγχείρημα.

αυτή η σειρά ήταν καταδικασμένη να είναι μαλακία από τα γενοφάσκια της :stuck_out_tongue:

1 Like

Έτσι όπως είδα το link νόμιζα θα δούμε Sean Bean.
Ακλαφτο θα πάει.

ναι ειμαι σιγουρος πως δε θα το δει κανεις σας.

2 Likes

εδώ δε προλαβαίνουμε να δούμε σειρές που actual θέλουμε, θα δούμε ένα άκυρο fan made lord of the rings tv series στα κοντά 40 μας :stuck_out_tongue:

Εγώ θα το ξεκινήσω σίγουρα. Το πόσο μακριά θα φτάσω είναι ένα άλλο θέμα. Game of Thrones στον Tolkien μου πάντως ΔΕΝ θέλω!!

5 Likes

Εγώ θα το δω για να μπορώ να κράξω με επιχειρήματα.

2 Likes

θα εχει επιρροες και απο γρανιτα με λεμονι…

Εγω θα το δω και αν ειναι σαν το Game Of Thrones θα το απολαυσω οπως απολαυσα κι εκεινο (!)

Να παιδιά, αυτά είναι προβλήματα και όχι αν ο αραγκορν θα έχει ένα τόνο πιο σκούρο δέρμα από τον Βίγκο Μόρτενσεν.

Φυσικά και θα το δω αλλά το βλέπω να εξελίσσεται σε hatewatch σύντομα αν επιβεβαιωθούν οι φόβοι…

1 Like

‘young Galadriel’

3 Likes

φροντο μπάγκερ, απο το μπορντ γουιθ δι ρίνγκς ?

2 Likes

ένα δάκρυ κόντεψε να ξεφύγει. ανατριχιαστικά εκπληκτική ιστορία

02/09/22 * φωνή ζαγοραίου προσευχήηη *

12 Likes

Στην προσπάθεια που κάνω να μείνω όσο γίνεται πιο θετικός και αισιόδοξος θα πω ότι είναι μια ωραία πρώτη εικόνα. Μου άρεσε που προτίμησαν σαν πρώτη γεύση να δώσουν μια πιo ονειρική fantasy φώτο από κάτι πιο σκοτεινό, ρεαλιστικό τύπου GOT. Όχι πως λέει τίποτα αυτό από μόνο του αλλά να 'χουμε να λέμε κάτι μέχρι να βγει κανένα trailer τουλάχιστον.

4 Likes