The mother of all SPAM ! Γραψε κι'εσυ μια μαλακια....Μπορεις

Ο παπάρας…

ΕΓΡΑΨΕΣ!!!:smiley: :smiley: :smiley:

Aαααα…:wink:

Για πολλοστή φορά το λέω: Η Νάουσσα τα σπάει άγρια… …τα νεύρα των ξενέρωτων:p

Έτσι έτσι…!

Τίποτα δεν κατάλαβα!

Οk επιτέλους αντικατέστησα το προηγούμενο avatar…Ο Jack Daniel’s ξαναμπήκε πίσω στην κάβα …

Βαριεμαι να αλλαξω το αβαταρ μου. Και το κακο ειναι οτι αρχιζω να με συνδυαζω με την πανεμορφη αυτη φωτο του πανεμορφου Devin.

κι’εσυ μια μαλακια…μπορεις…

ΝΙ!

sgsdgdssg feniouiw fjchwe kg.aiw fk mntrsao wphcv,dnadnj sdasdenjfanjffk!el cuesto freno mia sfa kemenia si prokato xrijian stilen? :-k
Δε ξερω αν συμφωνεις αλλα ετσι δειξαν οι ερευνες…

ΞΕΘΑΒΩ. 8) #-o :lol:

Κρίμα ρε Defix, και σε πήγαινα… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
( δεν θα είχε γέλιο αν το πόσταρα στο τόπικ που έγραψες για τα αγαπημένα group ):stuck_out_tongue:

Να σου πω την αληθεια μου γελασα μολις το σκεφτκα αλλα επρεπε αντι για παρενθεση να βαλεις σποιλερ. :wink:

Μου κανει εντυπωση(για να μη πω πιο μεγαλες κουβεντες)που κοιταω τους συνδεδεμενους χρηστες και ενω ειναι σαββατοβραδο βλεπω κατι επισκεπτες να διαβαζουν τα ποιο ακυρα topic οπως καλημερα καληνυχτα φανταστικα συμφορουμακια μου!Τονιζω οτι ειναι διαφορετικο να εισαι μελος στο forum,να εχεις χωθει στη παρεα και να συμμετεχεις.Αυτη ειναι η αποψη μου. :slight_smile:

Είπες άκυρο το topic μου ρε αλήτη;;; :lightsabre:

sign-:oops: Παραφερθηκα.Ζητω ταπεινα συγνωμη… :frowning:
Επ εσυ επισκεπτη με το αριθμο 258 τι θες ρε?Τι κοιτας εδω?:x :evil: :lightsabre: :tomato: :har:

Το εχετε σκεφτει οτι οι Αγγλοι δεν εχουν ομαδα μπασκετ?Δεν ειναι περιεργο να εχουν μεχρι και οι σαφως λιγοτερο ανεπτυγμενες χωρες τις Αφρικης εθνικες ομαδες μπασκετ και οι Αγγλια να απεχει παντελως απο το αθλημα?Μυστηριος λαος…

Γιατί μπορείς να φανταστείς κάποιον σαν τον Μπέκαμ να κάνει μόστρα το μαλί και να φωτογραφίζετε προτού μπεί στο γήπεδο για να αντιμετωπίσει π.χ. τον Σακίλ?Θα πεφτε το γέλιο του αιώνα,και θα βλέπαμε κάτι σκόρ του στύλ 34-122…αν και νομίζω ότι έχουν εθνική,απλώς δεν είναι δημοφιλές το άθλημα,άλλωστε,σε αντίθεση με το ποδόδφαιρο,δεν είναι στη παράδοση του αθλήματος να πηγαίνουν οι ‘εραστές’ του στο γήπεδο για να πλακώνοντε στο ξύλο,με εξαίρεση βέβαια την χώρα μας.:frowning:

Όντως η Αγγλία ΄χει εθνική στο μπασκετ και έχει και ομάδες, που μάλιστα συμμετέχουν και στο Uleb Cup, μόνο που είναι γτπ. Θυμάστε τον ¶ντριου Μπέτς?? ¶γγλος ήταν.

H Αγγλία έχει ομάδα μπάσκετ… Και πρωτάθλημα. Μια ομάδα που μου έρχεται τώρα στο μυαλό είναι οι london towers

Ακριβως! Αυτη η ομαδα ειχε παιξει και στην ευρωλιγκα της ULEB τις 2 πρωτες χρονιες. Αλλα ηταν ομαδα ανεκδοτο και την στειλανε. Ειχε βγει περισυ φημη οτι ηθελε να τους παρει ο Αμπραμαβιτς και να τους κανει υπερδυναμη στο μπασκετ ευτυχως δεν εγινε, επισης ειχε βγει πριν κατι μηνες φημη οτι η Αγγλικη ομοσπονδια μπασκετ θα παρει στην εθνικη ομαδα παιχτες του NBA οι οοιοι εχουν Αγγλικη καταγωγη με σκοπο να κανει το αθλημα πιο δημοφιλες στην Αγγλια και να κανει μια δυνατη ομαδα, αυτο ομως δεν εχει προχωρησει απο οτι φαινεται.