The mother of all SPAM ! Γραψε κι'εσυ μια μαλακια....Μπορεις

Μπα με ένα κλασσικό αρκουδάκι μόνο.

Στο βαριέμαι πείτε ό,τι σας κατέβει δε γουστάρατε να τα πείτε όλα αυτά… Αυτό το thread σας εμπνέει τρομάρα σας… Βρε ουστ, θα σας καταδώσω όλους στον Kourou…

εμεις εχουμε ενα αλλα βρισκεται στην σοφιτα…απο σημερα θα κοιμαμαι εκει!!!

καλα που μου το θυμησες!!

Oχι ρε.Εγω το αφηνω στο δυνατο πριν πεσω να κοιμηθω και ετσι καταλαβαινω τη ζεστη μονο οταν ξυπναω.

exeis air condition sti sofita??? emeis sto xwrio exoume ena pou to vazoume sti stani na drosizontai ta provata kai na pinoume drosero gala to prwi…pou tetoies polyteleies…akou sti sofita…edw to pasxa kaname anastasi me ena bizeli kommeno sta tessera kai 2 fetes antidwro apo propersy ta theofania…a re pws megalwnoun ta paidia stis megales poleis…sas kakomathainoun me aicondisia kai playstasia kai mas to paizetai mages otan katevainete sto xourio…

μαγκες εχω ιδρωσει ολοκληρος,σκεφτομαι να το βαλω αλλα φοβαμαι μη κρυωσω το βραδυ…#-o #-o :frowning:

Elusive_Cure μη γαμας τοσο τον πιγκουηνο ε. :stuck_out_tongue:

λοιπον πριν απο 1,5 χρονια περιπου πηρα το sony ericsson 800ι κατι τετοιο…το πηρα μονο κ μονο για το walkman…το κινητο εδω και ενα χρονο τα χει φτυσει…τα χει παιξει τελειςσ το joystick…το κουμπι που δυναμωνει την ενταση δεν δουλευει οποτε δεν δουλευει κ το ζουμ για φωτο κ δεν μπορω να ακουσω τραγουδια καθολου δυνατα…ολα αυτα εδω και ενα χρονο…και αυριο λεω να παω να το φτιαξω…:slight_smile:

Εγώ έχω ερ κοντίσιον στο δωμάτιο μου αλλά δεν το βάζω ποτέ… Φοβάμαι μην πάθω καμιά ψύξη… Είναι του σατανά αυτά:-s

filiki symvouli…tis perissoteres fores (dld analoga me to montelo) to service tis sonyericsson tha sou xrewsei papades gia to joystick (kana 50ri euro)…trava pare metaxeirismeno sta idia lefta…

Ο Batman ειναι ο Μπρους Γουεην.

Εμένα χθες μου έπεσε νερό στο κινητό και τώρα ανανγωρίζει συνεχώς ότι υπάρχει συνδεδεμένο handsfree, και για να μιλήσω βάζω ανοικτή ακρόαση:-s :-s

:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :lol3: :lol3:

Ποτέ μου δεν κατάλαβα που χρησιμεύει η τρύπα στα donuts.

Μπορει να ειναι ο πιγκουηνος… :lol:

Το σκεφτηκα κι αυτο. Αλλα αν ηταν ο πιγκουηνος δε θα το εβαζε για αβαταρ. :wink:

Μπορει να ειναι απελευθερομενος! :lol: :stuck_out_tongue:

[B]+100.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000

gia osous den gnwrizoun ti skata einai to avatar mou, einai i mascot tou BSD (unix) na gamei ti mascot tou Linux … BSD rules ! ! ! !
[/B]

oso apeleftheromenos opws o pisoglentis lars diladi???

einai gia na ta kratas kalytera re sy… #-o

:roll: :roll: :roll: