The mother of all SPAM ! Γραψε κι'εσυ μια μαλακια....Μπορεις

απο παλινδρομηση του πέους μαλλον θα έλεγα…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Εδω εκαναν spammer τον Therion! Γυρνα πισω στο φως Therion!

Run To The Light! το λενε και οι Trouble εξ αλλου…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τι είναι spam ? Τι είναι off-topic ? :stuck_out_tongue:

Πεθανε ο Jim Morrison…

2 πούτσες μαμήθηκαν μαζί μ’εναν σκατζόχειρο

Αφου το λεν και οι Trouble.

Καλο!!!:lol: :lol:

Συμφωνα με την ετεροχρονισμενη δομικη αντιπαλοτητα τα ατομα που τετραγωνιζουν κυκλο και πιστευουν πως το σημερα ειναι το αυριο του χτες πασχουν απο υποχονδριακη σχιζοειδη ψυχοπλακωτικη παρανοια!!!

Τι λιε ρε παιδιμ

Το “Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει” δεν είναι ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο;

Όχι ρε σύ. Στο “Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει” πας με καλή διάθεση.
Εδώ σπαμάρεις επειδή είσαι θυμωμένος απ’ όλα τα κακά που συμβαίνουν στο φόγουμ.

αχαχαχχαχαχχαχαχχαχα:lol: :lol: :lol: :lol:

νταξ. εισαι πολυ θεος!:lol: :lol:

Ωραίος αδερφέ μου:!: Με έκανες αλοιφή:!:

Έντιτ: Σοβαρά το ρώτησα. Και επίσης, σταμάτα να νομίζεις ότι ΟΛΟΙ οι γιούζερς διαμαρτύρονται σε σένα, έχει καταντήσει αηδία. Μια κουβέντα είπαμε κι εγώ και άλλοι, δεν είστε ο ΟΤΕ. Και γενικά είναι αλαζονικό ρε σεις το να νομίζετε ότι οποιαδήποτε “πρόταση για το φόρουμ” είναι παράπονο και γκρίνια. Μια κουβέντα είπα, δε σε ειρωνεύτηκα. Εεε αυτό, άμα θέλετε το συνεχάτε και περνάμε όμορφα.

Σοβαρά και με καλή διάθεση σου απάντησα.
Chill out.

Τότε σματς. Αν και όχι. Αλλά σματς.

Διάβασε το πρώτο μήνυμα του thread και θα καταλάβεις που πήγαινε αυτό που έγραψα.
Bye for now.

Edit: Στη συγκεκριμένη περίπτωση, ξέρω που αναφερόταν ο Elusive.

Και το λεπόν, για να γκρινιάξουμε και να έχει νόημα το τόπικ, σταματήστε να ανοίγετε τόπικ για τον εαυτό σας ρε καημένοι. Κάτω η νέα μόδα. Κάτω η προοδευτικότητα. Κάτω η βλακεία. Κάτω το πιτόγυρο χωρίς κρεμμύδι και γιαούρτι:!:

κανεις λαθος μαν…δεν ανοιξα το thread γι’αυτο το λογο…η αφορμη ηταν για ν’ανοιξει…απλα εδω λες τ μαλακια σου ελευθερα, αν και οχι τοσο ελευθερα οπως καταλαβα χτες αργα…kati ta missing posts (λοστ ιν σπεις-τα’φαγε η μαρμαγκα), kati oi psilologokrisies pou trigyrnane edw mesa, kati gia na mi xreiazetai na grafoume asxeta se threads pou exoun kapoia ousia…

Μία είναι η ουσία:?: