The phantom of the opera

Φακιν Γρικ! Αν και το βρισκω αρκετα δυσκολο να γραφω στα Ελληνικα απο δω και στο εξης και αφου μου ηρθε το λαπτοπ μου θα γραφω σχεδον παντα στα Ελληνικα! Αρκετα κουρασα με τα Γκρικλις…
Ον τοπικ, το ποιο ωραιο ρε παιδια ειναι οτι οσο περναν οι μερες τοσο περισσοτερο εντυπωση μου κανει η παρασταση σαν αναμνηση… Δεν ειχαν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ φωνες ρε Crabsody?? Και ολοι φυσικα ΖΩΝΤΑΝΑ και μαλλον χωρις μικροφωνα! Θελει πολυ skill…

Φανταστικές και λίγα λες. Άντε τυχερέ ζεις σε εκπληκτικό μέρος απόλαυσέ το. Πήγαινε και σε άλλες παραστάσεις. Εγώ πήγα και στο Chicago που ήταν και αυτό πολύ καλό. Βέβαια μετά από 2 βραδιές με Phantom of the Opera και Rush έχασε λίγο αλλά αξίζει

Το Σικαγο μου φαινεται οτι θελουν πλεον να το πασαρουν σε βλακες, που πηγαν και εβαλαν την καθυστερημενη κορη του Οζζυ σε καλο ρολο. Προσβολη στην ποιοτητα τετοιων παραγωγων ειναι αυτοι οι “ηθοποιοι”. Για πες εντυπωσεις απο Σικαγο…

egw gia kapoio logo pictevw oti h tenia ine acygrith me thn paractach… ke oi h8opoioi ke genika ine alo t feeling… icwc na exw adiko… kala na mhn cygrinw twra tuc h8opoiuc pu epezan to fadacma… 8O

Γραφε ελληνικα ομως ε
Καλως ηρθες :wink:

ok δεν το ηξερα… :smiley:

Σε αγαπάω… Εσένα και όσους λέτε σε χρήστες να γράφουν με ελληνικά. :slight_smile: :slight_smile:

:καρδούλες:

κέρασμα την επόμενη φορά! Ετοιμαστείτε!