The Real McKenzies - Aθήνα, Θεσσαλονίκη, Λάρισσα

ok ok! σε εμπιστευομαι…
ξενερωσα ομως…:frowning:
ευτυχως κατι λενε για τον μαρτη!

Που να το χω δει ρε, αφου πλεον μπαινω ελαχιστα λογω ελλειψης χρονου (ναι ενω παλια το ξεσκιζα:p)!

Αν ξαναδεις τιποτα τετοιο στειλε κανα pm γιατι θα χασουμε τιποτα καλο και θα ψαχνομαστε!!:slight_smile:

Αντε ρε φιλε, το πρωι το εμαθα και δεν περνανε οι γαμημενες οι μερες με τιποτα. Αντε, 3 και σημερα. ΑΝΤΕ!

Πω ρε τι ανακοινωσεις ηταν αυτες σημερα.:-s Bolt Thrower + McKenzies!!!:drunk:

13 μάρτη με oppressed! Αποκλείεται να μη παίξουν σ’ αυτό το Live…:slight_smile: (αυτή τη φορά είμαι πιο σίγουρος από’ ταν σου στειλά pm για το live του σαββάτου :lol:)

Όσο για McKenzies να περάσετε καλά και για μένα μάγκες…! Έχω ξενερωσει πολύ που θα το χάσω! :frowning:

Και καμιά φωτογραφία ρε!! Τι τα’ χετε τα κινητά! :stuck_out_tongue:

[COLOR=“DarkGreen”][I]And I know you never, never wanted to drink with me
And I know you were only after my whiskey
And I know you were itching to get to see what’s under my kilt
And I know you’re not even a Scottish bitch

I never, never wanted to get to close
because I’ll never want you drinking my scotch
And I know you’re in the pub and a’sitting all alone
but I really don’t give a fuck[/I][/COLOR]

:lol::lol::lol:

ΠΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

παίζει να μπει και στην πρώτη σελίδα μαζί με τις άλλες συναυλίες???επειδή δεν το βλέπω…
ή πρέπει να σας ενημερώσουν οι διοργανωτές??:-k


Now playing: The Real McKenzies - Auld Lang Syne
via FoxyTunes

Ρε μπει δεν μπει εμεις σ’αυτη θα παμε και χεστους ολους!!!:smiley:

Παμε μωρη Scotlaaaaaaaaaaand!!!:metal::metal::drunk::drunk::drunk:

κανω βρωμικο ΠΟΛΕΜΟ στους hardcore BT fans για να τους “κατεβαζω” το live απο την κορυφη!:lol::stuck_out_tongue:

Ω ρε φίλε τι θα έχανα!!! Εγκεφαλικά!!! Καλά ρε Θανάση ένα τηλέφωνο ρεεεεε!!! [-X

Sorry:(:(:(:oops:

[SPOILER]Γαμω την κωλοδουλεια μου εχω εξαφανιστει απο τον κοσμο:x

[SPOILER]Αλλα αυριο θα ειναι μια ΓΑΜΑΤΗ μερα!:smiley:

ΝΥΧΤΑ!:drunk::drunk::drunk:[/SPOILER][/SPOILER]

Κατά τις 8.30 θα σκάσω μύτη στο sin city. Και με βλέπω να παίρνω από το περίπτερο 2-3 μπύρες να γουστάρουμε:D:D:D


Now playing: The Real McKenzies - Bastards
via FoxyTunes

9 δεν υποτιθεται πως αρχιζει? Και γω κατα τις 8:30 θελω να μαι κει αν μου το επιτρεψουν οι εργοδοτες…

Εχεις παρει εισιτηριο? Θα στειλω αυριο πρωι το αδερφι ticket house να βγαλει για Lake of Tears και ελπιζω να βρει και γι’αυτο.

Θα φερω μαζι 1φιλη+1φιλο.

Θα γινει χαμος λεμε!!!:drunk::drunk::drunk:

DRINK TILL DEATH!!:metal::drunk:

Παμε ρε Γιωργο να το φτασουμε 100 σελιδες το thread μονοι μας! Το χουμε ρε!!:metal::lol::lol:

Εγώ μόνος θα είμαι, κανείς από την παρέα δεν θέλει να έρθει:(
τώρα ticket αύριο θα πάρω από την είσοδο, νταξ σε αυτή την περίπτωση τι 18 τι 20…
Και παραπάνω έδινα να σου πω την αλήθεια8)
Πω θα γίνει χαμός…αυτό και μόνο.

Κρίμα γαμώτο που δεν το γνωρίζαμε πιο νωρίς, φοβάμαι ότι θα έχει λίγο κόσμο, αλλά ελπίζω να κάνω λάθος…

καλυτερα να μην ειναι πηχτρα για να χτυπηθουμε και να χοροπηδηξουμε ανετα…
εε δεν νομιζω και να ειμαστε τοοοοσοι λιγοι πια…

ξερουμε τελικα ωρα εναρξης?

Η αφισα λεει οτι οι πορτες ανοιγουν 21.00.

Δε πειραζει, να μαστε λιγοι και καλοι, για να “dance around the whisky” πιο ευκολα:p

[B]up over the hills lads, there’s nothing to fear
there’s a pub they say across the way
with whisky and beer
it’s a lengthy journey on the way up
to the top
but it ain’t so bad if you have
a great big bottle o’scotch

dancin’ around the whisky
dancin’ around och aye!
hey ho, away we go
we’ll dance and drink until we die

whisky ja for breakfast on a cold and frosty morn’
you go right for that bottle it’s like you’ve been reborn
when you’re drinkin’ down that bottle
it’s like you’ve been reborn[/B]
Cheers lads!

Oντως. Και γω απο ενα γρηγορο ψαξιμο που εκανα δεν βρηκα τιποτα αλλο περα απο την αφισα. Το site του Sin City εχει να ενημερωθει απο την τελευταια επανασταση στη Μοζαμβικη…

ΕΕΕΕΕΕΕΕΤΣΙ!!!:drunk::drunk::drunk:

Παίζουν αφραγκιές ρε πούστη μου…

Καλα, ΠΟΣΟ πορωμενο ηταν το χθεσινο live???

Many Cheers σε ολα τα παιδια που ρθανε και περασαμε απιστευτοτελεια εκει μπροστα!!:metal::drunk::stuck_out_tongue:

Νταξει, ο ηχος δεν την πολυπαλευε αλλα who cares? Εδω δεν την πολυπαλευε καλα-καλα ο bagpiper!!:drunk: Kαλα, απιστευτο παλικαρι λεμε!:lol::lol:

Ηθελα πολυυυυυ περισσοτερο αλλα και μονο που τους ειδα ηταν πανεμορφο. Hail σε σας που τους φερατε!:metal: Θα ηταν αψογα να βλεπαμε και Boot Stroke αλλα τουλαχιστον ακουγαμε απο τα ηχεια μεχρι να ετοιμαστουν οι Σκωτοι!

Ρε σεις εκει σε Λαρισα και Θεσσαλονικη, ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΤΕ να σκεφτειτε οτι θα τους χασετε!

PS: Oλοι εσεις με τις “επαγγελματικες” φωτογραφικες χθες βραδυ, που θα ανεβασετε φωτος? Please, let me know! Στην αναγκη στειλτε μου κανα pm, please! Στην αναγκη ΠΛΗΡΩΝΩ κιολας!!!8O

:drunk:SLAINTE!!!:drunk:

Κόσμος???

Koσμος ομορφος!! Λιγος, αλλα ωραιος!:slight_smile:

Βασικα την ωρα που υπεθετα πως θα αρχιζε το live (γυρω στις 9:30) ημασταν εξω απο το sin city καμια 15αρια ατομα και περιμεναμε… Kαι οι Σκωτσεζοι να κοβουν βολτες στα Εξαρχεια!#-o

Οταν τελικα αρχισαν να παιζουν (θα ταν 11 παρα 20 ή κατι τετοιο…) ειχε μαζευτει αρκετος κοσμος συγκριτικα με την αρχικη απογοητευτικη εικονα. Θα μασταν περιπου 70? Ξερω γω,κατι τετοιο αν και δεν νομιζω πως κοπηκαν ουτε κατα προσεγγιση τοσα εισιτηρια…

[SPOILER]Αντε ρε, τι θα γινει με τις φωτογραφιες?

[SPOILER]Δεν μπορει, καπου θα φαινεται και το αγαπητο σκωτοκασκολακι μου!:stuck_out_tongue: Οποιος γνωριζει κατι παρακαλειται να επικοινωνησει asap!

Cheers!!!:drunk:[/SPOILER][/SPOILER]

Συμφωνώ και εγώ λοιπόν πως ήταν από τα πιο πωρωτικά live που έχω πάει. Δεν είχε πολύ καλό ήχο, όποιος πχ δεν είχε επαφή με την μπάντα δεν θα καταλάβαινε και πολλά. Αλλά πώρωση και μόνο πώρωση! Δεν είχε πολύ κόσμο, ειδικά στην αρχή αλλά μετά μαζεύτηκαν. Εγώ θα πω καμιά 100οστή άτομα. Τώρα πόσα tickets κόπηκαν, θα πω λιγότερα.

Ο ένας bagpiper ΘΕΟΣ απλά, ότι ποτό του έδινες το έπινε, ότι καπνό του έδινες το κάπνιζε. Και είμαι σίγουρος για αυτό τον λόγο είχαν και δεύτερο.

Μην τους χάσετε οι υπόλοιποι σε Λάρισσα και Θεσσαλονίκη αξίζουν πολύ, και σίγουρα θα περάσετε τέλεια8)

Ορίστε και μερικές φωτογραφίες:







Hail σε Θανάση που το έδωσε όλα, πάνω κάτω σε όλο το live!
Επίσης τσίμπησα και μπλουζίτσα, 10?! Άντε και την επόμενη φορά!


Now playing: Edguy - We Don’t Need a Hero
via FoxyTunes